Värmdö kommun

Värmdö kommun; Lägenheter

Lägenheter till salu - Värmdö kommun

Sortera på

111 bostäder till salu

Augusti 2025

Mörtnäs, Värmdö kommun

Annelundsstigen 3

Lägenhet
Mörtnäs, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
2 650 000 kr
53 m²
2 rum
vån 2/5
5 104 kr/mån
50 000 kr/m²
Balkong
Hiss
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
2 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15 Gustavsberg - Porslinskvarteren, Värmdö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15 Gustavsberg - Porslinskvarteren, Värmdö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15 Gustavsberg - Porslinskvarteren, Värmdö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15 Gustavsberg - Porslinskvarteren, Värmdö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15 Gustavsberg - Porslinskvarteren, Värmdö kommun - bild 5

Stig Lindbergs gata 15

Lägenhet
Gustavsberg - Porslinskvarteren, Värmdö kommun
Bjurfors Värmdö
2 250 000 kr
49 m²
2 rum
vån 2/6
5 037 kr/mån
45 918 kr/m²

Välkommen till ett unikt boende med studiokaraktär i Fabrikshuset. Lägenheten är ytsmart planerad och andas rymd med sin unika takhöjd i vardagsrum och sovrum. De väl bevarande detaljerna i bärande konstruktioner ger lägenheten en industriell touch. Lägenheten har ett högt fritt läge utan direkt insyn. Utöver balkongen har man som boende fri tillgång till husets generösa takterrass med…

Premium
Balkong
Hiss
Bjurfors Värmdö
Bjurfors Värmdö

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

April 2025

1 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15 Värmdö, Värmdö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15 Värmdö, Värmdö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15 Värmdö, Värmdö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15 Värmdö, Värmdö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15 Värmdö, Värmdö kommun - bild 5

Stig Lindbergs gata 15

Lägenhet
Värmdö, Värmdö kommun
Unika Hem Fastighetsmäkleri
1 425 000 kr
25 m²
1 rum
3 365 kr/mån
57 000 kr/m²

I det attraktiva området Porslinsfabriken i Gustavsberg finns nu chansen att förvärva denna stilsäkra och väldisponerade bostad i modern industridesign med loft och egen uteplats. Bostaden erbjuder även vardagsrum och kök i öppen planlösning med imponerande takhöjd, en rymlig hall och ett fräscht helkaklat badrum. Efter att ha klivit in genom den läckra röda ytterdörren möts man av stora gråa…

Premium
Balkong
Uteplats
Hiss
Unika Hem Fastighetsmäkleri
Unika Hem Fastighetsmäkleri
Porslinskvarteret, Värmdö kommun
Sön 17 maj kl 13:00

Stig Lindbergs gata 19B

Lägenhet
Porslinskvarteret, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
1 995 000 kr
41 + 12 m²
2 rum
vån 1/7
5 191 kr/mån
48 659 kr/m²
Balkong
Hiss
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lugnet, Värmdö kommun

Meitens Väg 23

Lägenhet
Lugnet, Värmdö kommun
LF Fastighetsförmedling Värmdö
1 995 000 kr
61,5 m²
2 rum
vån 3/3
5 248 kr/mån
32 439 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Värmdö
LF Fastighetsförmedling Värmdö
3 rum lägenhet på Wilhelm Kåges gata 88A Porslinskvarteren, Värmdö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Wilhelm Kåges gata 88A Porslinskvarteren, Värmdö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Wilhelm Kåges gata 88A Porslinskvarteren, Värmdö kommun - bild 3
Sön 17 maj kl 14:15

Wilhelm Kåges gata 88A

Lägenhet
Porslinskvarteren, Värmdö kommun
Widerlöv Värmdö
3 250 000 kr
69 m²
3 rum
4 893 kr/mån
47 101 kr/m²
Plus
Uteplats
Widerlöv Värmdö
Widerlöv Värmdö
2 rum lägenhet på Grenvägen 4 Gustavsberg - Ösby Sjöpark, Värmdö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Grenvägen 4 Gustavsberg - Ösby Sjöpark, Värmdö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Grenvägen 4 Gustavsberg - Ösby Sjöpark, Värmdö kommun - bild 3
Sön 17 maj

Grenvägen 4

Lägenhet
Gustavsberg - Ösby Sjöpark, Värmdö kommun
SkandiaMäklarna Värmdö
2 395 000 kr
46 m²
2 rum
vån 1/5
4 593 kr/mån
52 065 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
SkandiaMäklarna Värmdö
SkandiaMäklarna Värmdö

Mars 2025

1 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 19B Gustavsbergs Hamn, Värmdö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 19B Gustavsbergs Hamn, Värmdö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 19B Gustavsbergs Hamn, Värmdö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 19B Gustavsbergs Hamn, Värmdö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 19B Gustavsbergs Hamn, Värmdö kommun - bild 5

Stig Lindbergs gata 19B

Lägenhet
Gustavsbergs Hamn, Värmdö kommun
Bovida Fastighetsbyrå KB
1 450 000 kr
24 + 8 m²
1 rum
vån 1/6
2 611 kr/mån
60 417 kr/m²

Välkommen till denna yteffektiva studiolägenhet med generös takhöjd på över 3,5 meter samt ett sovloft med ca 8 kvm i golvyta vilket gör att bostaden trots sina få kvadrat känns både rymlig och ljus. Stilrent kök i vitt och grått med full maskinell utrustning och plats för både mindre matbord och soffgrupp. Badrummet är helkaklat med dusch, wc samt tvättmaskin och torktumlare. I föreningen finns…

Premium
Hiss
Bovida Fastighetsbyrå KB
Bovida Fastighetsbyrå KB
Torshäll, Värmdö kommun

Torshällsvägen 27C

Lägenhet
Torshäll, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
1 450 000 kr
19 + 6 m²
1,5 rum
2 503 kr/mån
76 316 kr/m²
Uteplats
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri

Juni 2024

3 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15, 5tr Gustavsberg, Värmdö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15, 5tr Gustavsberg, Värmdö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15, 5tr Gustavsberg, Värmdö kommun - bild 3

Stig Lindbergs gata 15, 5tr

Lägenhet
Gustavsberg, Värmdö kommun
Lavass Mäkleri
3 795 000 kr
77 m²
3 rum
vån 5/7
8 066 kr/mån
49 286 kr/m²
Plus
Lavass Mäkleri
Lavass Mäkleri

April 2024

Gustavsberg Porslinskvarteren, Värmdö kommun

Ursula Printz gata 8

Lägenhet
Gustavsberg Porslinskvarteren, Värmdö kommun
HusmanHagberg Värmdö
1 995 000 kr
40 m²
2 rum
vån 3/5
4 641 kr/mån
49 875 kr/m²
Balkong
Hiss
HusmanHagberg Värmdö
HusmanHagberg Värmdö

Visar 101 - 111 av 111

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet