Logotyp av JM AB
Logotyp av JM AB

Östra Kasernvägen 11

Rindö, Vaxholms kommun

Visa på karta

4 790 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    77 m²
    Våning
    2, hiss finns
    Avgift
    5 690 kr/mån

Pris/m²
62 208 kr/m²
Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Här presenteras en genomgående bostad där varje kvadrat är noga placerad, där social planlösning möter otroligt ljusinsläpp och dubbla balkonger i varsitt väderstreck med sjöglimt. Utöver två välplanerade sovrum ligger ett möjligt arbetsrum intill det större sovrummet vilket även kan användas som klädkammare. Med en praktisk hall välkomnas du in till bostaden och härifrån nås såväl kök för smidig avlämning av varor och det rymliga badrummet, i köket finns även en naturlig matplats intill fönster som vetter mot innergården och utgång till bostaden ena balkong. En halvö delar av köket med vardagsrummet som skapar ett fint samspel med vardagsrummet men som även tillåter ett något skyddat kök från soffan.