Åttingsstigen, Halmstads kommun

Åttingsstigen

Bostäder till salu - Åttingsstigen, Halmstads kommun

Sortera på

5 bostäder till salu

5 dagar

1,5 rum lägenhet på Åttingsstigen 32I Centralt Öster, Halmstads kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Åttingsstigen 32I Centralt Öster, Halmstads kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Åttingsstigen 32I Centralt Öster, Halmstads kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Åttingsstigen 32I Centralt Öster, Halmstads kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Åttingsstigen 32I Centralt Öster, Halmstads kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 11:00

Åttingsstigen 32I

Lägenhet
Centralt Öster, Halmstads kommun
HusmanHagberg Halmstad
985 000 kr
30 m²
1,5 rum
vån 1/1
3 017 kr/mån
32 833 kr/m²

Nu har vi glädjen att få förmedla försäljningen av en klockren studentlägenhet/stuga med kanonläge, ett stenkast från Halmstad Högskola och Östra stranden. Lägenheten erbjuder en bra blandning av funktion, estetik och logistik då den har stor uteplats, helkaklat badrum med kombimaskin, högt till tak, sovalkov och ca 30 m till busshållplats. Här är det bara till att lyfta in bananlådorna och börja…

Premium
Uteplats
HusmanHagberg Halmstad
HusmanHagberg Halmstad

7 dagar

1,5 rum lägenhet på Åttingsstigen 30E Centrala Halmstad - Öster, Halmstads kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Åttingsstigen 30E Centrala Halmstad - Öster, Halmstads kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Åttingsstigen 30E Centrala Halmstad - Öster, Halmstads kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Åttingsstigen 30E Centrala Halmstad - Öster, Halmstads kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Åttingsstigen 30E Centrala Halmstad - Öster, Halmstads kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:30

Åttingsstigen 30E

Lägenhet
Centrala Halmstad - Öster, Halmstads kommun
Svenska Mäklarhuset Halmstad
1 295 000 kr
32,5 m²
1,5 rum
vån 1/1
3 716 kr/mån
39 846 kr/m²

Låt oss presentera denna unika och mycket välplanerade 1,5:a i toppskick! Bostaden bjuder bland annat på ett stilrent och kvalitativt kök, ett helkaklat och fräscht badrum, kök och allrum i en öppen social planlösning, sovrum samt ett mysigt sovloft. Till lägenheten tillhör en trevlig uteplats på markplan med plats för loungemöbler och grill. Bostaden är belägen i ett lugnt område med goda…

Premium
Uteplats
Svenska Mäklarhuset Halmstad
Svenska Mäklarhuset Halmstad

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

21 dagar

5 rum villa på Åttingsstigen 10 Öster, Halmstads kommun - bild 1
5 rum villa på Åttingsstigen 10 Öster, Halmstads kommun - bild 2
5 rum villa på Åttingsstigen 10 Öster, Halmstads kommun - bild 3
5 rum villa på Åttingsstigen 10 Öster, Halmstads kommun - bild 4
5 rum villa på Åttingsstigen 10 Öster, Halmstads kommun - bild 5

Åttingsstigen 10

Villa
Öster, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
6 450 000 kr
225 + 22 m²
5 rum
1 249 m² tomt

Med ett mycket attraktivt läge på Öster ligger denna välskötta och mångsidiga fastighet. Här finns en charmig villa, en garagebyggnad, ett lägenhetshus med två helrenoverade lägenheter samt en fullt utrustad lokal. Perfekt boende med intäktsmöjligheter Fastighetens innehåll: Villan ombyggd/tillbyggd med 1/3 och renoverad – 4 sovrum, kök, vardagsrum, uterum och 2 badrum. Lägenhetshuset –…

Premium
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad

April 2026

2 rum lägenhet på Åttingsstigen 30D Centrala Halmstad - Öster, Halmstads kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Åttingsstigen 30D Centrala Halmstad - Öster, Halmstads kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Åttingsstigen 30D Centrala Halmstad - Öster, Halmstads kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Åttingsstigen 30D Centrala Halmstad - Öster, Halmstads kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Åttingsstigen 30D Centrala Halmstad - Öster, Halmstads kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 12:15

Åttingsstigen 30D

Lägenhet
Centrala Halmstad - Öster, Halmstads kommun
Svenska Mäklarhuset Halmstad
1 495 000 kr
57,5 m²
2 rum
vån 1/1
4 444 kr/mån
26 000 kr/m²

Drömmer du om din första bostadsrätt – eller letar du och din partner efter ett perfekt första hem tillsammans? Då kan denna stilrena och smart planerade tvåa om 57,5 kvm på Åttingsstigen 30D vara precis vad ni söker. Här möts ni av en bostad i hög standard där det bara är att flytta rakt in. Lägenheten erbjuder ett modernt och kvalitativt kök, ett fräscht helkaklat badrum samt en rymlig…

Premium
Uteplats
Svenska Mäklarhuset Halmstad
Svenska Mäklarhuset Halmstad

Oktober 2022

Halmstad Centrum / Högskolan / Öster, Halmstads kommun

Åttingsstigen 34A

Villa
Halmstad Centrum / Högskolan / Öster, Halmstads kommun
Listed
2 995 000 kr
118 m²
575,1 m² tomt
Listed
Listed

Visar alla 5

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet