Logotyp av LF Fastighetsförmedling Halmstad
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Halmstad

Bryngelshusgatan 31

Nyatorp, Halmstads kommun

Visa på karta

3 095 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    147 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    8 665 kr/mån
    Driftkostnad
    12 000 kr/år

Förening
BRF Gjutarens Hus
Energiklass
C
Pris/m²
21 054 kr/m²
Premium
Balkong
Välkommen till Bryngelshusgatan 31 – ett exklusivt townhouse i absolut toppskick! Nu har du chansen att förvärva en av Halmstads mest imponerande bostadsrätter – ett modernt och stilrent hem som sträcker sig över tre välplanerade våningsplan. Här möts du av en bostad där varje kvadratmeter är noggrant genomtänkt, med ett fantastiskt ljusinsläpp som flödar genom samtliga rum och skapar en härlig känsla av rymd och harmoni. Med sina fyra rymliga sovrum, två helkaklade badrum, samt ett generöst kök och matrum om ca 26 kvm, är detta ett hem som passar både den växande familjen och dig som söker något utöver det vanliga. Två soliga balkonger ger möjlighet till avkoppling utomhus – perfekt för morgonkaffet eller kvällens middag i solnedgången. För dig som uppskattar smart teknik ingår dessutom ett Plejd-system, vilket ger dig full kontroll över belysningen med ett enkelt knapptryck eller via mobilen. Det här är inte bara ett boende – det är en livsstil. Missa inte möjligheten att bli ägare till denna unika bostad! Varmt välkommen på visning - Tveka inte att höra av dig till ansvarig mäklare. Vi ses!
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Gjutarens Hus

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling