Kalmar kommun
Kalmar kommun
Bostäder till salu - Kalmar kommun
broker-tip 1 av 3
April 2025

Rimsmedsvägen 13A
Berga, Kalmar kommun
1 100 000 kr
76,5 m²
3 rum
vån 1/3
4 909 kr/mån
14 379 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Kalmar
Mars 2025
Kungsgårdsvägen 24A
Skälby, Kalmar kommun
695 000 kr
38 m²
1 rum
vån 2/3
3 263 kr/mån
18 289 kr/m²
Plus
Hiss
Fastighetsbyrån Kalmar
Spara din sökning
... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!
Återvänder du ofta till samma sökning?
Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!
Februari 2025
Norrlidsvägen 46
Kalmar, Kalmar kommun
750 000 kr
63,5 m²
2 rum
vån 2/3
4 195 kr/mån
11 811 kr/m²
Plus
LF Fastighetsförmedling Kalmar
Skräddaretorpsvägen 7D
Skälby, Kalmar kommun
1 695 000 kr
97,5 m²
4 rum
vån 3/3
6 578 kr/mån
17 385 kr/m²
Plus
Balkong
Bjurfors Kalmar
Januari 2025
Norrlidsvägen 20
Norrliden, Kalmar kommun
535 000 kr
38,5 m²
1 rum
vån 1/3
3 776 kr/mån
13 896 kr/m²
Plus
Uteplats
Lech Walesas gata 42
Ljusstaden, Kalmar kommun
2 995 000 kr
103 m²
4 rum
vån 2/3
7 669 kr/mån
29 078 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
Bjurfors Kalmar
December 2024
Tegnérgatan 33
Kalmar, Kalmar kommun
9 850 000 kr
276 + 170 m²
9 rum
515 m² tomt
Ett möjligheternas hus är till salu på Tegnérgatan mitt i centrala Kalmar. Modernt och fräscht i paradvåningen om 157 kvm, likaså är de två lägenheterna i entréplan i bra ordning. På nedre plan med egen ingång från portgången ligger en 2:a på 64,6 kvm. Här är nymålade ytskikt 2022 och skicket är gott. Den mindre 2:an är på 53,9 kvm med nymålad interiört och ny köksutrustning. Ytorna på…
Premium
Svensk Fastighetsförmedling Öland Borgholm
Kolbodagatan 30
Kolboda, Kalmar kommun
3 890 000 kr
125 m²
5 rum
1,3 ha tomt
Plus
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Oktober 2024

Fatabursvägen 11 B
SKÄLBY, Kalmar kommun
850 000 kr
57 m²
2 rum
vån 2/3
4 991 kr/mån
14 912 kr/m²
Balkong
Hiss
Juli 2024

Sagovägen 33
Berga, Kalmar kommun
775 000 kr
68 m²
2 rum
vån 1/4
4 681 kr/mån
11 397 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Kalmar
Maj 2024
Norrlidsvägen 44
Täljstenen, Kalmar kommun
595 000 kr
63,5 m²
2 rum
vån 2/3
4 930 kr/mån
9 370 kr/m²
Plus
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mars 2024

Hemvägen 14P
Vimpeltorpet, Kalmar kommun
1 950 000 kr
78 m²
4 rum
vån 3/3
5 840 kr/mån
25 000 kr/m²
Balkong
Hiss
Notar by Pontuz Löfgren
Oktober 2023

Jeanssongatan 11
Varvsholmen, Kalmar kommun
2 895 000 kr
48 m²
2 rum
vån 4/9
4 044 kr/mån
60 313 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Notar by Pontuz Löfgren

Tackjärnsvägen 56
Smedby, Kalmar kommun
2 145 000 kr
145 + 30 m²
6 rum
498 m² tomt
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar
September 2023

Alice Babs gata 6
Ljusstaden, Kalmar kommun
2 595 000 kr
114 m²
5 rum
vån 1/2
7 737 kr/mån
22 763 kr/m²
Balkong
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maj 2023

Berghemsvägen 6
Berga, Kalmar kommun
3 695 000 kr
152 + 152 m²
4 rum
898 m² tomt
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar

Lybecksvägen 19A
Djurängen, Kalmar kommun
1 300 000 kr
80 m²
3 rum
vån 2/3
5 485 kr/mån
16 250 kr/m²
Fastighetsbyrån Kalmar
Februari 2022

Brf Bojen
Kalmar, Kalmar kommun
fr. 2 895 000 kr
48 m²
2 rum
fr. 4 044 kr/mån
fr. 60 313 kr/m²
Nybyggnadsprojekt
Notar by Pontuz Löfgren
Visar 451 - 468 av 468