Albinsrogatan, Malmö kommun

Albinsrogatan

Bostäder till salu - Albinsrogatan, Malmö kommun

Sortera på

3 bostäder till salu

13 dagar

3 rum lägenhet på Albinsrogatan 33 Borgmästaregården, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Albinsrogatan 33 Borgmästaregården, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Albinsrogatan 33 Borgmästaregården, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Albinsrogatan 33 Borgmästaregården, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Albinsrogatan 33 Borgmästaregården, Malmö kommun - bild 5
Idag kl 18:00

Albinsrogatan 33

Lägenhet
Borgmästaregården, Malmö kommun
BERNIN Fastighetsförmedling
2 295 000 kr
74 m²
3 rum
vån 3/3
5 128 kr/mån
31 014 kr/m²

På våning 3 på Albinsrogatan 33 ligger denna ljusa och genomgående trea om 74 kvm - ett hem med härlig rymd och trivsam känsla. Bostaden har vita väggar och ljust trestavsparkett i alla rum, vilket ger ett modernt och enhetligt intryck. Den inglasade balkongen nås från ena sovrummet och blir en perfekt plats för lugna stunder året om. Köket är ljust och stilrent med svart bänkskiva,…

Premium
Balkong
BERNIN Fastighetsförmedling
BERNIN Fastighetsförmedling

28 dagar

2 rum lägenhet på Albinsrogatan 43 Borgmästaregården, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Albinsrogatan 43 Borgmästaregården, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Albinsrogatan 43 Borgmästaregården, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Albinsrogatan 43 Borgmästaregården, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Albinsrogatan 43 Borgmästaregården, Malmö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:30

Albinsrogatan 43

Lägenhet
Borgmästaregården, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 695 000 kr
59 m²
2 rum
vån 1/8
4 081 kr/mån
28 729 kr/m²

På luftigt läge väntar denna välplanerade tvåa där varje kvadratmeter används på bästa sätt! Vardagsrummet är hemmets naturliga samlingspunkt och härifrån nås den inglasade balkongen i öster - en perfekt plats att börja dagen på medan solen går upp. Dessutom fungerar balkongen som ett extra rum större delen av året tack vare de praktiska glaspartierna. Hela lägenheten har priviligierats med…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

Mars 2026

2 rum lägenhet på Albinsrogatan 5B Borgmästaregården, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Albinsrogatan 5B Borgmästaregården, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Albinsrogatan 5B Borgmästaregården, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Albinsrogatan 5B Borgmästaregården, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Albinsrogatan 5B Borgmästaregården, Malmö kommun - bild 5

Albinsrogatan 5B

Lägenhet
Borgmästaregården, Malmö kommun
Norban Mäkleri
1 695 000 kr
40,5 m²
2 rum
vån 10/17
3 082 kr/mån
41 852 kr/m²

Insynsskyddad tvåa belägen på tionde våningen med fri och milsvid utsikt över Öresundsbron och Malmö Skyline. Denna rymliga och renoverade tvåa erbjuder stilrent kök med goda arbetsytor, rymligt vardagsrum, gott om förvaring samt sovrum med plats för dubbelsäng och inglasad balkong i solsäkert västerläge. Från lägenhetens alla rum kan du njuta av naturens alla skiftningar. Borgmästargården är ett…

Premium
Balkong
Hiss
Norban Mäkleri
Norban Mäkleri

Visar alla 3

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet