Bissmarksgatan, Halmstads kommun

Bissmarksgatan

Bostäder till salu - Bissmarksgatan, Halmstads kommun

Sortera på

6 bostäder till salu

4 dagar

3 rum lägenhet på Bissmarksgatan 2 Centrum, Halmstads kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Bissmarksgatan 2 Centrum, Halmstads kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Bissmarksgatan 2 Centrum, Halmstads kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Bissmarksgatan 2 Centrum, Halmstads kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Bissmarksgatan 2 Centrum, Halmstads kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:30

Bissmarksgatan 2

Lägenhet
Centrum, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
2 695 000 kr
82 m²
3 rum
vån 2/4
4 885 kr/mån
32 866 kr/m²

Välkommen till en genomarbetad och elegant bostadsrätt i mycket fint skick, belägen på våning 2 av 4. Här erbjuds 82 kvm med genomtänkt planlösning, exklusiva materialval och ett helhetsintryck som genomsyras av kvalitet, stil och omsorg i varje detalj. Fastigheten totalrenoverades 2022, vilket ger ett tryggt och bekymmersfritt boende framåt. Bostaden präglas av ett harmoniskt och modernt…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad

11 dagar

2 rum lägenhet på Bissmarksgatan 8 Centrum, Halmstads kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bissmarksgatan 8 Centrum, Halmstads kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bissmarksgatan 8 Centrum, Halmstads kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bissmarksgatan 8 Centrum, Halmstads kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bissmarksgatan 8 Centrum, Halmstads kommun - bild 5
Idag kl 17:30

Bissmarksgatan 8

Lägenhet
Centrum, Halmstads kommun
MOHV Halmstad
1 995 000 kr
48 m²
2 rum
vån 2/4
2 311 kr/mån
41 563 kr/m²

Totalrenoverad gavellägenhet nära händelsernas centrum - så summeras denna trevliga tvåa i välskötta Brf Bromsen 2. Här har du allt du kan önska dig av en lägenhet. Vad sägs som modern öppen planlösning, totalrenoverat badrum med tvättmöjligheter, väl tilltaget kök och sovrum med smarta förvaringslösningar? Dessutom en solig balkong som kan erbjuda både sol och skugga under större delen utav…

Premium
Balkong
MOHV Halmstad
MOHV Halmstad

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

22 dagar

Centrum, Halmstads kommun
Mån 25 maj kl 17:30

Bissmarksgatan 4

Lägenhet
Centrum, Halmstads kommun
MOHV Halmstad
1 695 000 kr
53 m²
2 rum
vån 1/4
3 833 kr/mån
31 981 kr/m²
MOHV Halmstad
MOHV Halmstad

29 dagar

2 rum lägenhet på Bissmarksgatan 12 Centrum, Halmstads kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bissmarksgatan 12 Centrum, Halmstads kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bissmarksgatan 12 Centrum, Halmstads kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bissmarksgatan 12 Centrum, Halmstads kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bissmarksgatan 12 Centrum, Halmstads kommun - bild 5

Bissmarksgatan 12

Lägenhet
Centrum, Halmstads kommun
Bostad&Co
2 150 000 kr
61 m²
2 rum
vån 3/4
2 986 kr/mån
35 246 kr/m²

Högt i tak, solig balkong med fri utsikt över Gunillaparken och ett hem utan insyn – här erbjuds en välplanerad bostad i en av Halmstads mest omtyckta föreningar med mycket låg månadsavgift om endast 2 986 kr/mån. Klassiska detaljer som vitmålat plankgolv och inbyggt skafferi möter moderna bekvämligheter som helkaklat badrum med spotlights, handdukstork och egen tvättmaskin. Lägg därtill tillgång…

Premium
Balkong
Bostad&Co
Bostad&Co

April 2026

4 rum lägenhet på Bissmarksgatan 5 Halmstad centrum, Halmstads kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Bissmarksgatan 5 Halmstad centrum, Halmstads kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Bissmarksgatan 5 Halmstad centrum, Halmstads kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Bissmarksgatan 5 Halmstad centrum, Halmstads kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Bissmarksgatan 5 Halmstad centrum, Halmstads kommun - bild 5

Bissmarksgatan 5

Lägenhet
Halmstad centrum, Halmstads kommun
Svenska Mäklarhuset Halmstad
2 995 000 kr
129 m²
4 rum
vån 3/4
5 746 kr/mån
23 217 kr/m²

Välkommen till denna rymliga och välplanerade fyrarumslägenhet om 129 kvm, belägen på våning 3 av 4 i en stabil och välmående förening med ett centralt och mycket omtyckt läge. Här bor ni med närhet till stadens puls, samtidigt som grönområden, havet och all nödvändig service finns inom bekvämt räckhåll. Bostadens hjärta är det smakfullt renoverade köket från 2020 – en dröm för…

Premium
Balkong
Svenska Mäklarhuset Halmstad
Svenska Mäklarhuset Halmstad

Februari 2025

2 rum lägenhet på Bissmarksgatan 14 Centrum, Halmstads kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bissmarksgatan 14 Centrum, Halmstads kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bissmarksgatan 14 Centrum, Halmstads kommun - bild 3

Bissmarksgatan 14

Lägenhet
Centrum, Halmstads kommun
Bostad&Co
1 995 000 kr
64 m²
2 rum
vån 1/4
2 965 kr/mån
31 172 kr/m²
Plus
Bostad&Co
Bostad&Co

Visar alla 6

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet