Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Terese Lindroth

Terese Lindroth

Om mig

Sedan 2017 arbetar jag som mäklare hos Fastighetsbyrån Bålsta. Jag älskar att jobba med människor, att hjälpa och förmedla. Min positiva energi, trygghet och lokalkännedom är några av mina styrkor. Efter många års erfarenhet med kundrelaterade affärer har jag bl.a. lärt mig att vara lyhörd, tydlig och målmedveten. Jag brinner för riktigt nöjda kunder och får ofta höra att det märks att jag älskar mitt jobb!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Näktergalvägen 5, Skokloster - Söderskogen, Håbo kommun
  • Såld 12 dec. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Näktergalvägen 5

Villa
Skokloster - Söderskogen, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

75+93 m²

5 rum

1 109 m²

Slutpris 1 805 000 kr+20 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Körsbärsstigen 19, Bålsta - Centrum, Håbo kommun
  • Såld 10 dec. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Körsbärsstigen 19

Villa
Bålsta - Centrum, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

109,8+10 m²

4 rum

6 669 kr/mån

Slutpris 2 850 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Kuskvägen 17, Bålsta - Gillmarksbyn, Håbo kommun
  • Såld 23 nov. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Kuskvägen 17

Radhus
Bålsta - Gillmarksbyn, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

80 m²

3 rum

361 m²

Slutpris 2 450 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Järpvägen 7, Bålsta - Gillmarken, Håbo kommun
  • Såld 15 nov. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Järpvägen 7

Villa
Bålsta - Gillmarken, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

161+81 m²

8 rum

821 m²

Slutpris 5 750 000 kr+5 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Ullevivägen 32/Artistvägen 9, Bålsta - Södra Ullevi, Håbo kommun
  • Såld 13 nov. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Ullevivägen 32/Artistvägen 9

Villa
Bålsta - Södra Ullevi, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

123+70 m²

6 rum

2 481 m²

Slutpris 5 995 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Kiselvägen 19, Bålsta - Skörby, Håbo kommun
  • Såld 13 nov. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Kiselvägen 19

Villa
Bålsta - Skörby, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

142+27 m²

5 rum

846 m²

Slutpris 5 595 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Skeppsvägen 29A, Bålsta - Mansängen, Håbo kommun
  • Såld 12 nov. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Skeppsvägen 29A

Radhus
Bålsta - Mansängen, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

97 m²

4 rum

412 m²

Slutpris 2 325 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Åsvägen 9, Bålsta - Åsen, Håbo kommun
  • Såld 7 nov. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Åsvägen 9

Villa
Bålsta - Åsen, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

180+60 m²

8 rum

1 356 m²

Slutpris 5 100 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 okt. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Vipvägen 18

Villa
Bålsta - Västerängen, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

113 m²

5 rum

352 m²

Slutpris 3 000 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Äppelvägen 3, 3 tr, Bålsta - Centrum, Håbo kommun
  • Såld 22 okt. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Äppelvägen 3, 3 tr

Lägenhet
Bålsta - Centrum, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

62,5 m²

2 rum

5 431 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 700 000 kr+3 %

27 200 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Äppelvägen 5, Bålsta - Centrum, Håbo kommun
  • Såld 16 okt. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Äppelvägen 5

Lägenhet
Bålsta - Centrum, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

89,5 m²

4 rum

7 683 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 320 000 kr-3 %

25 922 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Tickastigen 8, Bålsta - Väppebyberget, Håbo kommun
  • Såld 7 okt. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Tickastigen 8

Villa
Bålsta - Väppebyberget, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

108+5 m²

5 rum

224 m²

Slutpris 2 900 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Vallavägen 6, Bålsta - Åsen, Håbo kommun
  • Såld 6 okt. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Vallavägen 6

Villa
Bålsta - Åsen, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

144+53 m²

5 rum

1 340 m²

Slutpris 4 200 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 okt. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Kuskvägen 15

Radhus
Bålsta - Gillmarksbyn, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

115 m²

5 rum

518 m²

Slutpris 3 400 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 okt. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Åsvägen 32

Villa
Bålsta - Åsen, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

165 m²

6 rum

1 430 m²

Slutpris 5 995 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Norra Myrskären 9, Bålsta - Myrskären, Håbo kommun
  • Såld 29 sep. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Norra Myrskären 9

Villa
Bålsta - Myrskären, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

155 m²

5 rum

2 301 m²

Slutpris 4 700 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Lupinvägen 27, Bålsta - Viby Äng, Håbo kommun
  • Såld 28 sep. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Lupinvägen 27

Radhus
Bålsta - Viby Äng, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

137 m²

6 rum

6 800 kr/mån

Slutpris 3 350 000 kr-4 %

24 453 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Enköpingsvägen 8B, Bålsta - Sågarbacken, Håbo kommun
  • Såld 17 sep. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Enköpingsvägen 8B

Radhus
Bålsta - Sågarbacken, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

118 m²

5 rum

219 m²

Slutpris 3 245 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Gropenvägen 20A, Skokloster - Slottsskogen, Håbo kommun
  • Såld 13 sep. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Gropenvägen 20A

Radhus
Skokloster - Slottsskogen, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

103 m²

5 rum

5 504 kr/mån

Slutpris 2 550 000 kr-4 %

24 757 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Klockarebovägen 52, Bålsta - Frösundavik, Håbo kommun
  • Såld 12 sep. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Klockarebovägen 52

Radhus
Bålsta - Frösundavik, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

89,1 m²

4 rum

5 080 kr/mån

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

30 247 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Novilla 2, lgh 1201, Bålsta - Centrum, Håbo kommun
  • Såld 2 sep. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Novilla 2, lgh 1201

Lägenhet
Bålsta - Centrum, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

86 m²

3 rum

4 817 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr-8 %

25 581 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Travvägen 9, Bålsta - Västra Gillmarken, Håbo kommun
  • Såld 31 aug. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Travvägen 9

Villa
Bålsta - Västra Gillmarken, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

173+35 m²

7 rum

824 m²

Slutpris 4 400 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Blåbodavägen 15, Skokloster - Slottsskogen, Håbo kommun
  • Såld 21 aug. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Blåbodavägen 15

Villa
Skokloster - Slottsskogen, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

112 m²

4 rum

1 557 m²

Slutpris 2 995 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Björkvallen 24, lgh 1103, Bålsta - Gamla Bålsta, Håbo kommun
  • Såld 13 aug. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Björkvallen 24, lgh 1103

Lägenhet
Bålsta - Gamla Bålsta, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

31 m²

1 rum

2 369 kr/mån

Slutpris 1 250 000 kr±0 %

40 323 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Skogsvägen 50, Krägga, Håbo kommun
  • Såld 13 aug. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Skogsvägen 50

Fritidshus
Krägga, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

42 m²

2 rum

1 732 m²

Slutpris 1 950 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta

Visar 26 - 50 av 68