Sortera på

210 532 sålda bostäder

Sålt i april 2026

Parternas gränd 63, Norra Fäladen, Lunds kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Parternas gränd 63

Lägenhet
Norra Fäladen, Lunds kommun
Notar

48 m²

2 rum

5 158 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 400 000 kr-6 %

29 167 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Agronomvägen 6

Lägenhet
Lund, Lunds kommun
MOHV Lund

91 m²

3 rum

5 553 kr/mån

Slutpris 3 900 000 kr-2 %

42 857 kr/m²

MOHV Lund
MOHV Lund
Tellusgatan 6 C, Planetstaden, Lunds kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Tellusgatan 6 C

Lägenhet
Planetstaden, Lunds kommun
Bjurfors Lund

109 m²

3 rum

7 959 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 400 000 kr-8 %

31 193 kr/m²

Bjurfors Lund
Bjurfors Lund
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Sörbyvägen 114

Villa
Anderslöv, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

105 m²

5 rum

630 m²

Slutpris 3 000 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg
Bankgatan 14C, Centrum, Lunds kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Bankgatan 14C

Lägenhet
Centrum, Lunds kommun
Croisette Fastighetsförmedling

69,5 m²

3 rum

5 781 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 850 000 kr-1 %

55 396 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Mamsellvägen 26, Förslöv, Båstads kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Mamsellvägen 26

Villa
Förslöv, Båstads kommun
Fastighetsbyrån Båstad

123 m²

5 rum

347 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 450 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Idvägen 5, Gislövs Läge, Trelleborgs kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Idvägen 5

Villa
Gislövs Läge, Trelleborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

135+72 m²

5 rum

695 m²

Slutpris 5 100 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Idaborgsgatan 47, Ellstorp, Malmö kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Idaborgsgatan 47

Lägenhet
Ellstorp, Malmö kommun

70,5 m²

3 rum

4 347 kr/mån

Slutpris 1 700 000 kr-10 %

24 113 kr/m²

PRESTIGE Fastighetsmäkleri
Holmby 1512, Holmby, Eslövs kommun
  • Såld 9 apr. 2026
profilfoto på mäklare
KarinEkström

Holmby 1512

Villa
Holmby, Eslövs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

141+3 m²

6 rum

419 m²

Slutpris 3 100 000 kr+4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Spinellgatan 1

Villa
Bjuv, Bjuvs kommun
HusmanHagberg Bjuv/Åstorp

108 m²

3 rum

878 m²

Slutpris 2 550 000 kr+2 %
HusmanHagberg Bjuv/Åstorp
HusmanHagberg Bjuv/Åstorp
Värnhemsgatan 5, Värnhem, Malmö kommun
  • Såld 9 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderSzüts

Värnhemsgatan 5

Lägenhet
Värnhem, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

43 m²

2 rum

3 591 kr/mån

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

32 442 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Rundelsgatan 8, Ljungbyhed, Klippans kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Rundelsgatan 8

Villa
Ljungbyhed, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

101+66 m²

4 rum

707 m²

Slutpris 1 100 000 kr-12 %
HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Rönnvägen 21, Nybrostrand, Ystads kommun
  • Såld 9 apr. 2026
profilfoto på mäklare
LouiseAndersson

Rönnvägen 21

Villa
Nybrostrand, Ystads kommun
LF Fastighetsförmedling Ystad

126+30 m²

4 rum

831 m²

Slutpris 2 400 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Ystad
LF Fastighetsförmedling Ystad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Gulmårevägen 6C

Radhus
Stora Hult, Båstads kommun
Bjurfors Ängelholm

81+12 m²

3 rum

428 m²

Slutpris 3 650 000 kr-4 %
Bjurfors Ängelholm
Bjurfors Ängelholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Stora Trädgårdsgatan 3A

Lägenhet
Drottningtorget, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

51 m²

2 rum

3 695 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 275 000 kr+1 %

44 608 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Dansörgatan 14

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

94,5 m²

4 rum

6 200 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 650 000 kr-2 %

28 042 kr/m²

Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026
profilfoto på mäklare
LovisaBjörnberg

Viks stora väg 37

Villa
Vik, Simrishamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

87 m²

3 rum

1 816 m²

Slutpris 5 150 000 kr+4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026
profilfoto på mäklare
NathalieBjörk

Österlånggatan 3B

Lägenhet
Kristianstad, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

37 m²

1 rum

3 382 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 700 000 kr-14 %

18 919 kr/m²

Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Brobygatan 2C

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun

59 m²

3 rum

5 375 kr/mån

Slutpris 1 930 000 kr+2 %

32 712 kr/m²

Bjurfors Malmö Södra Innerstaden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Brovägen 20

Villa
Tormestorp, Hässleholms kommun
Bjurfors Hässleholm

90+15 m²

4 rum

1 754 m²

Slutpris 1 350 000 kr-3 %
Bjurfors Hässleholm
Bjurfors Hässleholm
HANTVERKAREGATAN 37, Centrum, Svedala kommun
  • Såld 9 apr. 2026

HANTVERKAREGATAN 37

Villa
Centrum, Svedala kommun
Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB

90+90 m²

4 rum

634 m²

Slutpris 3 450 000 kr±0 %
Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB
Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Norlövs väg 10

Fritidshus
Eket, Örkelljunga kommun
HusmanHagberg Örkelljunga

112+50 m²

6 rum

1 503 m²

Slutpris 865 000 kr-3 %
HusmanHagberg Örkelljunga
HusmanHagberg Örkelljunga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Långaröd 8007

Gård/Skog
Hörby, Hörby kommun
Fastighetsbyrån Hörby

151 m²

7 rum

Slutpris 4 500 000 kr
Fastighetsbyrån Hörby
Fastighetsbyrån Hörby
Bondrum 1308A, Bondrum, Tomelilla kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Bondrum 1308A

Villa
Bondrum, Tomelilla kommun
Fastighetsbyrån Tomelilla

98+43 m²

4 rum

1 560 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 495 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Tomelilla
Fastighetsbyrån Tomelilla
Vedby 7525, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Vedby 7525

Villa
Klippan, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

232 m²

5 rum

1,3 ha

Slutpris 6 400 000 kr±0 %
HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026
profilfoto på mäklare
OskarOlsson

Södra esplanaden 18B

Lägenhet
Lund, Lunds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

54,5 m²

2 rum

4 850 kr/mån

Slutpris 2 795 000 kr±0 %

51 284 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Albinsrogatan 27

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Notar

74 m²

3 rum

5 095 kr/mån

Slutpris 1 980 000 kr+4 %

26 757 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Hjortahusvägen 8

Fritidshus
Hjärnarp, Ängelholms kommun
Mäklarna Ekström Ängelholm

59 m²

3 rum

1 113 m²

Slutpris 1 700 000 kr
Mäklarna Ekström Ängelholm
Mäklarna Ekström Ängelholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Kadettgatan 18B

Lägenhet
Västra Berga, Helsingborgs kommun
Fastighetsbyrån Helsingborg

66 m²

2 rum

5 524 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 075 000 kr-2 %

16 288 kr/m²

Fastighetsbyrån Helsingborg
Fastighetsbyrån Helsingborg
Starrarp 9392, Starrarp, Hörby kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Starrarp 9392

Villa
Starrarp, Hörby kommun
LF Fastighetsförmedling Sjöbo

217+33 m²

10 rum

8 400 m²

Slutpris 3 950 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Sjöbo
LF Fastighetsförmedling Sjöbo
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Odonvidegatan 7b

Radhus
Malmö, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

102 m²

4 rum

Slutpris 3 495 000 kr

34 265 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Liljeborgsgatan 52

Villa
Trelleborg, Trelleborgs kommun
Croisette Fastighetsförmedling

97+20 m²

4 rum

355 m²

Slutpris 3 750 000 kr+4 %
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Dockgatan 13A

Lägenhet
Dockan, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

74 m²

3 rum

4 323 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 995 000 kr±0 %

53 986 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Grågåsvägen 17

Lägenhet
Stångby, Lunds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lund

50 m²

2 rum

4 136 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 850 000 kr-6 %

37 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lund
Svensk Fastighetsförmedling Lund
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Brunnshögsgatan 2

Lägenhet
Lund, Lunds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lund

47 m²

2 rum

Slutpris 1 850 000 kr

39 362 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lund
Svensk Fastighetsförmedling Lund
Lars Ols väg 9, Sätofta, Höörs kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Lars Ols väg 9

Villa
Sätofta, Höörs kommun
SkandiaMäklarna Höör

162+34 m²

5 rum

1 693 m²

Slutpris 3 760 000 kr-6 %
SkandiaMäklarna Höör
SkandiaMäklarna Höör
Södra Vallgatan 1, Centrum, Kävlinge kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Södra Vallgatan 1

Lägenhet
Centrum, Kävlinge kommun
SkandiaMäklarna Kävlinge

96 m²

3 rum

7 248 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 500 000 kr±0 %

36 458 kr/m²

SkandiaMäklarna Kävlinge
SkandiaMäklarna Kävlinge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AnnaEngman

Hagalundsvägen 5

Tomt
Lilla Harrie, Kävlinge kommun
Skånegårdar

6 882 m²

Slutpris 1 100 000 kr-8 %
Skånegårdar
Skånegårdar
Ymers gata 15, Hyllie, Malmö kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Ymers gata 15

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

59 m²

2 rum

4 110 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 415 000 kr-3 %

40 932 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Silvergransgatan 4

Villa
Bunkeflostrand, Malmö kommun
Notar

120+42 m²

5 rum

452 m²

Slutpris 7 100 000 kr+2 %
Notar
Notar
BÖRRINGEVÄGEN 118, Centrumnära, Svedala kommun
  • Såld 9 apr. 2026

BÖRRINGEVÄGEN 118

Villa
Centrumnära, Svedala kommun
Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB

122 m²

4 rum

740 m²

Slutpris 5 000 000 kr+14 %
Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB
Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB
Östra Promenaden 9A, Drottningtorget, Malmö kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Östra Promenaden 9A

Lägenhet
Drottningtorget, Malmö kommun
Notar

59,5 m²

2 rum

3 664 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr±0 %

40 336 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Mjölnarevägen 2

Villa
Staffanstorp, Staffanstorps kommun
MOHV Staffanstorp

161 m²

6 rum

965 m²

Slutpris 5 200 000 kr
MOHV Staffanstorp
MOHV Staffanstorp
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Linbastagatan 9

Lägenhet
Helsingborg, Helsingborgs kommun
Bjurfors Helsingborg City

80 m²

3 rum

5 267 kr/mån

Slutpris 2 300 000 kr-4 %

28 750 kr/m²

Bjurfors Helsingborg City
Bjurfors Helsingborg City
Kadettgatan 32A, Västra Berga, Helsingborgs kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Kadettgatan 32A

Lägenhet
Västra Berga, Helsingborgs kommun
Croisette Fastighetsförmedling

37 m²

1 rum

2 830 kr/mån

Slutpris 675 000 kr-3 %

18 243 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Finessvägen 6A & 6B

Villa
Klippan, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

206+114 m²

8 rum

2 062 m²

Slutpris 2 025 000 kr-8 %
HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Granstigen 1

Villa
Ljungskogen, Vellinge kommun
Malmöhus Mäklarna AB

236 m²

6 rum

3 032 m²

Slutpris 14 050 000 kr-9 %
Malmöhus Mäklarna AB
Malmöhus Mäklarna AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Muraregatan 37

Villa
Åstorp, Åstorps kommun
HusmanHagberg Bjuv/Åstorp

139+124 m²

6 rum

629 m²

Slutpris 2 450 000 kr-2 %
HusmanHagberg Bjuv/Åstorp
HusmanHagberg Bjuv/Åstorp
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Ymers Gata 29

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

53 m²

2 rum

3 625 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 075 000 kr-10 %

39 151 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Bures Gata 27

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

72 m²

3 rum

5 615 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 410 000 kr+5 %

47 361 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling

Visar 2101 - 2150 av 2500

Artiklar från Hemnet