Anderslöv, Trelleborgs kommun

Anderslöv; Lägenheter

Alla slutpriser för lägenheter - Anderslöv, Trelleborgs kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

120 sålda bostäder

Sålt i februari 2022

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 feb. 2022

Skolgatan 3A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

89 m²

3 rum

4 926 kr/mån

Slutpris 1 200 000 kr-7 %

13 483 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg

Sålt i december 2021

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 dec. 2021

Hedgatan 9A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

90 m²

4 rum

4 689 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 450 000 kr-2 %

16 111 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

Sålt i september 2021

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 sep. 2021

Smedjegatan 59

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun

79 m²

3 rum

4 948 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 750 000 kr-8 %

22 152 kr/m²

Croisette Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2021

Hedgatan 6B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

123 m²

4 rum

4 770 kr/mån

Slutpris 1 610 000 kr+7 %

13 089 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg

Sålt i juli 2021

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 jul. 2021

Pålsvägen 8B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

60 m²

2 rum

3 229 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 850 000 kr-5 %

14 167 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg

Sålt i maj 2021

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 maj. 2021

Skolgatan 5 B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

86 m²

4,5 rum

4 505 kr/mån

Slutpris 1 700 000 kr+13 %

19 767 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2021

Pålsvägen 8B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

39 m²

2 rum

2 208 kr/mån

Slutpris 845 000 kr±0 %

21 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2021

Skolgatan 1A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

93 m²

4 rum

5 625 kr/mån

Slutpris 1 350 000 kr+36 %

14 516 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg

Sålt i mars 2021

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 mar. 2021

Hedgatan 7A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Bjurfors Trelleborg

60 m²

2 rum

2 191 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 650 000 kr±0 %

10 833 kr/m²

Bjurfors Trelleborg
Bjurfors Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 mar. 2021

Skolgatan 3B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trelleborg

91 m²

4 rum

5 487 kr/mån

Slutpris 1 215 000 kr+2 %

13 352 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trelleborg
Svensk Fastighetsförmedling Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 mar. 2021

Skolgatan 1B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trelleborg

56 m²

2 rum

3 387 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 950 000 kr+6 %

16 964 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trelleborg
Svensk Fastighetsförmedling Trelleborg

Sålt i februari 2021

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 feb. 2021
profilfoto på mäklare
Karl-FredrikWahn

Rävgränd 4

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trelleborg

117,5 m²

4 rum

6 960 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr+8 %

12 766 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trelleborg
Svensk Fastighetsförmedling Trelleborg

Sålt i januari 2021

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jan. 2021

Skolgatan 5B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

55 m²

2 rum

3 000 kr/mån

Slutpris 850 000 kr+7 %

15 455 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jan. 2021

Hedgatan 9B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

54 m²

2 rum

2 901 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 865 000 kr+2 %

16 019 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg

Sålt i december 2020

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 dec. 2020

Skolgatan 5A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

139 m²

6 rum

7 505 kr/mån

Slutpris 1 150 000 kr±0 %

8 273 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg

Sålt i november 2020

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 nov. 2020

Hedgatan 9A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

90 m²

4 rum

4 570 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 300 000 kr±0 %

14 444 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

Sålt i oktober 2020

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 okt. 2020

Hedgatan 9B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Croisette Hyllie

37 m²

1 rum

1 715 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 370 000 kr-4 %

10 000 kr/m²

Croisette Hyllie
Croisette Hyllie

Sålt i september 2020

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 sep. 2020

Hedgatan 7B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

60 m²

2 rum

2 570 kr/mån

Slutpris 825 000 kr+10 %

13 750 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 sep. 2020

Hedgatan 7A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Mäklarhuset Trelleborg

21 m²

1 rum

1 604 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 280 000 kr+2 %

13 333 kr/m²

Mäklarhuset Trelleborg
Mäklarhuset Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2020

Hedgatan 7A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

30 m²

1 rum

1 843 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 450 000 kr±0 %

15 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg

Sålt i augusti 2020

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 aug. 2020

Hedgatan 7b

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

60 m²

2 rum

2 506 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 810 000 kr+17 %

13 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 aug. 2020

Skolgatan 8B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Croisette Fastighetsförmedling

46,8 m²

2 rum

3 007 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 820 000 kr-4 %

17 521 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling

Sålt i juni 2020

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jun. 2020

Hedgatan 7B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

60 m²

2 rum

2 506 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 780 000 kr±0 %

13 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg

Sålt i maj 2020

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 maj. 2020

Pålsvägen 8B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun

60 m²

2 rum

3 172 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 685 000 kr-9 %

11 417 kr/m²

Croisette Lund
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 maj. 2020

Skolgatan 3B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun

36 m²

1 rum

2 376 kr/mån

Slutpris 370 000 kr-8 %

10 278 kr/m²

Croisette Lund
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 maj. 2020

Hedgatan 5B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

60 m²

2 rum

2 500 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 810 000 kr+17 %

13 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg

Sålt i april 2020

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2020

Kyrkogatan 7B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Mäklarhuset Trelleborg

80 m²

4 rum

Slutpris 1 150 000 kr±0 %

14 375 kr/m²

Mäklarhuset Trelleborg
Mäklarhuset Trelleborg

Sålt i februari 2020

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 feb. 2020

Skolgatan 3B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun

56 m²

2 rum

3 344 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 795 000 kr±0 %

14 196 kr/m²

Croisette Lund

Sålt i januari 2020

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 jan. 2020

Skolgatan 3B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun

55 m²

2 rum

3 344 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 690 000 kr-8 %

12 545 kr/m²

Croisette Lund

Sålt i augusti 2019

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 aug. 2019

Smedjegatan 49

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

69,5 m²

2 rum

4 388 kr/mån

Slutpris 1 090 000 kr+15 %

15 683 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg

Sålt i januari 2019

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jan. 2019

Smedjegatan 41

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

117,5 m²

4 rum

6 960 kr/mån

Slutpris 950 000 kr-5 %

8 085 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg

Sålt i oktober 2018

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 okt. 2018
profilfoto på mäklare
JohanBerglund

Kyrkogatan 7J

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
HusmanHagberg Malmö

125+32 m²

5 rum

6 900 kr/mån

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

11 960 kr/m²

HusmanHagberg Malmö
HusmanHagberg Malmö

Sålt i juni 2018

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jun. 2018

Smedjegatan 39

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

79 m²

3 rum

4 851 kr/mån

Slutpris 1 260 000 kr+27 %

15 949 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2018

Smedjegatan 67

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

117,5 m²

4 rum

6 960 kr/mån

Slutpris 970 000 kr+8 %

8 255 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

Sålt i maj 2018

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 maj. 2018

Skolgatan 1 B

Lägenhet
Centrumnära, Trelleborgs kommun
Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB

78 m²

3 rum

4 717 kr/mån

Slutpris 830 000 kr+7 %

10 641 kr/m²

Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB
Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 maj. 2018

Hedgatan 8 A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Boning & Mark i Trelleborg AB

58 m²

2 rum

2 570 kr/mån

Slutpris 675 000 kr+13 %

11 638 kr/m²

Boning & Mark i Trelleborg AB
Boning & Mark i Trelleborg AB

Sålt i november 2017

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 nov. 2017

Skolgatan 5B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun

55 m²

2 rum

3 055 kr/mån

Slutpris 595 000 kr±0 %

10 818 kr/m²

Landgren

Sålt i september 2017

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 sep. 2017

Skolgatan 3 a

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

50 m²

2 rum

3 002 kr/mån

Slutpris 550 000 kr-8 %

11 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg

Sålt i augusti 2017

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 aug. 2017

Kyrkogatan 7 E

Lägenhet
ANDERSLÖV, Trelleborgs kommun
Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB

80 m²

3 rum

4 263 kr/mån

Slutpris 985 000 kr+16 %

12 313 kr/m²

Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB
Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB

Sålt i februari 2017

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 feb. 2017

Hedgatan 7 B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

60 m²

2 rum

2 065 kr/mån

Slutpris 697 000 kr+27 %

11 617 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2017

Hedgatan 9A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

54 m²

2 rum

2 345 kr/mån

Slutpris 555 000 kr+41 %

10 278 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

Sålt i december 2016

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 dec. 2016

Skolgatan 8 B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

46,8 m²

2 rum

2 607 kr/mån

Slutpris 300 000 kr±0 %

6 410 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 dec. 2016

Smedjegatan 51

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Bjurfors Trelleborg

69,5 m²

2 rum

4 302 kr/mån

Slutpris 785 000 kr+16 %

11 295 kr/m²

Bjurfors Trelleborg
Bjurfors Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 dec. 2016

Kyrkogatan 7 D

Lägenhet
ANDERSLÖV, Trelleborgs kommun
Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB

80 m²

3 rum

4 225 kr/mån

Slutpris 950 000 kr+6 %

11 875 kr/m²

Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB
Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB

Sålt i november 2016

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 nov. 2016

Hedgatan 7B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun

60 m²

2 rum

2 065 kr/mån

Slutpris 630 000 kr+27 %

10 500 kr/m²

Landgren

Sålt i oktober 2016

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 okt. 2016

Skolgatan 8b

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun

37 m²

1 rum

1 936 kr/mån

Slutpris 310 000 kr+5 %

8 378 kr/m²

Bocenter Fastighetsförmedling AB

Sålt i september 2016

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 sep. 2016

Skolgatan 3a

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

50 m²

2 rum

3 002 kr/mån

Slutpris 495 000 kr±0 %

9 900 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

Sålt i juli 2016

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 jul. 2016

Smedjegatan 67

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Bjurfors Malmö Öster

117 m²

4 rum

6 823 kr/mån

Slutpris 925 000 kr+37 %

7 906 kr/m²

Bjurfors Malmö Öster
Bjurfors Malmö Öster
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jul. 2016

Smedjegatan 61

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

79 m²

3 rum

4 755 kr/mån

Slutpris 815 000 kr+26 %

10 316 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg

Sålt i juni 2016

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jun. 2016

Kyrkogatan 7 D

Lägenhet
ANDERSLÖV, Trelleborgs kommun
Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB

80 m²

3 rum

4 225 kr/mån

Slutpris 850 000 kr-5 %

10 625 kr/m²

Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB
Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB

Visar 51 - 100 av 120

Artiklar från Hemnet