Sergeantgatan, Malmö kommun
Sergeantgatan
Bostäder till salu - Sergeantgatan, Malmö kommun
broker-tip 1 av 5
9 dagar

Sergeantgatan 8
Röda Höja, Malmö kommun
1 995 000 kr
106 m²
4 rum
vån 1/3
6 445 kr/mån
18 821 kr/m²
Uteplats
Bjurfors Malmö Öster
27 dagar
Sergeantgatan 8
Röda Höja, Malmö kommun
1 795 000 kr
71 m²
2 rum
vån 1/3
4 509 kr/mån
25 282 kr/m²
Nu har vi nöjet att presentera en av de populära tvårummarna om 71 kvm i attraktiva Röda Höja! Lägenheten är genomgående ljus med en fantastisk utsikt över grönska och trädkronor som omger området. Här bor du ostört utan insyn, vilket skapar en avskild och harmonisk boendemiljö. Dessutom finns startbesked och bygglov för att anlägga en uteplats – en unik möjlighet att sätta din egen prägel på…
Premium
Balkong
Bjurfors Malmö Öster
Visar alla 2