Torshälla, Eskilstuna kommun

Torshälla

Kommande bostäder - Torshälla, Eskilstuna kommun

Sorterad på nyast först

4 kommande bostäder

2 rum villa på Lisselängsvägen 36 Torshälla, Eskilstuna kommun - bild 1
2 rum villa på Lisselängsvägen 36 Torshälla, Eskilstuna kommun - bild 2
2 rum villa på Lisselängsvägen 36 Torshälla, Eskilstuna kommun - bild 3
2 rum villa på Lisselängsvägen 36 Torshälla, Eskilstuna kommun - bild 4
2 rum villa på Lisselängsvägen 36 Torshälla, Eskilstuna kommun - bild 5
Kommande

Lisselängsvägen 36

Villa
Torshälla, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling
750 000 kr
22 + 5 m²
2 rum
707 m² tomt

På omtyckta Lisselängsvägen i Torshälla erbjuds nu ett trivsamt fritidsboende med genuin sommarkänsla. Här bor du i ett lugnt och naturnära område med närhet till vatten och möjlighet att överta båtplats – perfekt för dig som söker avkoppling i en grönskande miljö eller smidigt vill ta dig ut på Mälarens vatten. Fastigheten omfattar en friköpt tomt om 707 kvm med generösa gräsytor, uppvuxen…

Premium
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Spångagatan 1C Torshälla, Eskilstuna kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Spångagatan 1C Torshälla, Eskilstuna kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Spångagatan 1C Torshälla, Eskilstuna kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Spångagatan 1C Torshälla, Eskilstuna kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Spångagatan 1C Torshälla, Eskilstuna kommun - bild 5
Kommande

Spångagatan 1C

Lägenhet
Torshälla, Eskilstuna kommun
SkandiaMäklarna Eskilstuna
2 150 000 kr
78 m²
3 rum
vån 2/2
5 556 kr/mån
27 564 kr/m²

Välkommen till denna fina trerummare om 78 kvm på Spångagatan 1C, med perfekt gavelläge i modern fastighet från 2016, längst in på återvändsgata med Torshällas nedre kanal som närmaste granne. Här erbjuds ett stilfullt och bekvämt boende med genomgående hög standard och smakfulla materialval. Påkostat kök från Ballingslöv i öppen planlösning mot vardagsrummet, förädlat med rostfria vitvaror från…

Premium
Hiss
SkandiaMäklarna Eskilstuna
SkandiaMäklarna Eskilstuna
5 rum villa på Ställargatan 10 Kogne, Eskilstuna kommun - bild 1
5 rum villa på Ställargatan 10 Kogne, Eskilstuna kommun - bild 2
5 rum villa på Ställargatan 10 Kogne, Eskilstuna kommun - bild 3
Kommande

Ställargatan 10

Villa
Kogne, Eskilstuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Eskilstuna
2 150 000 kr
117 + 40 m²
5 rum
483 m² tomt
Plus
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Eskilstuna
Svensk Fastighetsförmedling Eskilstuna
Torshälla, Eskilstuna kommun
Kommande

Lisselängsvägen 38

Fritidshus
Torshälla, Eskilstuna kommun
SkandiaMäklarna Eskilstuna
1 395 000 kr
30 m²
2 rum
764 m² tomt
Uteplats
SkandiaMäklarna Eskilstuna
SkandiaMäklarna Eskilstuna

Visar alla 4

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet