Slutpris

Sprintvägen 13

Radhus

Radhus - Gunsta, Uppsala kommun - Såld 30 april 2026

Logotyp av Mäklarhuset Uppsala & Knivsta
Slutpris3 425 000 kr

Pris per kvadratmeter

29 025 kr/m²

Utgångspris

3 425 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Radhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

5 rum

Boarea

118 m²

Balkong

Ja

Byggår

2026

Avgift

6 613 kr/mån

Driftskostnad

24 360 kr/år

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (30 april 2026)

Kontakta mäklaren

Malin BangerMäklarhuset Uppsala & Knivsta
Malin Banger

Karta

Slutpriser för liknande bostäder