Lindtorpsvägen, Örebro kommun
Lindtorpsvägen
Bostäder till salu - Lindtorpsvägen, Örebro kommun
broker-tip 1 av 4
27 dagar
Lindtorpsvägen 23
Södra Lindhult, Örebro kommun
3 095 000 kr
112,8 m²
5 rum
6 500 kr/mån
27 438 kr/m²
Adressen Lindtorpsvägen 23 erbjuder ett attraktivt och eftertraktat läge! Här bor du i ett fördelaktigt gavelläge som skapar en extra känsla av rymd, ljus och frihet – perfekt för både avkoppling och lek i soliga omgivningar. Detta stilfulla bostadsrättsradhus i två plan präglas av en genomtänkt och modern arkitektur med hög trivselfaktor. Entréplanet välkomnar med ett elegant kök där svarta…
Premium
Uteplats
Nordå Fastighetsmäklare
Augusti 2023

Lindtorpsvägen 12
Örebro, Örebro kommun
475 000 kr
3 890 m² tomt
Lejons Mäkleri
Visar alla 2