Sverige

Par/Kedje/Radhus

Alla slutpriser för parhus, kedjehus och radhus - Sverige

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

110 563 sålda bostäder

Sålt i maj 2026

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 maj. 2026

Nyponvägen 188

Radhus
Peterslund, Oxelösunds kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping

110 m²

4 rum

169 m²

Slutpris 1 500 000 kr-6 %
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
Ladugårdsvägen 26B, Centrala Båstad, Båstads kommun
  • Såld 3 maj. 2026

Ladugårdsvägen 26B

Radhus
Centrala Båstad, Båstads kommun
Notar

115 m²

4 rum

485 m²

Slutpris 3 750 000 kr-4 %
Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 maj. 2026

Flintvägen

Radhus
Järfälla, Järfälla kommun
SkandiaMäklarna Järfälla

117 m²

5 rum

5 614 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 4 895 000 kr±0 %

41 838 kr/m²

SkandiaMäklarna Järfälla
SkandiaMäklarna Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 maj. 2026
profilfoto på mäklare
MichaelaBolins

Fönsterlavsvägen 5C

Radhus
Gävle, Gävle kommun
SkandiaMäklarna Gävle

117 m²

4 rum

4 490 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 3 195 000 kr±0 %

27 308 kr/m²

SkandiaMäklarna Gävle
SkandiaMäklarna Gävle
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 maj. 2026

Fjällbackagatan 27

Radhus
Vidkärr, Göteborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum

153+54 m²

8 rum

482,9 m²

Slutpris 9 020 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 maj. 2026

Bergvägen 22B

Radhus
Rickeby, Vallentuna kommun

123+12 m²

6 rum

212 m²

Slutpris 4 100 000 kr-2 %
Alicia Edelman
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 maj. 2026

Forvägen 89

Radhus
Fittja, Botkyrka kommun
LF Fastighetsförmedling Botkyrka

136 m²

5 rum

378 m²

Slutpris 3 860 000 kr-6 %
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
Romansvägen 101, Skogås, Huddinge kommun
  • Såld 3 maj. 2026
profilfoto på mäklare
MoniaBelgacem

Romansvägen 101

Radhus
Skogås, Huddinge kommun
BOSTHLM Årsta

115+19 m²

4 rum

121 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 000 000 kr±0 %
BOSTHLM Årsta
BOSTHLM Årsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 maj. 2026

Tallholmsvägen 89

Radhus
Hjulsbro, Linköpings kommun

115 m²

5 rum

208 m²

Slutpris 3 750 000 kr±0 %
Bjurfors Linköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2026

Bäckvägen 9H

Radhus
Berghamra, Västerås kommun

100,6 m²

4 rum

6 300 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 180 000 kr-3 %

41 551 kr/m²

Bjurfors Västerås
Reginastigen 19E, Glömsta, Huddinge kommun
  • Såld 2 maj. 2026

Reginastigen 19E

Radhus
Glömsta, Huddinge kommun
Notar

149 m²

5 rum

6 559 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 6 100 000 kr+2 %

40 940 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderLahdo

Almvägen 29F

Radhus
Fågelsången, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

107 m²

4 rum

6 539 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 5 350 000 kr-3 %

50 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2026

Gavelvägen 13

Radhus
Bergsätra, Lidingö kommun
Klockare Fastighetsmäkleri AB

213 m²

6 rum

6 900 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 13 350 000 kr-3 %

62 676 kr/m²

Klockare Fastighetsmäkleri AB
Klockare Fastighetsmäkleri AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2026

Lidaleden 310

Radhus
Norrköping, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping

137+64 m²

5 rum

Slutpris 3 450 000 kr
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping
Torsbyslingan 35, Torsby, Värmdö kommun
  • Såld 2 maj. 2026

Torsbyslingan 35

Radhus
Torsby, Värmdö kommun
Bovida Fastighetsbyrå KB

99 m²

4 rum

5 512 kr/mån

Slutpris 3 995 000 kr±0 %

40 354 kr/m²

Bovida Fastighetsbyrå KB
Bovida Fastighetsbyrå KB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2026
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Vargstigen 6E

Radhus
Borlänge, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

98 m²

4 rum

5 513 kr/mån

Slutpris 1 900 000 kr-3 %

19 388 kr/m²

Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 maj. 2026

Lupinvägen 8

Radhus
Rindö, Vaxholms kommun
Mäklarhuset Vaxholm

108 m²

4 rum

151 m²

Slutpris 3 450 000 kr-1 %
Mäklarhuset Vaxholm
Mäklarhuset Vaxholm
Nedersta allé 47, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 1 maj. 2026

Nedersta allé 47

Radhus
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

100 m²

4 rum

5 428 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 400 000 kr±0 %

34 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 maj. 2026

Mullskuffegången 3

Radhus
Lomma, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

134+15 m²

5 rum

207 m²

Slutpris 5 500 000 kr-3 %
Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Toredalsvägen 38, Rönninge, Salems kommun
  • Såld 1 maj. 2026
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Toredalsvägen 38

Radhus
Rönninge, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

150 m²

5 rum

564 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 700 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 maj. 2026
profilfoto på mäklare
MohammadSchütt Salimzadeh

Trädgårdsvägen 128

Radhus
Töjnan, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

126+30 m²

6 rum

161 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 000 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Svinningeuddsvägen 14H, Svinninge, Österåkers kommun
  • Såld 1 maj. 2026

Svinningeuddsvägen 14H

Radhus
Svinninge, Österåkers kommun
MOHV Täby

128 m²

5 rum

6 500 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 6 300 000 kr-1 %

49 219 kr/m²

MOHV Täby
MOHV Täby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 maj. 2026

Håtunagränd 7

Radhus
Brunnby Vik, Upplands Väsby kommun
WASBY Mäklarbyrå

140+18 m²

5 rum

325 m²

Slutpris 4 200 000 kr-7 %
WASBY Mäklarbyrå
WASBY Mäklarbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 maj. 2026

Brunnehagen 158

Radhus
Tuve, Göteborgs kommun
Bjurfors Centrala Hisingen

118 m²

5 rum

157 m²

Slutpris 3 900 000 kr-2 %
Bjurfors Centrala Hisingen
Bjurfors Centrala Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 maj. 2026
profilfoto på mäklare
ElinaBorgström

Nypongatan 28

Radhus
Öregrund, Östhammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Östhammar

108 m²

4 rum

Slutpris 1 550 000 kr

14 352 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Östhammar
Svensk Fastighetsförmedling Östhammar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 maj. 2026
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Polcirkelvägen 21

Radhus
Handen, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

125 m²

5 rum

Slutpris 6 375 000 kr

51 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Blindgatan 7A, Östanfors, Falu kommun
  • Såld 1 maj. 2026

Blindgatan 7A

Radhus
Östanfors, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

137+67 m²

6 rum

149 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 300 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 maj. 2026

Sändaregatan 11

Radhus
Västra Frölunda, Göteborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Väster

103+45 m²

6 rum

Slutpris 4 900 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Väster
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Väster
Fingerharvsvägen 42, Nedersta, Haninge kommun
  • Såld 1 maj. 2026

Fingerharvsvägen 42

Radhus
Nedersta, Haninge kommun
SkandiaMäklarna Haninge

92 m²

4 rum

4 421 kr/mån

Slutpris 3 195 000 kr±0 %

34 728 kr/m²

SkandiaMäklarna Haninge
SkandiaMäklarna Haninge
Apollofjärilen 48, Apollofjärilen, Trollhättans kommun
  • Såld 1 maj. 2026

Apollofjärilen 48

Radhus
Apollofjärilen, Trollhättans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan

108 m²

4 rum

148 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 750 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Diamantvägen 33, Sjösa, Nyköpings kommun
  • Såld 1 maj. 2026

Diamantvägen 33

Radhus
Sjösa, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

107+5 m²

4 rum

348 m²

Slutpris 2 250 000 kr-2 %
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Hasselnötsvägen 15, Viksjö Hummelmora, Järfälla kommun
  • Såld 1 maj. 2026

Hasselnötsvägen 15

Radhus
Viksjö Hummelmora, Järfälla kommun
HusmanHagberg Järfälla

118 m²

4 rum

257 m²

Slutpris 4 600 000 kr+2 %
HusmanHagberg Järfälla
HusmanHagberg Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 maj. 2026

Murkelvägen 240

Radhus
Skånsta, Österåkers kommun
HusmanHagberg Österåker

120 m²

5 rum

304 m²

Slutpris 3 710 000 kr-2 %
HusmanHagberg Österåker
HusmanHagberg Österåker
Odenvägen 2D, Saltsjöbaden, Nacka kommun
  • Såld 1 maj. 2026
profilfoto på mäklare
CatharinaLager Sundberg

Odenvägen 2D

Radhus
Saltsjöbaden, Nacka kommun
Karlsson & Uddare AB

125+13 m²

5 rum

147 m²

Slutpris 7 250 000 kr-9 %
Karlsson & Uddare AB
Karlsson & Uddare AB

Sålt i april 2026

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Sprintvägen 13

Radhus
Gunsta, Uppsala kommun
Mäklarhuset Uppsala & Knivsta

118 m²

5 rum

6 613 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 425 000 kr±0 %

29 025 kr/m²

Mäklarhuset Uppsala & Knivsta
Mäklarhuset Uppsala & Knivsta
Litorinavägen 115, Barsebäcks Golf & Country Club, Kävlinge kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Litorinavägen 115

Radhus
Barsebäcks Golf & Country Club, Kävlinge kommun
Mäklarhuset Landskrona

93+3 m²

5 rum

256 m²

Slutpris 3 700 000 kr-7 %
Mäklarhuset Landskrona
Mäklarhuset Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Smedjegärdesvägen 10

Radhus
Åkersberga, Österåkers kommun
Fastighetsbyrån Åkersberga

113,6 m²

4 rum

Slutpris 3 000 000 kr

26 408 kr/m²

Fastighetsbyrån Åkersberga
Fastighetsbyrån Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Östra Gunnesgärde 1A

Radhus
Göteborg, Göteborgs kommun
Nya Kvadrat Mäkleri - Hisingen

110 m²

4 rum

212 m²

Slutpris 3 610 000 kr+3 %
Nya Kvadrat Mäkleri - Hisingen
Nya Kvadrat Mäkleri - Hisingen
Kurirgatan 18, Hässelby, Stockholms kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Kurirgatan 18

Radhus
Hässelby, Stockholms kommun
Svenska Mäklarhuset Vällingby

90+29 m²

4 rum

204 m²

Slutpris 4 355 000 kr+9 %
Svenska Mäklarhuset Vällingby
Svenska Mäklarhuset Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Hjälmavägen 22A

Radhus
Torslanda - Björlanda, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Torslanda

134,2 m²

4 rum

5 999 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 500 000 kr

40 984 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Torslanda
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Torslanda
Östergårdsgatan 43, Centrala Vårgårda, Vårgårda kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Östergårdsgatan 43

Radhus
Centrala Vårgårda, Vårgårda kommun
Fastighetsbyrån Vårgårda/Herrljunga

104 m²

4 rum

4 750 kr/mån

Slutpris 2 030 000 kr+2 %

19 519 kr/m²

Fastighetsbyrån Vårgårda/Herrljunga
Fastighetsbyrån Vårgårda/Herrljunga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

KOORDINATVÄGEN 25

Radhus
Skälby, Västerås kommun
Fastighetsbyrån Västerås

115 m²

5 rum

6 090 kr/mån

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

26 043 kr/m²

Fastighetsbyrån Västerås
Fastighetsbyrån Västerås
Funäsgatan 17, Vällingby - Råcksta, Stockholms kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Funäsgatan 17

Radhus
Vällingby - Råcksta, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

130+20,6 m²

5 rum

4 532 kr/mån

Slutpris 5 795 000 kr±0 %

44 577 kr/m²

HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Bäverstigen 113

Radhus
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

127+25 m²

5 rum

241 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 800 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Rondovägen 13

Radhus
Skogås, Huddinge kommun
Fastighetsbyrån Farsta/ Högdalen/ Skogås

86 m²

4 rum

Slutpris 3 600 000 kr
Fastighetsbyrån Farsta/ Högdalen/ Skogås
Fastighetsbyrån Farsta/ Högdalen/ Skogås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Vattenmåravägen 69

Radhus
Sjukyrkoberget, Upplands Väsby kommun
LF Fastighetsförmedling Upplands Väsby

125+15 m²

5 rum

252 m²

Slutpris 4 800 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Upplands Väsby
LF Fastighetsförmedling Upplands Väsby
Floragatan 19F, Vasastaden, Västerås kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Floragatan 19F

Radhus
Vasastaden, Västerås kommun
HusmanHagberg Västerås

140 m²

5 rum

6 599 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 995 000 kr±0 %

28 536 kr/m²

HusmanHagberg Västerås
HusmanHagberg Västerås
Blåsippestigen 16, Karlberg, Varbergs kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Blåsippestigen 16

Radhus
Karlberg, Varbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Varberg

114+109 m²

4 rum

738 m²

Slutpris 5 450 000 kr+3 %
LF Fastighetsförmedling Varberg
LF Fastighetsförmedling Varberg
Von platens allé 39, Ramlösa, Helsingborgs kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Von platens allé 39

Radhus
Ramlösa, Helsingborgs kommun
HusmanHagberg Helsingborg

105,5 m²

4 rum

7 752 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 150 000 kr-2 %

20 379 kr/m²

HusmanHagberg Helsingborg
HusmanHagberg Helsingborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Solbackavägen 13

Radhus
Västerås, Västerås kommun
MAM Homes AB

137 m²

6 rum

360 m²

Slutpris 4 500 000 kr
MAM Homes AB
MAM Homes AB

Visar 301 - 350 av 2500

Artiklar från Hemnet