Vårberg, Stockholms kommun

Vårberg

Kommande bostäder - Vårberg, Stockholms kommun

Sorterad på nyast först

8 kommande bostäder

3 rum lägenhet på Båtholmsbacken 7 Vårberg/Skärholmen, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Båtholmsbacken 7 Vårberg/Skärholmen, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Båtholmsbacken 7 Vårberg/Skärholmen, Stockholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Båtholmsbacken 7 Vårberg/Skärholmen, Stockholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Båtholmsbacken 7 Vårberg/Skärholmen, Stockholms kommun - bild 5
Kommande

Båtholmsbacken 7

Lägenhet
Vårberg/Skärholmen, Stockholms kommun
Notar
1 795 000 kr
83 m²
3 rum
vån 2
5 926 kr/mån
21 627 kr/m²

Varmt välkommen till denna trivsamma bostad på Båtholmsbacken 7 om 83 kvm fördelat på 3 rum och kök, varav 2 sovrum. Lägenheten är i standard skick och erbjuder ett hem med stor potential att sätta sin egen prägel. Här möts du av ett fint ljusinsläpp från fönster i två väderstreck som skapar en luftig och behaglig atmosfär. Bostaden erbjuder goda förvaringsmöjligheter med garderober i både…

Premium
Balkong
Notar
Notar
5 rum radhus på Viggholmsvägen 65 Skärholmen, Stockholms kommun - bild 1
5 rum radhus på Viggholmsvägen 65 Skärholmen, Stockholms kommun - bild 2
5 rum radhus på Viggholmsvägen 65 Skärholmen, Stockholms kommun - bild 3
5 rum radhus på Viggholmsvägen 65 Skärholmen, Stockholms kommun - bild 4
5 rum radhus på Viggholmsvägen 65 Skärholmen, Stockholms kommun - bild 5
Kommande

Viggholmsvägen 65

Radhus
Skärholmen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten
3 995 000 kr
121 m²
5 rum
7 322 kr/mån
33 017 kr/m²

Detta charmiga gavelhus har ett av områdets mest eftertraktade lägen - lugnt, naturnära och med fri utsikt mot grönska, där naturen tar vid direkt utanför tomtgränsen. Samtidigt finns lekplats, service och kommunikationer inom bekvämt avstånd. Bostaden erbjuder två generösa uteplatser som förlänger hemmets ytor och gör det enkelt att trivas både ute och inne. På framsidan möts du av en inbjudande…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
2 rum lägenhet på Båtholmsbacken 16 Skärholmen Vårberg, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Båtholmsbacken 16 Skärholmen Vårberg, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Båtholmsbacken 16 Skärholmen Vårberg, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Båtholmsbacken 16 Skärholmen Vårberg, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Båtholmsbacken 16 Skärholmen Vårberg, Stockholms kommun - bild 5
Kommande

Båtholmsbacken 16

Lägenhet
Skärholmen Vårberg, Stockholms kommun
Notar
1 895 000 kr
71 m²
2 rum
vån 1/3
4 834 kr/mån
26 690 kr/m²

- Balkong i söderläge - Fönster i två väderstreck - Renoverat kök 2019 - Exklusivt kök med full maskinpark - Massor av förvaring i garderober - Stort sovrum med plats för dubbelsäng - Tvättmaskin & Diskmaskin - Privat insynsskyddat läge - Går att göra om till en 3:a - Stabil HSB förening med låg belåningsgrad - Endast 700 meter till T-bana - Bara 25 min till Stockholm med T-bana -…

Premium
Balkong
Notar
Notar
Johannesdal, Stockholms kommun
Kommande

Våruddsringen 37

Villa
Johannesdal, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten
5 995 000 kr
141 + 20 m²
675 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
5 rum radhus på Våruddsringen 108 Johannesdal / Vårberg, Stockholms kommun - bild 1
5 rum radhus på Våruddsringen 108 Johannesdal / Vårberg, Stockholms kommun - bild 2
5 rum radhus på Våruddsringen 108 Johannesdal / Vårberg, Stockholms kommun - bild 3
Kommande

Våruddsringen 108

Radhus
Johannesdal / Vårberg, Stockholms kommun
Tomas Mäklarbyrå AB
3 450 000 kr
133 m²
5 rum
162 m² tomt
Plus
Tomas Mäklarbyrå AB
Tomas Mäklarbyrå AB
9 rum villa på Våruddsringen 31 Johannesdal, Stockholms kommun - bild 1
9 rum villa på Våruddsringen 31 Johannesdal, Stockholms kommun - bild 2
9 rum villa på Våruddsringen 31 Johannesdal, Stockholms kommun - bild 3
9 rum villa på Våruddsringen 31 Johannesdal, Stockholms kommun - bild 4
9 rum villa på Våruddsringen 31 Johannesdal, Stockholms kommun - bild 5
Kommande

Våruddsringen 31

Villa
Johannesdal, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö
6 495 000 kr
190 + 21 m²
9 rum
616 m² tomt

Välkommen till denna totalrenoverade 2-plansvilla i attraktiva Johannesdal! Här erbjuds en modern och stilren bostad om 211 kvm, varav 190 kvm är boyta och 21 kvm biarea. Villan är perfekt för familjen som söker både funktionalitet och komfort, och är uppdelad i två delar vilket ger en flexibel boendemiljö – idealiskt för den som vill ha egen avskildhet eller möjlighet till uthyrning. Den…

Premium
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö
Skärholmen, Stockholms kommun
Kommande

Vårbergsvägen 187

Lägenhet
Skärholmen, Stockholms kommun
Svenska Mäklarhuset Årsta / Enskede
1 895 000 kr
68 m²
2 rum
vån 4/6
3 879 kr/mån
27 868 kr/m²
Balkong
Hiss
Svenska Mäklarhuset Årsta / Enskede
Svenska Mäklarhuset Årsta / Enskede
Vårberg/Skärholmen, Stockholms kommun
Kommande

Gränsholmsbacken 10

Lägenhet
Vårberg/Skärholmen, Stockholms kommun
HusmanHagberg Hägersten
1 995 000 kr
71 m²
2,5 rum
vån 1/3
4 895 kr/mån
28 099 kr/m²
Balkong
HusmanHagberg Hägersten
HusmanHagberg Hägersten

Visar alla 8

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet