Logotyp av LF Fastighetsförmedling Malmö
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Malmö

Pinjegatan 1I

Hindby, Malmö kommun

Visa på karta

2 295 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    127 m²
    Avgift
    11 148 kr/mån
    Driftkostnad
    9 600 kr/år

Byggår
2001
Förening
BRF Maltes Trädgård
Energiklass
F
Pris/m²
18 071 kr/m²
Premium
Uteplats
Välkommen till denna rymliga och välplanerade lägenhet på Pinjegatan i charmiga Hindby, Malmö. Med sina 127 kvadratmeter erbjuder denna bostad gott om utrymme för den stora familjen. Här finns fem rum som är perfekt utformade för både umgänge och avkoppling. Den moderna utrustningen i köket gör matlagningen till ett nöje och de generösa ytorna skapar en trivsam atmosfär. Lägenheten ligger på markplan, vilket gör den extra barnvänlig och ger enkel åtkomst till utomhuslek. Området är lugnt och tryggt, vilket skapar en idealisk miljö för familjeliv. Närheten till kommunikationer gör det enkelt att pendla till jobb eller skola, och du har smidig access till Malmös stadspuls samt grönområden för härliga promenader. Boendet kombinerar funktionalitet med komfort och är en perfekt plats att kalla hem. Här får du möjlighet att njuta av både stadens bekvämligheter och områdets rogivande miljö. Missa inte chansen att uppleva denna fantastiska lägenhet som erbjuder allt en stor familj kan önska sig. Välkommen att upptäcka ditt nya hem på Pinjegatan!
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Maltes Trädgård

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling