Nacka, Nacka kommun

Nacka

Bostäder till salu - Nacka, Nacka kommun

Sortera på

228 bostäder till salu

April 2026

2 rum lägenhet på Tändkulevägen 65 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Tändkulevägen 65 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Tändkulevägen 65 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Tändkulevägen 65 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Tändkulevägen 65 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 12:00

Tändkulevägen 65

Lägenhet
Centrala Nacka, Nacka kommun
JM AB
4 040 000 kr
43 m²
2 rum
vån 4
1 970 kr/mån
93 953 kr/m²

Letar du efter en kompakt men komplett tvåa med rätt känsla? Då har du hittat hem. Den här yteffektiva ägarlägenheter som vetter mot gården bjuder på många kvaliteter som låga fasta kostnader, genomtänkt planlösning och rymlig balkong.

Premium
Nyproduktion
Vintern -27/28
Balkong
Hiss
Ägarlägenhet
JM AB
JM AB
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 1B Ekudden, Nacka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 1B Ekudden, Nacka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 1B Ekudden, Nacka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 1B Ekudden, Nacka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 1B Ekudden, Nacka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 16:30

Ekuddsvägen 1B

Lägenhet
Ekudden, Nacka kommun
Svenska Mäklarhuset Nacka
2 245 000 kr
32 m²
1 rum
3 128 kr/mån
70 156 kr/m²

KONTAKTA MÄKLAREN FÖR VISNING Välkommen till denna trivsamma och välplanerade lägenhet, belägen på attraktiva Ekudden, ett område som kombinerar naturnära lugn med utmärkta kommunikationer strax utanför stan. Här erbjuds ett bekvämt boende med en stor, härlig uteplats där man får plats med både soffgrupp, grillplats och gräsmatta. Perfekt för morgonkaffet, middagar i solen eller avkoppling i…

Premium
Uteplats
Svenska Mäklarhuset Nacka
Svenska Mäklarhuset Nacka

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen
2 rum lägenhet på Tvåtaktsvägen 4 (21301) Nacka, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Tvåtaktsvägen 4 (21301) Nacka, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Tvåtaktsvägen 4 (21301) Nacka, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Tvåtaktsvägen 4 (21301) Nacka, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Tvåtaktsvägen 4 (21301) Nacka, Nacka kommun - bild 5
Mån 18 maj

Tvåtaktsvägen 4 (21301)

Lägenhet
Nacka, Nacka kommun
Erik Olsson Nyproduktion
3 495 000 kr
56 m²
2 rum
vån 3
3 839 kr/mån
62 411 kr/m²

Välkommen till ett hem där stil möter funktion i perfekt harmoni. Denna smakfullt planerade tvåa om 56 kvm, belägen på tredje våningen, erbjuder ett boende utöver det vanliga – med generösa sällskapsytor, fint ljusinsläpp och en härlig balkong som förhöjer livskvaliteten. Redan i hallen möts du av en inbjudande känsla med goda förvaringslösningar som sätter tonen för bostadens genomtänkta…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Nyproduktion
Erik Olsson Nyproduktion
2 rum lägenhet på Stadshusplatsen 2, 4 tr Nacka - Nacka Forum, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Stadshusplatsen 2, 4 tr Nacka - Nacka Forum, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Stadshusplatsen 2, 4 tr Nacka - Nacka Forum, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Stadshusplatsen 2, 4 tr Nacka - Nacka Forum, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Stadshusplatsen 2, 4 tr Nacka - Nacka Forum, Nacka kommun - bild 5

Stadshusplatsen 2, 4 tr

Lägenhet
Nacka - Nacka Forum, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
2 695 000 kr
35 m²
2 rum
vån 4/7
2 199 kr/mån
77 000 kr/m²

Välkommen till denna lyxiga och nyproducerade 2:a om 35 kvm med fransk balkong, belägen helt insynsfritt på eftertraktade Stadshusplatsen 2 i Nacka. Här bor du med ett centralt läge och nära till allt som gör vardagen enklare och roligare! Perfekt för den som söker en lättskött bostad med hög standard och exklusiva materialval i ett centralt läge endast ett stenkast till Nacka Forum som kryllar…

Premium
Hiss
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka
2 rum lägenhet på Jarlabergsvägen 3A Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Jarlabergsvägen 3A Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Jarlabergsvägen 3A Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Jarlabergsvägen 3A Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Jarlabergsvägen 3A Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 5

Jarlabergsvägen 3A

Lägenhet
Centrala Nacka, Nacka kommun
Svenska Mäklarhuset Nacka
3 345 000 kr
41 m²
2 rum
vån 6/6
3 130 kr/mån
81 585 kr/m²

KONTAKTA MÄKLAREN FÖR VISNING! Nu har du möjligheten att förvärva denna yteffektiva tvåa i ett av Nackas bästa lägen bara ett stenkast från Nacka Forum och mysiga Nacka Strand. Välkommen till denna ljusa och välplanerade 2 rok om 41 kvm, högst upp i huset med fantastisk vy utöver den lugna innergården. Här bor du i bästa läge där du länge får njuta av kvällssolen på den underbara balkongen.…

Premium
Balkong
Hiss
Svenska Mäklarhuset Nacka
Svenska Mäklarhuset Nacka
3 rum lägenhet på Jakobsdalsvägen 23 Nacka Strand, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Jakobsdalsvägen 23 Nacka Strand, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Jakobsdalsvägen 23 Nacka Strand, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Jakobsdalsvägen 23 Nacka Strand, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Jakobsdalsvägen 23 Nacka Strand, Nacka kommun - bild 5

Jakobsdalsvägen 23

Lägenhet
Nacka Strand, Nacka kommun
Widerlöv Nacka
3 995 000 kr
71 m²
3 rum
4 112 kr/mån
56 268 kr/m²

På attraktiva Jakobsdalsvägen 23 i omtyckta Nacka Strand ges nu en unik möjlighet att förvärva en yteffektiv trerummare om 71 kvm med stor utvecklingspotential. Detta är den perfekta bostaden för dig som drömmer om att skapa ett hem helt efter egen smak och stil. Lägenheten präglas av ett fint ljusinsläpp tack vare generösa fönsterpartier och en välplanerad disposition som ger gott om utrymme…

Premium
Uteplats
Hiss
Widerlöv Nacka
Widerlöv Nacka
3 rum lägenhet på Diligensvägen 67 Jarlaberg, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Diligensvägen 67 Jarlaberg, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Diligensvägen 67 Jarlaberg, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Diligensvägen 67 Jarlaberg, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Diligensvägen 67 Jarlaberg, Nacka kommun - bild 5

Diligensvägen 67

Lägenhet
Jarlaberg, Nacka kommun
LF Fastighetsförmedling Nacka
2 995 000 kr
76 m²
3 rum
vån 2/3
6 967 kr/mån
39 408 kr/m²

Det är en väldigt ljus och rymlig lägenhet med fönster i tre väderstreck. Balkongen i öster bjuder sol till morgonkaffet och sedan en bra bit in på dagen. Köket som renoverades 2019 lockar till både matlagning och socialt umgänge kring den stora köksön, med fantastisk utsikt över centrala Nacka och bort mot Nackareservatet. Sovrummen är luftiga och båda har plats för dubbelsäng. Badrummet…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Nacka
LF Fastighetsförmedling Nacka
2 rum lägenhet på Trillans väg 36 Jarlaberg, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Trillans väg 36 Jarlaberg, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Trillans väg 36 Jarlaberg, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Trillans väg 36 Jarlaberg, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Trillans väg 36 Jarlaberg, Nacka kommun - bild 5
Budgivning pågår

Trillans väg 36

Lägenhet
Jarlaberg, Nacka kommun
SkandiaMäklarna Nacka
2 695 000 kr
63 m²
2 rum
vån 1/4
5 730 kr/mån
42 778 kr/m²

Varmt välkommen till denna ytterst väldisponerade tvåa med stor inglasad balkong i lummigt läge, fräscha ytskikt och välgenomtänkt planlösning som skulle kunna göras om till en liten 3:a i populär och välskött förening med trevliga gemensamhetsytor såsom övernattningslägenhet, festlokal, bastu, garage och tvättstuga. När du kliver in genom dörren möts du av en rymlig hall som sammanlänkar resten…

Premium
Balkong
Hiss
SkandiaMäklarna Nacka
SkandiaMäklarna Nacka
10 rum villa på Ängsvägen 7 Storängen, Nacka kommun - bild 1
10 rum villa på Ängsvägen 7 Storängen, Nacka kommun - bild 2
10 rum villa på Ängsvägen 7 Storängen, Nacka kommun - bild 3
10 rum villa på Ängsvägen 7 Storängen, Nacka kommun - bild 4
10 rum villa på Ängsvägen 7 Storängen, Nacka kommun - bild 5

Ängsvägen 7

Villa
Storängen, Nacka kommun
Residence Christie’s International Real Estate
32 000 000 kr
358 + 133 m²
10 rum
1 518 m² tomt

I historiska Storängen saluför vi en villafastighet om 491 kvm belägen på generös uppvuxen trädgårdstomt endast 10 min från Stockholm. Edvard Hubendick ritade byggnaden som uppfördes 1914. Byggnaden har varsamt renoverats till ett modernt och vackert boende med genomgående hög standard. Entréplanet präglas av rymliga sociala ytor såsom vardagsrum med öppen spis, matsal och bibliotek. Övre…

Premium
Residence Christie’s International Real Estate
Residence Christie’s International Real Estate
2 rum lägenhet på Augustendalsvägen 30 Nacka strand, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Augustendalsvägen 30 Nacka strand, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Augustendalsvägen 30 Nacka strand, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Augustendalsvägen 30 Nacka strand, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Augustendalsvägen 30 Nacka strand, Nacka kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 13:30

Augustendalsvägen 30

Lägenhet
Nacka strand, Nacka kommun
Fastighetsmäklarna
4 295 000 kr
64 m²
2 rum
vån 3/7
3 961 kr/mån
67 109 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och nyrenoverade bostad på Augustendalsvägen 30 i centrala Nacka Strand, där varje kvadratmeter är välplanerad och inredd med noggrann omsorg. Den rymliga uteplatsen bjuder på en privat oas omgiven av grönska och berg, perfekt för lata sommardagar och mysiga grillkvällar. Det helrenoverade badrummet från 2022, med lyxiga materialval och moderna bekvämligheter, sätter en…

Premium
Uteplats
Hiss
Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna

Mars 2026

2 rum lägenhet på Finnboda Kajväg 4A Finnboda Hamn, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Finnboda Kajväg 4A Finnboda Hamn, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Finnboda Kajväg 4A Finnboda Hamn, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Finnboda Kajväg 4A Finnboda Hamn, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Finnboda Kajväg 4A Finnboda Hamn, Nacka kommun - bild 5

Finnboda Kajväg 4A

Lägenhet
Finnboda Hamn, Nacka kommun
SkandiaMäklarna Nacka
3 495 000 kr
46,5 m²
2 rum
vån 1/4
4 005 kr/mån
75 161 kr/m²

I populära Finnboda Hamn välkomnar denna trivsamma tvåa med balkong som vetter mot inloppet och småbåtshamnen. Här är varje kvadratmeter nyttjad till fullo i en perfekt planlösning där kök med intilliggande vardagsrum ger en social atmosfär, som förlängs av den rymliga, inglasade balkongen och adderas av ljusa färger och fint naturligt ljusinsläpp som skapar en härlig rymd. Sovrummet rymmer…

Premium
Balkong
Hiss
SkandiaMäklarna Nacka
SkandiaMäklarna Nacka
Kvarnholmen, Nacka kommun

Kvarngränd 7

Lägenhet
Kvarnholmen, Nacka kommun
SkandiaMäklarna Nacka
3 495 000 kr
48 m²
2 rum
vån 5/9
2 950 kr/mån
72 813 kr/m²
Hiss
SkandiaMäklarna Nacka
SkandiaMäklarna Nacka
4 rum lägenhet på Nobelbergsgatan 22 Sickla, Nacka kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Nobelbergsgatan 22 Sickla, Nacka kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Nobelbergsgatan 22 Sickla, Nacka kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Nobelbergsgatan 22 Sickla, Nacka kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Nobelbergsgatan 22 Sickla, Nacka kommun - bild 5

Nobelbergsgatan 22

Lägenhet
Sickla, Nacka kommun
FANTASTIC FRANK
7 725 000 kr
97 m²
4 rum
vån 1/5
6 912 kr/mån
79 639 kr/m²

Lika härligt som det är att flytta ut utemöblerna på vårkanten, lika snopet är det när höstrusket kommer och du måste flytta in dem igen. I den här fina fyran med delvis inglasad balkong kan du förlänga säsongen på balkongen. Det blir ett extra rum att njuta av, även när temperaturen kryper nedåt. På räckesspaljén från golv till tak kan du låta grönskan klättra och skifta färg med årstiderna. I…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
FANTASTIC FRANK
FANTASTIC FRANK
3 rum lägenhet på Finnboda Varvsväg 10B Finnboda Hamn, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Finnboda Varvsväg 10B Finnboda Hamn, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Finnboda Varvsväg 10B Finnboda Hamn, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Finnboda Varvsväg 10B Finnboda Hamn, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Finnboda Varvsväg 10B Finnboda Hamn, Nacka kommun - bild 5

Finnboda Varvsväg 10B

Lägenhet
Finnboda Hamn, Nacka kommun
LF Fastighetsförmedling Nacka
5 295 000 kr
70 m²
3 rum
vån 7/8
5 075 kr/mån
75 643 kr/m²

Välkommen 7 våningar upp på Finnboda Varvsväg 10B och denna trevliga lägenhet med en tilltalande planlösning om ca 70 kvm. Lägenhet med genomgående parkettgolv och ljusa stilrena ytskikt, det i kombination med de stora fönsterpartierna ger lägenheten en härlig känsla av ljus och rymd. Lägenheten erbjuder en välkomnande hall med bra förvaringsmöjligheter, två sovrum varav en med garderobsvägg,…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Nacka
LF Fastighetsförmedling Nacka
4 rum lägenhet på Finnboda Kajväg 6 Finnboda Hamn, Nacka kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Finnboda Kajväg 6 Finnboda Hamn, Nacka kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Finnboda Kajväg 6 Finnboda Hamn, Nacka kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Finnboda Kajväg 6 Finnboda Hamn, Nacka kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Finnboda Kajväg 6 Finnboda Hamn, Nacka kommun - bild 5

Finnboda Kajväg 6

Lägenhet
Finnboda Hamn, Nacka kommun
Fastighetsbyrån Nacka
9 495 000 kr
99 m²
4 rum
vån 4/9
7 484 kr/mån
95 909 kr/m²

Välkommen till denna rymliga och välplanerade fyra om 99 kvm – en perfekt bostad för den moderna familjen som söker generösa ytor, god funktionalitet och ett attraktivt läge nära både vatten och city. Lägenheten erbjuder tre bra sovrum, ett stort och socialt vardagsrum i öppen planlösning mot köket, två badrum samt en balkong som är inglasad och kan nyttjas året runt. Belägen i ett populärt…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Nacka
Fastighetsbyrån Nacka
2 rum lägenhet på Nobelbergsgatan 11 Sickla, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Nobelbergsgatan 11 Sickla, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Nobelbergsgatan 11 Sickla, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Nobelbergsgatan 11 Sickla, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Nobelbergsgatan 11 Sickla, Nacka kommun - bild 5

Nobelbergsgatan 11

Lägenhet
Sickla, Nacka kommun
FANTASTIC FRANK
3 075 000 kr
38,5 m²
2 rum
vån 1/4
3 600 kr/mån
79 870 kr/m²

Villakänsla i stadskvarter!I Kvarter 7 på Nobelberget bor du som på landet – mitt i staden. Husen i trä ramar in en stor lummig innergård med lekfulla inslag och gröna oaser. Till kvarteret hör även en groventré med förvaringsskåp, för dig som gärna slipper träningskläder och blöta overaller i hallen. I denna välplanerade tvåan möts du av en social öppen planlösning där kök och vardagsrum…

Premium
Nyproduktion
Hiss
FANTASTIC FRANK
FANTASTIC FRANK
Sickla, Nacka kommun

Nobelbergsgatan 13

Lägenhet
Sickla, Nacka kommun
FANTASTIC FRANK
5 990 000 kr
66,5 m²
2 rum
vån 4/4
5 251 kr/mån
90 075 kr/m²
Nyproduktion
Hiss
FANTASTIC FRANK
FANTASTIC FRANK
3 rum lägenhet på Granithöjden 4, 2tr Nacka - Nacka forum, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Granithöjden 4, 2tr Nacka - Nacka forum, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Granithöjden 4, 2tr Nacka - Nacka forum, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Granithöjden 4, 2tr Nacka - Nacka forum, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Granithöjden 4, 2tr Nacka - Nacka forum, Nacka kommun - bild 5

Granithöjden 4, 2tr

Lägenhet
Nacka - Nacka forum, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
5 495 000 kr
80,9 m²
3 rum
5 271 kr/mån
67 923 kr/m²

Kontakta mäklare för privatvisning. Här presenteras en nyproducerad och välplanerad trea med ett centralt och eftertraktat läge intill Nacka Forum – perfekt för dig som söker modern komfort och bekvämlighet i ett av Nackas mest populära områden. Bostaden präglas av öppna, sociala ytor där det stilrena köket i delvis öppen planlösning möter vardagsrummet och skapar en hemtrevlig miljö för både…

Premium
Balkong
Hiss
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka
4 rum lägenhet på Tvåtaktsvägen 6 Jarlaberg, Nacka kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Tvåtaktsvägen 6 Jarlaberg, Nacka kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Tvåtaktsvägen 6 Jarlaberg, Nacka kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Tvåtaktsvägen 6 Jarlaberg, Nacka kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Tvåtaktsvägen 6 Jarlaberg, Nacka kommun - bild 5
Mån 18 maj

Tvåtaktsvägen 6

Lägenhet
Jarlaberg, Nacka kommun
Erik Olsson Nyproduktion
5 790 000 kr
86 m²
4 rum
vån 5/6
5 256 kr/mån
67 326 kr/m²

Välkommen till ett modernt hem där arkitektur, funktion och estetik samspelar i perfekt balans. Denna nyproducerade fyrarumslägenhet om 86 kvm erbjuder en elegant och välplanerad bostad med generösa ytor, tre sovrum och balkong – ett hem skapat för ett bekvämt och stilfullt liv. Bostaden präglas av en öppen och social planlösning där kök och vardagsrum möts i ett naturligt flöde. Här skapas en…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Nyproduktion
Erik Olsson Nyproduktion

Januari 2026

Sickla, Nacka kommun

Laboratoriegatan 4

Lägenhet
Sickla, Nacka kommun
FANTASTIC FRANK
2 850 000 kr
33,5 m²
1 rum
vån 1/4
3 157 kr/mån
85 075 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
FANTASTIC FRANK
FANTASTIC FRANK

Artiklar från Hemnet

3 rum lägenhet på Laboratoriegatan 4 Sickla, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Laboratoriegatan 4 Sickla, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Laboratoriegatan 4 Sickla, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Laboratoriegatan 4 Sickla, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Laboratoriegatan 4 Sickla, Nacka kommun - bild 5

Laboratoriegatan 4

Lägenhet
Sickla, Nacka kommun
FANTASTIC FRANK
6 050 000 kr
74 m²
3 rum
vån 1/4
5 492 kr/mån
81 757 kr/m²

Att bo på en gavel med fria utblickar och fönster i fler väderstreck gör tillvaron ljusare. Den här trean har en luftig atmosfär och fin utsikt mot Nobelbergets pärlor, Formalinfabriken och Panncentralen. Balkongen i kvällssol och franska fönster i sovrummet förstärker känslan av rymd och ljus. Med halvöppen planlösning mellan kök och vardagsrum är det enkelt att laga mat ifred och samtidigt vara…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
FANTASTIC FRANK
FANTASTIC FRANK
Kvarnholmen, Nacka kommun
Sön 17 maj kl 13:30

Tre Kronors väg 43, 1 tr

Lägenhet
Kvarnholmen, Nacka kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 500 000 kr
53 m²
2 rum
vån 1/5
4 609 kr/mån
66 038 kr/m²
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

September 2025

Finntorp, Nacka kommun

Finntorpsvägen 3

Lägenhet
Finntorp, Nacka kommun
Fastighetsbyrån Nacka
1 495 000 kr
18 m²
1 rum
vån 4/4
1 663 kr/mån
83 056 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Nacka
Fastighetsbyrån Nacka

Juli 2025

Nacka, Nacka kommun

Sickla Allé 7

Lägenhet
Nacka, Nacka kommun
2 995 000 kr
44 m²
1,5 rum
3 976 kr/mån
68 068 kr/m²
Balkong
Uteplats
Hiss

April 2025

Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun

Ekuddsvägen 2, 4tr

Lägenhet
Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
4 750 000 kr
88 m²
4 rum
vån 4/10
7 933 kr/mån
53 977 kr/m²
Balkong
Hiss
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka

Mars 2025

Finntorp/Nacka, Nacka kommun

Finntorpsvägen 3, vån 1

Lägenhet
Finntorp/Nacka, Nacka kommun
BOSTHLM Årsta
1 750 000 kr
23,5 m²
1 rum
1 952 kr/mån
74 468 kr/m²
BOSTHLM Årsta
BOSTHLM Årsta

Januari 2024

Kvarnholmen, Nacka kommun

Södra vägen 43

Lägenhet
Kvarnholmen, Nacka kommun
Bjurfors Nacka
7 790 000 kr
96 m²
4 rum
vån 5/6
6 748 kr/mån
81 146 kr/m²
Balkong
Hiss
Bjurfors Nacka
Bjurfors Nacka

September 2023

Nacka Strand, Nacka kommun
Sön 17 maj kl 13:30

Augustendalsvägen 23

Lägenhet
Nacka Strand, Nacka kommun
Widerlöv Nacka
6 995 000 kr
85 m²
3 rum
vån 3
5 163 kr/mån
82 294 kr/m²
Uteplats
Hiss
Widerlöv Nacka
Widerlöv Nacka

Visar 201 - 228 av 228

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet