Slutpris

Storängsgatan 5, våning 6 av 7

Lägenhet

Lägenhet - Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - Såld 30 april 2026

Logotyp av Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Slutpris8 650 000 kr

Pris per kvadratmeter

102 976 kr/m²

Utgångspris

8 650 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

84 m²

Balkong

Ja

Våning

6 av 7, hiss finns

Byggår

2013

Avgift

7 551 kr/mån

Driftskostnad

2 748 kr/år

Antal besök

1 853

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (30 april 2026)

Kontakta mäklaren

Sarah SjödinFastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Sarah Sjödin
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder