Skåne län

Skåne län; Villor; Par/Kedje/Radhus; Fritidshus

Hus till salu - Skåne län

Sortera på

2 421 bostäder till salu

Juli 2023

Kyrkvången, Svalövs kommun

BRF Norra Kyrkvången nr 11

Radhus
Kyrkvången, Svalövs kommun
LF Fastighetsförmedling Svalöv
1 775 000 kr
77 m²
3 rum
vån 1/1
6 661 kr/mån
23 052 kr/m²
Nyproduktion
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Svalöv
LF Fastighetsförmedling Svalöv

Juni 2023

Skurup, Skurups kommun

Mossby 812

Villa
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup
4 795 000 kr
135 m²
6 rum
1 192 m² tomt
Nyproduktion
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

April 2023

V. Klagstorp / Tygelsjö, Malmö kommun
Imorgon kl 16:00

Spannmålsgatan 86

Radhus
V. Klagstorp / Tygelsjö, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
3 695 000 kr
107 m²
4 rum
5 817 kr/mån
34 533 kr/m²
Uteplats
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Hammenhög, Simrishamns kommun

Fritidsvägen 12

Villa
Hammenhög, Simrishamns kommun
Mäklarna Ekström
1 860 000 kr
80 + 50 m²
3 rum
730 m² tomt
Mäklarna Ekström
Mäklarna Ekström

Mars 2023

Simrislund, Simrishamns kommun
Budgivning pågår

Höstgatan 8

Villa
Simrislund, Simrishamns kommun
Mäklargården
2 895 000 kr
95 + 95 m²
4 rum
660 m² tomt
Mäklargården
Mäklargården

Februari 2023

Bromölla, Bromölla kommun

Hasselvägen 2

Villa
Bromölla, Bromölla kommun
Fastighetsbyrån Bromölla
2 795 000 kr
150 + 6 m²
4 rum
1 210 m² tomt
Fastighetsbyrån Bromölla
Fastighetsbyrån Bromölla
Landskrona, Landskrona kommun

Murargränden 3

Radhus
Landskrona, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona
3 595 000 kr
170 + 99 m²
10 rum
276 m² tomt
Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Röstånga, Svalövs kommun

Hantverksgatan 1

Villa
Röstånga, Svalövs kommun
Fastighetsbyrån Svalöv
2 000 000 kr
267 + 15 m²
7 rum
962 m² tomt
Nyproduktion
Balkong
Fastighetsbyrån Svalöv
Fastighetsbyrån Svalöv
3 rum villa på Tranarpsvägen 14 Åstorp, Åstorps kommun - bild 1
3 rum villa på Tranarpsvägen 14 Åstorp, Åstorps kommun - bild 2
3 rum villa på Tranarpsvägen 14 Åstorp, Åstorps kommun - bild 3

Tranarpsvägen 14

Villa
Åstorp, Åstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
3 500 000 kr
82 + 82 m²
3 rum
5 457 m² tomt
Plus
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

December 2022