Augustenborg, Malmö kommun

Augustenborg; Lägenheter

Lägenheter till salu - Augustenborg, Malmö kommun

Sortera på

3 bostäder till salu

3 dagar

2,5 rum lägenhet på Lindgatan 4c Sofielund, Malmö kommun - bild 1
2,5 rum lägenhet på Lindgatan 4c Sofielund, Malmö kommun - bild 2
2,5 rum lägenhet på Lindgatan 4c Sofielund, Malmö kommun - bild 3
2,5 rum lägenhet på Lindgatan 4c Sofielund, Malmö kommun - bild 4
2,5 rum lägenhet på Lindgatan 4c Sofielund, Malmö kommun - bild 5
Tor 14 maj kl 16:00

Lindgatan 4c

Lägenhet
Sofielund, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
995 000 kr
56 m²
2,5 rum
vån 3/3
2 557 kr/mån
17 768 kr/m²

På våning tre finns denna ytterst trivsamma, genomgående bostad om 56 kvm vilken badar i ljus med stora fönster som släpper in solen från hela tre väderstreck. Sällskapsrum med vackert slipat och oljat originalgolv, modernt kök i vitt från 2008 med målat brädgolv och ett mysigt badrum med badkar vilket renoverades 2005. Här finns gott om förvaring både i sovrummets garderober och i en stor…

Premium
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

4 dagar

1 rum lägenhet på Aspgatan 1B Södra Sofielund, Malmö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Aspgatan 1B Södra Sofielund, Malmö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Aspgatan 1B Södra Sofielund, Malmö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Aspgatan 1B Södra Sofielund, Malmö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Aspgatan 1B Södra Sofielund, Malmö kommun - bild 5

Aspgatan 1B

Lägenhet
Södra Sofielund, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
745 000 kr
36 m²
1 rum
vån 1
2 515 kr/mån
20 694 kr/m²

Välkommen till denna totalrenoverade och stilrena etta om 36 kvm – en bostad som kombinerar funktion, komfort och låga boendekostnader på bästa sätt. Här möts du av ett vackert nyslipat fiskbensparkettgolv som ger hela lägenheten en tidlös och elegant känsla. Det generösa allrummet erbjuder gott om plats för både en tydlig sovdel och en trivsam vardagsrumsdel, vilket skapar en smart och social…

Premium
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

29 dagar

1 rum lägenhet på Aspgatan 1A Lönngården, Malmö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Aspgatan 1A Lönngården, Malmö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Aspgatan 1A Lönngården, Malmö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Aspgatan 1A Lönngården, Malmö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Aspgatan 1A Lönngården, Malmö kommun - bild 5
Budgivning pågår
Tor 14 maj kl 12:00

Aspgatan 1A

Lägenhet
Lönngården, Malmö kommun
MOHV Malmö
845 000 kr
39 m²
1 rum
vån 2/3
2 720 kr/mån
21 667 kr/m²

Välkommen till denna smakfullt renoverade bostad där klassiska detaljer möter moderna lösningar. Här erbjuds en genomtänkt planlösning med generösa ljusinsläpp och stilrena ytskikt, ett hem att trivas i från första stund.

Premium
MOHV Malmö
MOHV Malmö

Visar alla 3

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet