Logotyp av Bostad&Co
Logotyp av Bostad&Co

Bissmarksgatan 12

Centrum, Halmstads kommun

Visa på karta

2 150 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    61 m²
    Våning
    3 av 4, hiss finns ej
    Avgift
    2 986 kr/mån
    Driftkostnad
    6 000 kr/år

Byggår
1942
Förening
BRF Bromsen 2 i Halmstad
Energiklass
C
Pris/m²
35 246 kr/m²
Premium
Balkong
Högt i tak, solig balkong med fri utsikt över Gunillaparken och ett hem utan insyn – här erbjuds en välplanerad bostad i en av Halmstads mest omtyckta föreningar med mycket låg månadsavgift om endast 2 986 kr/mån. Klassiska detaljer som vitmålat plankgolv och inbyggt skafferi möter moderna bekvämligheter som helkaklat badrum med spotlights, handdukstork och egen tvättmaskin. Lägg därtill tillgång till parkering och ett centralt men rofyllt läge – ett boende att trivas i från första stund. Möjlighet till tillträde omgående finns om så önskas!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Bromsen 2 i Halmstad

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling