Logotyp av Karlsson & Uddare AB
Logotyp av Karlsson & Uddare AB

Vikingavägen 17E

Saltsjöbaden, Nacka kommun

Visa på karta

12 500 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    136 m²
    Avgift
    5 667 kr/mån

Förening
BRF Lotsudden
Energiklass
E
Pris/m²
91 912 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
På en sjötomt invid Moranviken och Baggensfjärden med utsikt över havet byggs nu 27 exklusiva bostadsrätter i varierande storlek! Alla bostäder har möjlighet att hyra båtplats på föreningens egna bryggor och de allra flesta har utsikt mot vattnet. I föreningen finns bastu och vinkällare. Ta ditt morgondopp från bryggan nedanför huset eller lägg i din kajak och ta en tur i kvällssolen! Ett citynära boende med skärgårdskänsla! Tillträde Q2 2026. I vår visningslägenhet på Vikingavägen 17E finns möjlighet att se kök, badrum, golv, med mera - välkommen att boka en tid!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Lotsudden

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling