Hjorthagen, Stockholms kommun

Hjorthagen

Alla slutpriser för bostäder - Hjorthagen, Stockholms kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

2 552 sålda bostäder

Sålt i maj 2026

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2026

Älvkarleövägen 5

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

44 m²

2 rum

Slutpris 3 350 000 kr

76 136 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Jägmästargatan 4, Hjorthagen, Stockholms kommun
  • Såld 11 maj. 2026

Jägmästargatan 4

Lägenhet
Hjorthagen, Stockholms kommun
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen

50 m²

2 rum

3 472 kr/mån

Slutpris 5 400 000 kr+8 %

108 000 kr/m²

Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2026

Jaktgatan 31, 4tr

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Notar

91 m²

4 rum

6 055 kr/mån

Slutpris 12 750 000 kr

140 110 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 maj. 2026

Storängsgatan 5

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Notar

56 m²

2 rum

5 035 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 100 000 kr±0 %

91 071 kr/m²

Notar
Notar
Husarviksgatan 6, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 8 maj. 2026

Husarviksgatan 6

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

118 m²

5 rum

7 407 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 17 550 000 kr+10 %

148 729 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Hårdvallsgatan 11

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen

55 m²

2 rum

4 176 kr/mån

Slutpris 5 500 000 kr

100 000 kr/m²

Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Drevergatan 1B, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Drevergatan 1B

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

102,5 m²

4 rum

5 606 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 13 450 000 kr+10 %

131 220 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Fågelhundsgatan 10

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

102,5 m²

4 rum

Slutpris 11 950 000 kr

116 585 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026

Storängsgatan 3, 5 tr

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

52 m²

2 rum

4 674 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 700 000 kr-1 %

90 385 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026

Dianavägen 5

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

45 m²

2 rum

Slutpris 3 700 000 kr

82 222 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

Sålt i april 2026

Storängsgatan 5, våning 6 av 7, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Storängsgatan 5, våning 6 av 7

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

84 m²

4 rum

7 551 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 650 000 kr±0 %

102 976 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Storängsgatan 23, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Storängsgatan 23

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

81 m²

3 rum

5 551 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 9 000 000 kr-2 %

111 111 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026
profilfoto på mäklare
SaraWiksell

Skogvaktargatan 4

Lägenhet
Hjorthagen, Stockholms kommun
Innerstadsspecialisten Stockholm AB

54 m²

2 rum

3 817 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 300 000 kr+1 %

79 630 kr/m²

Innerstadsspecialisten Stockholm AB
Innerstadsspecialisten Stockholm AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Taxgatan 2

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Notar

50 m²

2 rum

4 079 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 050 000 kr+3 %

121 000 kr/m²

Notar
Notar
Dianavägen 28, Hjorthagen, Stockholms kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Dianavägen 28

Lägenhet
Hjorthagen, Stockholms kommun
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen

57 m²

3 rum

4 797 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 6 000 000 kr+9 %

105 263 kr/m²

Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Bobergsgatan 71, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Bobergsgatan 71

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

105,2 m²

5 rum

5 163 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 13 000 000 kr+3 %

123 574 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Settergatan 2, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 23 apr. 2026
profilfoto på mäklare
PeterEriksén

Settergatan 2

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Edward & Partners Fastighetsmäklare AB

100 m²

4 rum

6 920 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 11 000 000 kr-2 %

110 000 kr/m²

Edward & Partners Fastighetsmäklare AB
Edward & Partners Fastighetsmäklare AB
Labradorgatan 8, 2Tr, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 23 apr. 2026

Labradorgatan 8, 2Tr

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

52,2 m²

2 rum

3 400 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 5 700 000 kr-1 %

109 195 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Settergatan 8, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 23 apr. 2026

Settergatan 8

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

80 m²

3 rum

5 997 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 8 500 000 kr±0 %

106 250 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Bobergsgatan 75, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 22 apr. 2026

Bobergsgatan 75

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

158,1 m²

6 rum

6 923 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 22 500 000 kr-2 %

142 315 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Jaktgatan 8, 5 tr , Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 22 apr. 2026

Jaktgatan 8, 5 tr

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

111 m²

4 rum

6 360 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 12 000 000 kr±0 %

108 108 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AndreaBrodin

Husarvikstorget 16

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

171 m²

5 rum

10 085 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 22 250 000 kr-3 %

130 117 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 apr. 2026

Artemisgatan 83

Lägenhet
Hjorthagen, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

41 m²

2 rum

3 464 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 650 000 kr±0 %

89 024 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Jaktgatan 9, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 21 apr. 2026

Jaktgatan 9

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

52 m²

2,5 rum

4 347 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 780 000 kr+1 %

91 923 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 apr. 2026

Untravägen 1

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen

44,2 m²

2 rum

4 232 kr/mån

Slutpris 3 275 000 kr

74 095 kr/m²

Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Settergatan 3, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 20 apr. 2026

Settergatan 3

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

41,5 m²

2 rum

2 884 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 4 100 000 kr-1 %

98 795 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Lanforsvägen 29, Hjorthagen, Stockholms kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Lanforsvägen 29

Lägenhet
Hjorthagen, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

44 m²

2 rum

4 308 kr/mån

Slutpris 3 100 000 kr-3 %

70 455 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Settergatan 14, 7tr, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Settergatan 14, 7tr

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

46 m²

2 rum

4 198 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 100 000 kr-4 %

89 130 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Artemisgatan 6A, Hjorthagen, Stockholms kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Artemisgatan 6A

Lägenhet
Hjorthagen, Stockholms kommun
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen

63 m²

2 rum

3 785 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 750 000 kr+6 %

75 397 kr/m²

Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Bobergsgatan 4, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 13 apr. 2026
profilfoto på mäklare
TedBauer

Bobergsgatan 4

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Oscars Fastighetsmäkleri

103+16 m²

4 rum

6 987 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 11 500 000 kr+5 %

111 650 kr/m²

Oscars Fastighetsmäkleri
Oscars Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Dianavägen 26

Lägenhet
Hjorthagen, Stockholms kommun
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen

57 m²

4 rum

4 797 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 5 800 000 kr

101 754 kr/m²

Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Storängsgatan 1, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 8 apr. 2026

Storängsgatan 1

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

94 m²

4 rum

8 449 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 495 000 kr±0 %

90 372 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Drevergatan 1B, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 6 apr. 2026

Drevergatan 1B

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

59 m²

2 rum

2 987 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 5 295 000 kr-2 %

89 746 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Jaktgatan 33, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 6 apr. 2026

Jaktgatan 33

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Notar

36 m²

1 rum

3 095 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 200 000 kr-3 %

88 889 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Skogvaktargatan 16

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen

99 m²

4 rum

5 635 kr/mån

Slutpris 10 400 000 kr

105 051 kr/m²

Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Hårdvallsgatan 13

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Notar

82 m²

3 rum

5 632 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 750 000 kr-3 %

94 512 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Spanielgatan 4, 3/3 tr

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

35 m²

1,5 rum

Slutpris 3 800 000 kr

108 571 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

Sålt i mars 2026

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Högviltsgatan 7

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

84 m²

4 rum

Slutpris 8 300 000 kr

98 810 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026

Dianavägen 9

Lägenhet
Hjorthagen, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

44 m²

2 rum

2 643 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 550 000 kr-3 %

80 682 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 mar. 2026
profilfoto på mäklare
Joseph'sMedford

Rådjursstigen 2

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Edward & Partners Fastighetsmäklare AB

46 m²

2 rum

5 003 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 845 000 kr-1 %

83 587 kr/m²

Edward & Partners Fastighetsmäklare AB
Edward & Partners Fastighetsmäklare AB
Rådjursstigen 2, Hjorthagen, Stockholms kommun
  • Såld 27 mar. 2026

Rådjursstigen 2

Lägenhet
Hjorthagen, Stockholms kommun
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen

46 m²

2 rum

5 003 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 780 000 kr+5 %

82 174 kr/m²

Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Artemisgatan 83, Hjorthagen, Stockholms kommun
  • Såld 26 mar. 2026

Artemisgatan 83

Lägenhet
Hjorthagen, Stockholms kommun
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen

41 m²

2 rum

3 464 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 650 000 kr+4 %

89 024 kr/m²

Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 mar. 2026

Lanforsvägen 23

Lägenhet
Hjorthagen, Stockholms kommun
Notar

32,7 m²

1 rum

3 162 kr/mån

Slutpris 2 900 000 kr+4 %

88 685 kr/m²

Notar
Notar
Jaktgatan 33, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 25 mar. 2026

Jaktgatan 33

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

49 m²

2 rum

4 211 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 695 000 kr±0 %

95 816 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Dianavägen 11A, Hjorthagen, Stockholms kommun
  • Såld 23 mar. 2026

Dianavägen 11A

Lägenhet
Hjorthagen, Stockholms kommun
Notar

38 m²

1,5 rum

2 863 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

78 816 kr/m²

Notar
Notar
Slåttervallsgatan 5, 5tr, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 19 mar. 2026

Slåttervallsgatan 5, 5tr

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Notar

104 m²

4 rum

5 129 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 11 650 000 kr+6 %

112 019 kr/m²

Notar
Notar
Krångedevägen 17, Hjorthagen, Stockholms kommun
  • Såld 18 mar. 2026

Krångedevägen 17

Lägenhet
Hjorthagen, Stockholms kommun
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen

40 m²

2 rum

3 830 kr/mån

Slutpris 3 175 000 kr+3 %

79 375 kr/m²

Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Jaktgatan 31, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 17 mar. 2026

Jaktgatan 31

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

101 m²

4 rum

6 656 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 14 425 000 kr+11 %

142 822 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Hamlingsgatan 4, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Hamlingsgatan 4

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

78 m²

3 rum

5 444 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 850 000 kr±0 %

100 641 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Spanielgatan 2, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Spanielgatan 2

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

54 m²

2 rum

4 501 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 100 000 kr±0 %

94 444 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

Visar 1 - 50 av 2500

Artiklar från Hemnet