Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Bjurfors Malmö City

Bjurfors Malmö City

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
2 rum lägenhet på Mariedalsvägen 56C Kronborg, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Mariedalsvägen 56C Kronborg, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Mariedalsvägen 56C Kronborg, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Mariedalsvägen 56C Kronborg, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Mariedalsvägen 56C Kronborg, Malmö kommun - bild 5
Imorgon kl 18:00

Mariedalsvägen 56C

Lägenhet
Kronborg, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
1 950 000 kr
55 m²
2 rum
vån 4/4
5 085 kr/mån
35 455 kr/m²

Välkommen högst upp i huset. Här kliver du rakt in i ett hem där allt redan är på plats – stilrent, modernt och redo att trivas från första stund. Det smakfullt renoverade köket i vitt och ljusgrått ger en ljus och exklusiv känsla och här erbjuds även ett stilrent badrum som är helkaklat. Läget högst upp i huset ger inte bara ett fantastiskt ljus utan också en härlig känsla av rymd. Från…

Premium
Balkong
Hiss
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
4,5 rum lägenhet på Carlsgatan 35 City, Malmö kommun - bild 1
4,5 rum lägenhet på Carlsgatan 35 City, Malmö kommun - bild 2
4,5 rum lägenhet på Carlsgatan 35 City, Malmö kommun - bild 3
4,5 rum lägenhet på Carlsgatan 35 City, Malmö kommun - bild 4
4,5 rum lägenhet på Carlsgatan 35 City, Malmö kommun - bild 5
Idag kl 17:00

Carlsgatan 35

Lägenhet
City, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
10 800 000 kr
125,5 m²
4,5 rum
vån 16/18
8 418 kr/mån
86 056 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade fyrarumslägenhet om 125,5 kvm, belägen på våning 16 med ett högt och fritt läge. Här erbjuds ett modernt och ljust boende med genomtänkt planlösning och generösa ytor för både umgänge och avskildhet. De sociala ytorna är öppna och inbjudande med ett stilrent kök som erbjuder köksö, goda arbetsytor och gott om förvaring. Köket ligger i anslutning till…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Västra Hamnen, Malmö kommun

Einar Hansens esplanad 14

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
2 350 000 kr
54 m²
2 rum
vån 6/7
4 466 kr/mån
43 519 kr/m²
Balkong
Hiss
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Limhamn, Malmö kommun

Majsfältsgatan 15

Radhus
Limhamn, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
4 795 000 kr
109 m²
5 rum
5 792 kr/mån
43 991 kr/m²
Uteplats
Energieffektiv
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
2 rum lägenhet på Hyllie Allé 30c Hyllie, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Hyllie Allé 30c Hyllie, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Hyllie Allé 30c Hyllie, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Hyllie Allé 30c Hyllie, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Hyllie Allé 30c Hyllie, Malmö kommun - bild 5

Hyllie Allé 30c

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
1 795 000 kr
40 m²
2 rum
vån 2/8
3 109 kr/mån
44 875 kr/m²

Välkommen till denna charmiga bostadsrättslägenhet belägen på Hyllie Allé i Malmö. På andra våningen hittar du detta pärlband av fördelar. Med sin generösa takhöjd får du en känsla av rymd och luftighet som genomsyrar hela lägenheten. Den trevliga balkongen i söderläge blir ditt eget lilla solparadis, perfekt för avkoppling efter en lång dag. Läget är oslagbart - centralt beläget i området med…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
5 rum villa på Mobäcksgatan 26 Hyllie, Malmö kommun - bild 1
5 rum villa på Mobäcksgatan 26 Hyllie, Malmö kommun - bild 2
5 rum villa på Mobäcksgatan 26 Hyllie, Malmö kommun - bild 3
5 rum villa på Mobäcksgatan 26 Hyllie, Malmö kommun - bild 4
5 rum villa på Mobäcksgatan 26 Hyllie, Malmö kommun - bild 5

Mobäcksgatan 26

Villa
Hyllie, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
5 995 000 kr
120 + 65 m²
5 rum
729 m² tomt

Här flyttar familjen in i ett gediget och trivsamt hem med en underbar, insynsskyddad trädgård som bjuder på grönska och rofyllda stunder. Det stora trädäcket blir en naturlig förlängning av huset och en självklar plats för sommarens lediga dagar. Entréplanet välkomnar med en öppen hall som leder vidare till ett rymligt vardagsrum där både soffgrupp och matplats får gott om utrymme. Den vackra…

Premium
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
3 rum lägenhet på Västra Varvsgatan 56 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Västra Varvsgatan 56 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Västra Varvsgatan 56 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Västra Varvsgatan 56 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Västra Varvsgatan 56 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:45

Västra Varvsgatan 56

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
3 550 000 kr
70 m²
3 rum
vån 1/6
3 852 kr/mån
50 714 kr/m²

Välkommen till denna stilfulla och välplanerade 3:a om 70 kvm med exklusiva tillval, belägen i eftertraktade Västra Hamnen. Bostaden är genomgående och mycket väl omhändertagen med ett generöst ljusinsläpp som skapar en ljus och inbjudande atmosfär. Här erbjuds en unik kombination av bekvämlighet och livskvalitet – med egen entré och en mysig uteplats omgiven av grönska, perfekt för…

Premium
Balkong
Uteplats
Hiss
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
2 rum lägenhet på Systerbrunnsvägen 15 Elinegård, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Systerbrunnsvägen 15 Elinegård, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Systerbrunnsvägen 15 Elinegård, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Systerbrunnsvägen 15 Elinegård, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Systerbrunnsvägen 15 Elinegård, Malmö kommun - bild 5
Idag kl 17:00

Systerbrunnsvägen 15

Lägenhet
Elinegård, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
1 995 000 kr
50 m²
2 rum
vån 1/4
5 002 kr/mån
39 900 kr/m²

Nu presenteras en exceptionellt trivsam och rymlig tvåa med generös uteplats i en nyproducerad 55+-fastighet. Bostadens genomgående planlösning ger ett fantastiskt ljusflöde och en varm, inbjudande atmosfär. Den välkomnande hallen leder vidare in i en bostad med härlig takhöjd, socialt vardagsrum och kök i öppen planlösning samt ett rymligt sovrum med stora garderober. Det stilfullt helkaklade…

Premium
Balkong
Uteplats
Hiss
Energieffektiv
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
13 rum villa på Gamla gatan 6 Gamla Limhamn, Malmö kommun - bild 1
13 rum villa på Gamla gatan 6 Gamla Limhamn, Malmö kommun - bild 2
13 rum villa på Gamla gatan 6 Gamla Limhamn, Malmö kommun - bild 3
13 rum villa på Gamla gatan 6 Gamla Limhamn, Malmö kommun - bild 4
13 rum villa på Gamla gatan 6 Gamla Limhamn, Malmö kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Ali Ageden

Bjurfors Malmö City

Objektsbild

Gamla gatan 6

Villa
Gamla Limhamn, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
29 895 000 kr
560 + 26 m²
13 rum
1 593 m² tomt

Smågatsten i bågmönster glänser under solens milda strålar. Längs trottoarerna radar gathus i olika former och karaktärer upp sig med solida fasader av puts och handslagen tegel. Gamla gatan är utan tvekan en idyll men också en plats som bär på en lång historia. Gatan var inte bara en naturlig huvudled mellan kalkbrott och kalkbruk, utan också en livlig affärsgata från mitten av 1800-talet och…

Max
Ali Ageden
Ali AgedenBjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
3 rum lägenhet på Vimpelgatan 21 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Vimpelgatan 21 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Vimpelgatan 21 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Vimpelgatan 21 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Vimpelgatan 21 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 5

Vimpelgatan 21

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
3 495 000 kr
110 m²
3 rum
vån 1/5
11 099 kr/mån
31 773 kr/m²

Fräck, futuristisk och fryntlig bostad nära det skimrande blå Öresund. De sociala ytorna bjuder upp till sammanhang där god mat i goda vänners lag avnjuts i en synnerligen påkostad interiör och fina materialval. Massiva trägolv i ask och svart kök samt högt i tak och öppna ytor. Väl inhägnad uteplats för såväl lounge-häng som ett dopp i spa:et eller utomhusmiddag vid matplatsen. Två rejäla badrum…

Premium
Uteplats
Hiss
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Rörsjöstaden, Malmö kommun
Budgivning pågår
Imorgon kl 17:55

Löjtnantsgatan 12A

Lägenhet
Rörsjöstaden, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
2 195 000 kr
60 m²
2 rum
vån 5/5
5 127 kr/mån
36 583 kr/m²
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
2 rum lägenhet på Nobelvägen 70B Ellstorp, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Nobelvägen 70B Ellstorp, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Nobelvägen 70B Ellstorp, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Nobelvägen 70B Ellstorp, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Nobelvägen 70B Ellstorp, Malmö kommun - bild 5

Nobelvägen 70B

Lägenhet
Ellstorp, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
1 595 000 kr
60,7 m²
2 rum
vån 4/4
4 906 kr/mån
26 277 kr/m²

Välkommen till Nobelvägen 70B! Denna välplanerade tvåa om 60,7 kvm erbjuder en perfekt kombination av rymd, karaktär och moderna uppdateringar. Här möts du av generösa ytor och ett härligt ljusinsläpp som skapar en inbjudande och trivsam atmosfär genom hela bostaden. Planlösningen är både funktionell och flexibel, vilket gör det enkelt att anpassa hemmet efter dina behov. Badrummet är…

Premium
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
1,5 rum lägenhet på Västra Varvsgatan 21C Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Västra Varvsgatan 21C Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Västra Varvsgatan 21C Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Västra Varvsgatan 21C Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Västra Varvsgatan 21C Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 5

Västra Varvsgatan 21C

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
1 725 000 kr
36 m²
1,5 rum
vån 1/6
3 373 kr/mån
47 917 kr/m²

Välkommen att bosätta dig i denna välplanerade och sociala 1,5:a om 36 kvm på bästa läge i Västra Hamnen. Här erbjuds en optimalt planerad bostad med öppen planlösning, luftiga ytor och egen uteplats. Lägg därtill en rymlig sovalkov med plats för dubbelsäng och flera garderober för bra förvaring. Detta välplanerade hem erbjuder alla de bekvämligheter en ny bostad kan erbjuda; bra kök med…

Premium
Uteplats
Hiss
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
1 rum lägenhet på Pilåkersvägen 5B Dammfri, Malmö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Pilåkersvägen 5B Dammfri, Malmö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Pilåkersvägen 5B Dammfri, Malmö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Pilåkersvägen 5B Dammfri, Malmö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Pilåkersvägen 5B Dammfri, Malmö kommun - bild 5

Pilåkersvägen 5B

Lägenhet
Dammfri, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
995 000 kr
25 m²
1 rum
vån 4/4
2 422 kr/mån
39 800 kr/m²

Mysigt ombonat av Pildammarnas och Rönneholmsparkens grönska finner vi populära Dammfri. Ett område vi snabbt kommer förälskas i och som det senaste åren blivit ett av de mer populära i västra delarna av Malmö. Detta inte bara på grund av den perfekta placering med behagligt avstånd till såväl city som Hyllieområdet. Området är nämligen även mysigt ombonat av stadens bästa parker och på andra…

Premium
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
1 rum lägenhet på Kilian Zollsgatan 1B Ribersborg, Malmö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Kilian Zollsgatan 1B Ribersborg, Malmö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Kilian Zollsgatan 1B Ribersborg, Malmö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Kilian Zollsgatan 1B Ribersborg, Malmö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Kilian Zollsgatan 1B Ribersborg, Malmö kommun - bild 5

Kilian Zollsgatan 1B

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
1 795 000 kr
34 m²
1 rum
vån 1/4
2 260 kr/mån
52 794 kr/m²

Välkommen till Kilian Zollsgatan 1B – En ljus och välplanerad bostad om 34 kvm, belägen en hög trappa upp i ett klassiskt hus i attraktiva Ribersborg. Här bor du ostört med ett generöst ljusinsläpp från det stora fönstret som ger rummet en luftig och inbjudande känsla. Planlösningen är smart disponerad med en tydlig sovdel som skapar en naturlig uppdelning mellan vila och umgänge. Rummet…

Premium
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
2 rum lägenhet på Einar Hansens esplanad 14 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Einar Hansens esplanad 14 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Einar Hansens esplanad 14 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Einar Hansens esplanad 14 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Einar Hansens esplanad 14 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 5

Einar Hansens esplanad 14

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
2 295 000 kr
54 m²
2 rum
vån 1/7
4 466 kr/mån
42 500 kr/m²

I pulserande och populära Västra Hamnen välkomnas du till denna välplanerade tvåa med ett hem som verkligen bjuder in till både umgänge och avkoppling. Här bor du på markplan med uteplatser i två väderstreck – perfekt för att fånga dagens alla soltimmar. Den mindre uteplatsen vetter mot öster och låter dig njuta av morgonkaffet, medan den större uteplatsen i väster blir en självklar samlingsplats…

Premium
Uteplats
Hiss
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
2 rum lägenhet på Kostergränd 5A Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Kostergränd 5A Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Kostergränd 5A Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Kostergränd 5A Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Kostergränd 5A Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 5

Kostergränd 5A

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
2 195 000 kr
47 m²
2 rum
vån 3/4
4 587 kr/mån
46 702 kr/m²

På tredje och översta våningsplanet erbjuds denna genomgående och ytterst välplanerade tvåa med balkong och loftgång. Bostaden fördelar sig över ett rymligt vardagsrum med plats för både soffa och matbord, stort badrum med egna tvättmöjligheter, stilrent kök och sovrum med optimala förvaringslösningar. Njut av trivsamma sällskapsytor, behagligt ljusinsläpp och föreningens otroligt fina innergård…

Premium
Balkong
Hiss
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
1 rum lägenhet på Östra ryttmästaregatan 15A Slottsstaden, Malmö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Östra ryttmästaregatan 15A Slottsstaden, Malmö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Östra ryttmästaregatan 15A Slottsstaden, Malmö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Östra ryttmästaregatan 15A Slottsstaden, Malmö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Östra ryttmästaregatan 15A Slottsstaden, Malmö kommun - bild 5

Östra ryttmästaregatan 15A

Lägenhet
Slottsstaden, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
1 395 000 kr
28 m²
1 rum
vån 3/4
2 631 kr/mån
49 821 kr/m²

Välkommen till Östra Ryttmästaregatan 15A! Stig in till denna underbara och väldisponerade 1:a med balkong, belägen på attraktiva Östra Ryttmästaregatan 15A i hjärtat av Malmö! Här möts du av en bostad som kombinerar tidlös charm med smart funktionalitet. Den klassiska fiskbensparketten ger en varm och inbjudande känsla, medan det praktiska köket gör matlagningen enkel och smidig – perfekt för…

Premium
Balkong
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
2 rum lägenhet på Carlsgatan 31 City, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Carlsgatan 31 City, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Carlsgatan 31 City, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Carlsgatan 31 City, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Carlsgatan 31 City, Malmö kommun - bild 5

Carlsgatan 31

Lägenhet
City, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
2 995 000 kr
53,5 m²
2 rum
vån 10/16
4 283 kr/mån
55 981 kr/m²

Ytterst välplanerad hörntvåa på 10:e våningen med balkong, havsutsikt och stilsäkra materialval. Bostaden erbjuder trivsamma sällskapsytor i öppen anslutning till det kvalitativa köket i beige, sovrum med gott om förvaring samt ett stilrent badrum utrustat med dusch och tvättmaskin/torktumlare. Njut av ett fint ljusinsläpp tack vare hörnplaceringen samt en stor och härlig balkong i norr med…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Drottningtorget, Malmö kommun

Drottningtorget 3

Lägenhet
Drottningtorget, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
14 995 000 kr
227 m²
6 rum
vån 4/5
9 310 kr/mån
66 057 kr/m²
Balkong
Hiss
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
2 rum lägenhet på Örsholmsgången 2A Fågelbacken, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Örsholmsgången 2A Fågelbacken, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Örsholmsgången 2A Fågelbacken, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Örsholmsgången 2A Fågelbacken, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Örsholmsgången 2A Fågelbacken, Malmö kommun - bild 5
Budgivning pågår

Örsholmsgången 2A

Lägenhet
Fågelbacken, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
1 795 000 kr
59 m²
2 rum
vån 4/4
4 551 kr/mån
30 424 kr/m²

På Örsholmsgången 2A möter vi en ljus och trivsam bostadsmiljö fördelat över cirka 60 kvadratmeter. Bostaden är starkt präglad av den genomgående planlösningen med fönster i två väderstreck som gynnar ljusflödet. Addera därtill en gårdsvänd fransk balkong i söder, välbalanserade rumsytor, stilrent kök och helkaklat badrum. Helt enkelt ett hem att trivas i! Att bo i Fågelbacken är lugnt och…

Premium
Balkong
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Dammfri, Malmö kommun

Ribevägen 8A

Lägenhet
Dammfri, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
1 695 000 kr
56,2 m²
2 rum
vån 1,5/3
4 714 kr/mån
30 160 kr/m²
Balkong
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Hyllie, Malmö kommun

Hyllie boulevard 11B

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
3 195 000 kr
74 m²
3 rum
vån 3/7
4 202 kr/mån
43 176 kr/m²
Balkong
Hiss
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
3 rum lägenhet på Carlsgatan 7F City, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Carlsgatan 7F City, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Carlsgatan 7F City, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Carlsgatan 7F City, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Carlsgatan 7F City, Malmö kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 17:00

Carlsgatan 7F

Lägenhet
City, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
4 795 000 kr
75 m²
3 rum
vån 11/20
5 085 kr/mån
63 933 kr/m²

Mitt i den pulserande nya stadsdelen Södra Nyhamnen alldeles intill Centralstationen reser sig Malmö Living. Ett modernt bygge i 20 våningar som numera är en del av stadens siluett. Mer centralt än såhär blir det knappast. Det tar knappt tre minuter att ta sig från hissen på elfte våningen till perrongen på stationen. Sedan är det bara att kliva på tåget och ta dig vidare mot Köpenhamn och…

Premium
Balkong
Hiss
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
7 rum villa på Östanväg 38 Bellevue Sjösida, Malmö kommun - bild 1
7 rum villa på Östanväg 38 Bellevue Sjösida, Malmö kommun - bild 2
7 rum villa på Östanväg 38 Bellevue Sjösida, Malmö kommun - bild 3
7 rum villa på Östanväg 38 Bellevue Sjösida, Malmö kommun - bild 4
7 rum villa på Östanväg 38 Bellevue Sjösida, Malmö kommun - bild 5

Östanväg 38

Villa
Bellevue Sjösida, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
14 500 000 kr
211 + 132 m²
7 rum
1 059 m² tomt

På fridfulla Bellevue Sjösida, bland lummig grönska och variationsrik villaarkitektur, sträcker Östanväg sig elegant. En ståtlig gata som har sin början vid Fridhem, korsar Linnégatan och mynnar ut på Rosenvång. Villan på nummer 38 ligger ungefär mitt emellan och har ett bra läge på havssidan med bara några få minuters cykelväg till Ribersborgs öppna fält, strandpromenad och badbryggor. Huset…

Premium
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City

Visar 26 - 50 av 60