Västmanlands län

Västmanlands län

Kommande bostäder - Västmanlands län

Kommande bostäder är på gång att säljas och vanligtvis snart till salu. Läs mer om bostaden på Hemnet och kontakta mäklaren för att få veta mer om en kommande försäljning du är intresserad av.

Sorterad på nyast först

139 kommande bostäder

Enhagen, Västerås kommun
Kommande

Fårtickevägen 10

Villa
Enhagen, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås
Pris på förfrågan
94 + 20 m²
5 rum
792 m² tomt

Kommande

GUNNILBOGATAN 18A

Lägenhet
Malmaberg, Västerås kommun
Fastighetsbyrån Västerås
Pris på förfrågan
59,1 m²
1 rum
vån 1/4
4 661 kr/mån
Uteplats
Fastighetsbyrån Västerås
Fastighetsbyrån Västerås
Köping, Köpings kommun
Kommande

Valla 1

Villa
Köping, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping
2 795 000 kr
179 + 84 m²
6 rum
5 640 m² tomt
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Arboga, Arboga kommun
Kommande

Alphyddevägen 18

Lägenhet
Arboga, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
1 250 000 kr
110 m²
5 rum
7 781 kr/mån
11 364 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Tegnerlunden, Västerås kommun
Kommande

Patentgatan 5

Lägenhet
Tegnerlunden, Västerås kommun
Svenska Mäklarhuset Västerås
Pris på förfrågan
50 m²
2 rum
vån 4/5
4 218 kr/mån
Balkong
Hiss
Svenska Mäklarhuset Västerås
Svenska Mäklarhuset Västerås
Centralt I Kungsör, Kungsörs kommun
Kommande

Gersillagatan 32

Villa
Centralt I Kungsör, Kungsörs kommun
Fastighetsbyrån Köping
1 695 000 kr
85 + 85 m²
4 rum
770 m² tomt
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
6 rum vinterbonat fritidshus på Botebo 140 Botebo, Sala kommun - bild 1
6 rum vinterbonat fritidshus på Botebo 140 Botebo, Sala kommun - bild 2
6 rum vinterbonat fritidshus på Botebo 140 Botebo, Sala kommun - bild 3
6 rum vinterbonat fritidshus på Botebo 140 Botebo, Sala kommun - bild 4
6 rum vinterbonat fritidshus på Botebo 140 Botebo, Sala kommun - bild 5
Kommande

Botebo 140

Fritidshus
Botebo, Sala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala
1 675 000 kr
120 m²
6 rum
4 909 m² tomt

En lantlig idyll i norra delen av Västmanlands län, Bullerbykänsla med närhet till Dalälven och färjan över till Hovnäs. Här hittar du ditt drömboende antingen för permanetboende eller som fritidsboende. Gedigen och välskött mangårdsbyggnad om 1½ -plan. Trivsamt lantkök med pärlspont på väggarna, diskmaskin och fungerande vedspis. Rymligt hus med matsal och vardagsrum i fil via pardörrar. I…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
gård med jordbruk på Ransta Olsbo 280 Ransta, Sala kommun - bild 1
gård med jordbruk på Ransta Olsbo 280 Ransta, Sala kommun - bild 2
gård med jordbruk på Ransta Olsbo 280 Ransta, Sala kommun - bild 3
gård med jordbruk på Ransta Olsbo 280 Ransta, Sala kommun - bild 4
gård med jordbruk på Ransta Olsbo 280 Ransta, Sala kommun - bild 5
Kommande

Ransta Olsbo 280

Gård/Skog
Ransta, Sala kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås
3 995 000 kr
165 + 41 m²
142 ha tomt

Avstyckad gård endast ca. 15 minuter från Västerås. Bostadsbyggnad med 4-5 sovrum, kök med matplats och rymligt vardagsrum med öppen spis. Magasin med garage och förråd. Fastighetsreglering pågår och i köpet ingår ca. 1,3 ha och möjlighet finns att köpa till ytterligare mark. En gård med möjligheter för den som vill ha utrymme för hobby, djurhållning eller företagsverksamhet. Vackert lantligt…

Premium
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Malmaberg, Västerås kommun
Kommande

Släggargatan 1J

Lägenhet
Malmaberg, Västerås kommun
Pris på förfrågan
74 m²
3 rum
vån 2/6
6 452 kr/mån
Hiss
Haga, Västerås kommun
Kommande

Norra Skjutbanegatan 12F

Lägenhet
Haga, Västerås kommun
1 095 000 kr
59,5 m²
2 rum
vån 2
3 818 kr/mån
18 403 kr/m²
Balkong
Centralt, Köpings kommun
Kommande

Bergslagsvägen 6D

Lägenhet
Centralt, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping
895 000 kr
93,5 m²
4 rum
vån 1/3
6 257 kr/mån
9 572 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
1,5 rum lägenhet på Stora gatan 84 Oxbacken, Västerås kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Stora gatan 84 Oxbacken, Västerås kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Stora gatan 84 Oxbacken, Västerås kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Stora gatan 84 Oxbacken, Västerås kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Stora gatan 84 Oxbacken, Västerås kommun - bild 5
Kommande

Stora gatan 84

Lägenhet
Oxbacken, Västerås kommun
Pris på förfrågan
32 m²
1,5 rum
3 127 kr/mån

Välkommen till en renoverad och välplanerad bostad med egen ingång! Lägenheten erbjuder klinkergolv och golvvärme och generös takhöjd. Smakfullt kök med kakel och skåp upp till tak. Köket är utrustat med allt man behöver samt med plats för matgrupp. Badrum fint kakel och materialval av kvailté. Sovrum med parkettgolv och ljusinsläpp. Centralt läge med en kort promenad ner till Västerås…

Premium
2 rum lägenhet på Odensvivägen 7B Nyckelberget, Köpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Odensvivägen 7B Nyckelberget, Köpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Odensvivägen 7B Nyckelberget, Köpings kommun - bild 3
Kommande

Odensvivägen 7B

Lägenhet
Nyckelberget, Köpings kommun
LF Fastighetsförmedling Köping
495 000 kr
54 m²
2 rum
vån 3/3
4 369 kr/mån
9 167 kr/m²
Plus
Balkong
LF Fastighetsförmedling Köping
LF Fastighetsförmedling Köping
4 rum villa på Rosshyttan 125 Rosshyttan, Sala kommun - bild 1
4 rum villa på Rosshyttan 125 Rosshyttan, Sala kommun - bild 2
4 rum villa på Rosshyttan 125 Rosshyttan, Sala kommun - bild 3
4 rum villa på Rosshyttan 125 Rosshyttan, Sala kommun - bild 4
4 rum villa på Rosshyttan 125 Rosshyttan, Sala kommun - bild 5
Kommande

Rosshyttan 125

Villa
Rosshyttan, Sala kommun
Fastighetsbyrån Sala
550 000 kr
116 m²
4 rum
6 570 m² tomt

För dig som vill renovera efter eget tycke och smak ges nu ett bra tillfälle att förvärva detta hus i Rosshyttan. Vardagsrum och matrum i fil. Vardagsrummet har fönster åt två håll och öppen spis. Kök med vedspis och fönster åt två håll. Växthus och flera uthusbyggnader med goda förvaringsmöjligheter. I ett av uthusen finns ett fd gästrum. Vattenburen uppvärmning via pelletspanna finns men är…

Premium
Fastighetsbyrån Sala
Fastighetsbyrån Sala
Köping, Köpings kommun
Kommande

Östanåsgatan 67

Villa
Köping, Köpings kommun
Fastighetsbyrån Köping
2 400 000 kr
99 + 99 m²
5 rum
1 397 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Köping
Fastighetsbyrån Köping
Framnäs, Västerås kommun
Kommande

Stadsträdgårdsgatan 14

Lägenhet
Framnäs, Västerås kommun
Svenska Mäklarhuset Västerås
5 150 000 kr
109 m²
5 rum
vån 1/1
5 642 kr/mån
47 248 kr/m²
Balkong
Svenska Mäklarhuset Västerås
Svenska Mäklarhuset Västerås
1 rum lägenhet på Torsgatan 21D Nyckelberget, Köpings kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Torsgatan 21D Nyckelberget, Köpings kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Torsgatan 21D Nyckelberget, Köpings kommun - bild 3
Kommande

Torsgatan 21D

Lägenhet
Nyckelberget, Köpings kommun
LF Fastighetsförmedling Köping
175 000 kr
34,5 m²
1 rum
vån 4/4
2 801 kr/mån
5 072 kr/m²
Plus
LF Fastighetsförmedling Köping
LF Fastighetsförmedling Köping
Ullvibackar, Köpings kommun
Kommande

Tallmätaregatan 3

Villa
Ullvibackar, Köpings kommun
LF Fastighetsförmedling Köping
2 895 000 kr
130 m²
6 rum
777 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Köping
LF Fastighetsförmedling Köping
1 rum lägenhet på Ringvägen 55 Johannisdal, Köpings kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Ringvägen 55 Johannisdal, Köpings kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Ringvägen 55 Johannisdal, Köpings kommun - bild 3
Kommande

Ringvägen 55

Lägenhet
Johannisdal, Köpings kommun
LF Fastighetsförmedling Köping
275 000 kr
30,5 m²
1 rum
2 497 kr/mån
9 016 kr/m²
Plus
Hiss
LF Fastighetsförmedling Köping
LF Fastighetsförmedling Köping

Artiklar från Hemnet

Gideonsberg, Västerås kommun
Kommande

Emausgatan 25C

Lägenhet
Gideonsberg, Västerås kommun
1 075 000 kr
62 m²
2 rum
vån 1
4 438 kr/mån
17 339 kr/m²
Balkong
7 rum villa på Domherregatan 8 Kungsör, Kungsörs kommun - bild 1
7 rum villa på Domherregatan 8 Kungsör, Kungsörs kommun - bild 2
7 rum villa på Domherregatan 8 Kungsör, Kungsörs kommun - bild 3
7 rum villa på Domherregatan 8 Kungsör, Kungsörs kommun - bild 4
7 rum villa på Domherregatan 8 Kungsör, Kungsörs kommun - bild 5
Kommande

Domherregatan 8

Villa
Kungsör, Kungsörs kommun
Eskils Fastighetsförmedling
3 600 000 kr
147 m²
7 rum
941 m² tomt

Välkommen till ditt framtida drömhem i Kungsör – ett inspirerande 1,5-planshus som förenar charm och modern elegans på ett unikt sätt. Detta fantastiska hem överraskar med sin spännande planlösning och den skiftande fasaden, där charmiga fönster och liggande panel skapar ett inbjudande och intressant utseende. När du kliver in i detta 147,5 kvm stora hem, möts du av en exceptionell standard…

Premium
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
8 rum villa på Östra Tulegatan 27 Kungsängen, Sala kommun - bild 1
8 rum villa på Östra Tulegatan 27 Kungsängen, Sala kommun - bild 2
8 rum villa på Östra Tulegatan 27 Kungsängen, Sala kommun - bild 3
Kommande

Östra Tulegatan 27

Villa
Kungsängen, Sala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Pris på förfrågan
240 + 30 m²
8 rum
1 158 m² tomt
Plus
Balkong
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
7 rum villa på Smedslyckan 1 Munktorp, Köpings kommun - bild 1
7 rum villa på Smedslyckan 1 Munktorp, Köpings kommun - bild 2
7 rum villa på Smedslyckan 1 Munktorp, Köpings kommun - bild 3
Kommande

Smedslyckan 1

Villa
Munktorp, Köpings kommun
LF Fastighetsförmedling Köping
2 975 000 kr
304 + 92 m²
7 rum
9 683 m² tomt
Plus
LF Fastighetsförmedling Köping
LF Fastighetsförmedling Köping
Tegnérlunden, Västerås kommun
Kommande

Patentgatan 16

Lägenhet
Tegnérlunden, Västerås kommun
1 850 000 kr
44 m²
2 rum
vån 6
2 820 kr/mån
42 045 kr/m²
Balkong
Hiss
4 rum lägenhet på Rubingatan 24A Bäckby, Västerås kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Rubingatan 24A Bäckby, Västerås kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Rubingatan 24A Bäckby, Västerås kommun - bild 3
Kommande

Rubingatan 24A

Lägenhet
Bäckby, Västerås kommun
HusmanHagberg Västerås
1 395 000 kr
85 m²
4 rum
vån 1/4
7 407 kr/mån
16 412 kr/m²
Plus
Uteplats
Hiss
HusmanHagberg Västerås
HusmanHagberg Västerås
Västermalm, Västerås kommun
Kommande

Norra floragatan 26B

Lägenhet
Västermalm, Västerås kommun
1 850 000 kr
57 m²
2 rum
vån 3/4
4 179 kr/mån
32 456 kr/m²
Balkong
Hiss
Bjurhovda, Västerås kommun
Kommande

Benvägen 42

Lägenhet
Bjurhovda, Västerås kommun
1 050 000 kr
88,5 m²
4 rum
vån 1
5 654 kr/mån
11 864 kr/m²

Pris på förfrågan
2 000 m²
Fastighetsbyrån Västerås
Fastighetsbyrån Västerås
Malmaberg, Västerås kommun
Kommande

Släggargatan 1 D

Radhus
Malmaberg, Västerås kommun
2 990 000 kr
101 m²
5 rum
8 981 kr/mån
29 604 kr/m²
Balkong
Uteplats
Energieffektiv
Köping, Köpings kommun
Kommande

Nyckelbergsvägen 61A

Lägenhet
Köping, Köpings kommun
795 000 kr
67,5 m²
3 rum
vån 3
5 114 kr/mån
11 778 kr/m²
Balkong
Lustigkulla, Västerås kommun
Kommande

Drottninggatan 40H

Lägenhet
Lustigkulla, Västerås kommun
2 195 000 kr
92,5 m²
3 rum
vån 2/2
7 406 kr/mån
23 730 kr/m²
Balkong
5 rum lägenhet på Verksgatan 12A Lillåudden, Västerås kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Verksgatan 12A Lillåudden, Västerås kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Verksgatan 12A Lillåudden, Västerås kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Verksgatan 12A Lillåudden, Västerås kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Verksgatan 12A Lillåudden, Västerås kommun - bild 5
Kommande

Verksgatan 12A

Lägenhet
Lillåudden, Västerås kommun
Svenska Mäklarhuset Västerås
4 450 000 kr
104 m²
5 rum
vån 5/5
6 714 kr/mån
42 788 kr/m²

Stig in i detta fantastiskt hem med fint ljusinsläpp, optimal planlösning och hiss ända in i lägenheten! Denna hörnläge är en skatt med sina fönster som fångar solen från tre väderstreck och ger dig en ständig dos av naturligt ljus. Den öppna planlösningen mellan kök och vardagsrum skapar en inbjudande atmosfär, perfekt för stora middagar och umgänge med nära och kära. Utöver detta finns gott…

Premium
Balkong
Hiss
Svenska Mäklarhuset Västerås
Svenska Mäklarhuset Västerås
Haga, Västerås kommun
Kommande

Rekylgatan 10

Lägenhet
Haga, Västerås kommun
695 000 kr
36,5 m²
1 rum
vån 5/13
2 852 kr/mån
19 041 kr/m²
Hiss
1 rum lägenhet på Haga parkgata 13A Haga, Västerås kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Haga parkgata 13A Haga, Västerås kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Haga parkgata 13A Haga, Västerås kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Haga parkgata 13A Haga, Västerås kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Haga parkgata 13A Haga, Västerås kommun - bild 5
Kommande

Haga parkgata 13A

Lägenhet
Haga, Västerås kommun
740 000 kr
37 m²
1 rum
vån 3/3
2 550 kr/mån
20 000 kr/m²

- Låg månadsavgift - Stort kök med plats för arbetsyta - Utrustad med tvättmaskin - Bra med förvaring - Låg belåning (1 673kr/kvm) och indirekt nettoskuldsättning (33 870kr) Varmt välkomna till denna hemtrevliga 1 rok om 37 kvm på Haga! Här välkomnas du av rymlig hall med förvaring via klädkammare. Vidare har du fint badrum utrustat med tvättmaskin, generöst kök med plats för såväl matbord…

Premium
Östanås, Köpings kommun
Kommande

Åkerbovägen 17

Villa
Östanås, Köpings kommun
LF Fastighetsförmedling Köping
2 695 000 kr
113 + 71 m²
7 rum
757 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Köping
LF Fastighetsförmedling Köping
Västerås, Västerås kommun
Kommande

Släggargatan 1J

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun
1 050 000 kr
35 m²
2 rum
2 900 kr/mån
30 000 kr/m²
Hiss
Nybyholm, Arboga kommun
Kommande

Stationsgatan 9A

Radhus
Nybyholm, Arboga kommun
1 395 000 kr
130 m²
5 rum
274 m² tomt
2 rum lägenhet på Morkullegatan 62 Råby, Västerås kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Morkullegatan 62 Råby, Västerås kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Morkullegatan 62 Råby, Västerås kommun - bild 3
Kommande

Morkullegatan 62

Lägenhet
Råby, Västerås kommun
595 000 kr
41,5 m²
2 rum
vån 3/3
2 871 kr/mån
14 337 kr/m²
Plus
Balkong

Visar 101 - 139 av 139

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet