Anderslöv, Trelleborgs kommun

Anderslöv; Lägenheter

Alla slutpriser för lägenheter - Anderslöv, Trelleborgs kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

120 sålda bostäder

Sålt i april 2026

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 apr. 2026

Skolgatan 1A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Mäklarhuset Trelleborg

82 m²

3 rum

6 014 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 100 000 kr+11 %

13 415 kr/m²

Mäklarhuset Trelleborg
Mäklarhuset Trelleborg
Hedgatan 9B, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Hedgatan 9B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Croisette Fastighetsförmedling

54 m²

2 rum

4 031 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 770 000 kr-3 %

14 259 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling

Sålt i mars 2026

Landsvägen 2200 H, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 30 mar. 2026

Landsvägen 2200 H

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
ELITE Fastighetsförmedling

97 m²

3 rum

4 923 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 100 000 kr+1 %

21 649 kr/m²

ELITE Fastighetsförmedling
ELITE Fastighetsförmedling

Sålt i januari 2026

Smedjegatan 43, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 8 jan. 2026

Smedjegatan 43

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

117,5 m²

5 rum

7 989 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 250 000 kr-6 %

10 638 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

Sålt i december 2025

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 dec. 2025

Hedgatan 9B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

54 m²

2 rum

4 341 kr/mån

Slutpris 775 000 kr±0 %

14 352 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg

Sålt i oktober 2025

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 okt. 2025

Hedgatan 9B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

57 m²

2 rum

4 565 kr/mån

Slutpris 800 000 kr-3 %

14 035 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
SMEDJEGATAN 37, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 6 okt. 2025

SMEDJEGATAN 37

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB

79 m²

3 rum

5 568 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 250 000 kr+4 %

15 823 kr/m²

Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB
Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB

Sålt i september 2025

Skolgatan 3A, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 12 sep. 2025

Skolgatan 3A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun

87 m²

3 rum

6 164 kr/mån

Slutpris 1 100 000 kr-4 %

12 644 kr/m²

Croisette Trelleborg

Sålt i juli 2025

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 jul. 2025

Kyrkogatan 7M

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun

125 m²

5 rum

8 604 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 700 000 kr-9 %

13 600 kr/m²

BoDirekt
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jul. 2025

Hedgatan 10A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Bjurfors Ystad

123 m²

4 rum

4 866 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 900 000 kr-5 %

15 447 kr/m²

Bjurfors Ystad
Bjurfors Ystad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jul. 2025

Hedgatan 9B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun

54 m²

2 rum

4 031 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 500 000 kr-39 %

9 259 kr/m²

Croisette Trelleborg

Sålt i juni 2025

Skolgatan 8A, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 18 jun. 2025

Skolgatan 8A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun

88 m²

4 rum

5 529 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

16 989 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen

Sålt i maj 2025

Hedgatan 5B, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Hedgatan 5B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

60 m²

2 rum

4 035 kr/mån

Slutpris 760 000 kr-4 %

12 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Landsvägen 2200 H, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 16 maj. 2025

Landsvägen 2200 H

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
ELITE Fastighetsförmedling

97 m²

3 rum

4 923 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

20 567 kr/m²

ELITE Fastighetsförmedling
ELITE Fastighetsförmedling

Sålt i april 2025

Hedgatan 9 B, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 25 apr. 2025

Hedgatan 9 B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Boning & Mark i Trelleborg AB

57 m²

2 rum

4 255 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 475 000 kr-20 %

8 333 kr/m²

Boning & Mark i Trelleborg AB
Boning & Mark i Trelleborg AB
Landsvägen 2200G, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 24 apr. 2025

Landsvägen 2200G

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
ELITE Fastighetsförmedling

130 m²

4 rum

6 996 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr±0 %

20 385 kr/m²

ELITE Fastighetsförmedling
ELITE Fastighetsförmedling
Smedjegatan 39, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 23 apr. 2025

Smedjegatan 39

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
ELITE Fastighetsförmedling

79 m²

3 rum

5 567 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 400 000 kr±0 %

17 722 kr/m²

ELITE Fastighetsförmedling
ELITE Fastighetsförmedling

Sålt i mars 2025

Landsvägen 2200 F, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 26 mar. 2025

Landsvägen 2200 F

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
ELITE Fastighetsförmedling

130 m²

4 rum

6 996 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 575 000 kr-1 %

19 808 kr/m²

ELITE Fastighetsförmedling
ELITE Fastighetsförmedling
Landsvägen 2200 C, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 20 mar. 2025

Landsvägen 2200 C

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
ELITE Fastighetsförmedling

130 m²

4 rum

6 996 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 575 000 kr-1 %

19 808 kr/m²

ELITE Fastighetsförmedling
ELITE Fastighetsförmedling

Sålt i februari 2025

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 feb. 2025

Skolgatan 5B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun

86 m²

4,5 rum

5 699 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 195 000 kr±0 %

13 895 kr/m²

Croisette Trelleborg

Sålt i januari 2025

Smedjegatan 71, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 19 jan. 2025

Smedjegatan 71

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

117,5 m²

4 rum

7 608 kr/mån

Slutpris 1 300 000 kr-7 %

11 064 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jan. 2025

Hedgatan 7B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

60 m²

2 rum

4 035 kr/mån

Slutpris 580 000 kr-17 %

9 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg

Sålt i december 2024

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 dec. 2024

Skolgatan 5B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Mäklarhuset Trelleborg

55 m²

2 rum

3 795 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 645 000 kr±0 %

11 727 kr/m²

Mäklarhuset Trelleborg
Mäklarhuset Trelleborg
Landsvägen 2200 D, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 18 dec. 2024

Landsvägen 2200 D

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
ELITE Fastighetsförmedling

130 m²

4 rum

6 996 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 575 000 kr-1 %

19 808 kr/m²

ELITE Fastighetsförmedling
ELITE Fastighetsförmedling

Sålt i oktober 2024

Skolgatan 3B, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 21 okt. 2024

Skolgatan 3B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

91 m²

4 rum

6 584 kr/mån

Slutpris 1 135 000 kr-3 %

12 473 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg

Sålt i augusti 2024

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 aug. 2024

Rävgränd 2

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

117,5 m²

5 rum

7 608 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 440 000 kr-4 %

12 255 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

Sålt i juli 2024

Kyrkogatan 7 E, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 16 jul. 2024

Kyrkogatan 7 E

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

80+15 m²

3 rum

6 228 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 125 000 kr-13 %

14 063 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

Sålt i juni 2024

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jun. 2024

Hedgatan 7B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Mäklarhuset Trelleborg

60 m²

2 rum

4 035 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 695 000 kr-7 %

11 583 kr/m²

Mäklarhuset Trelleborg
Mäklarhuset Trelleborg

Sålt i maj 2024

Kyrkogatan 7A, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 26 maj. 2024

Kyrkogatan 7A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

80+15 m²

3 rum

6 228 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 075 000 kr-10 %

13 438 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 maj. 2024

Hedgatan 5A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

33 m²

1 rum

1 839 kr/mån

Slutpris 535 000 kr-3 %

16 212 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Sålt i april 2024

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2024

Smedjegatan 45

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

69,5 m²

2 rum

4 796 kr/mån

Slutpris 1 050 000 kr-4 %

15 108 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 apr. 2024

Hedgatan 9A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

90 m²

4 rum

6 708 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 200 000 kr-4 %

13 333 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg
Smedjegatan 43, Anderslöv by, Trelleborgs kommun
  • Såld 10 apr. 2024

Smedjegatan 43

Lägenhet
Anderslöv by, Trelleborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

117,5 m²

5 rum

7 608 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 200 000 kr-8 %

10 213 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Sålt i mars 2024

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 mar. 2024

Smedjegatan 25

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Mäklarhuset Trelleborg

118 m²

4 rum

7 608 kr/mån

Slutpris 1 300 000 kr-13 %

11 017 kr/m²

Mäklarhuset Trelleborg
Mäklarhuset Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 mar. 2024

Hedgatan 14A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

123 m²

4 rum

4 866 kr/mån

Slutpris 1 650 000 kr-3 %

13 415 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 mar. 2024

Hedgatan 7A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Mäklarhuset Trelleborg

60 m²

2 rum

4 035 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 795 000 kr±0 %

13 250 kr/m²

Mäklarhuset Trelleborg
Mäklarhuset Trelleborg

Sålt i februari 2024

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 feb. 2024

Kyrkogatan 7b

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Mäklarhuset Trelleborg

80 m²

3 rum

5 333 kr/mån

Slutpris 1 200 000 kr-25 %

15 000 kr/m²

Mäklarhuset Trelleborg
Mäklarhuset Trelleborg

Sålt i november 2023

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 nov. 2023

Skolgatan 1B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

56 m²

2 rum

3 734 kr/mån

Slutpris 930 000 kr-2 %

16 607 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Rävgränd 4, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 7 nov. 2023

Rävgränd 4

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Boning & Mark i Trelleborg AB

117,5 m²

4 rum

7 387 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 195 000 kr±0 %

10 170 kr/m²

Boning & Mark i Trelleborg AB
Boning & Mark i Trelleborg AB

Sålt i september 2023

Ploggatan 2D, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 19 sep. 2023

Ploggatan 2D

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

133 m²

5 rum

6 467 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 500 000 kr-7 %

18 797 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 sep. 2023

Profilgatan 3

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Bjurfors Höllviken

60 m²

2 rum

3 562 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 750 000 kr-5 %

29 167 kr/m²

Bjurfors Höllviken
Bjurfors Höllviken

Sålt i april 2023

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 apr. 2023

Hedgatan 5A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60 m²

2 rum

2 726 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 695 000 kr-10 %

11 583 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Sålt i mars 2023

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 mar. 2023

Hedgatan 7A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Boning & Mark i Trelleborg AB

90 m²

4 rum

4 688 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 250 000 kr-16 %

13 889 kr/m²

Boning & Mark i Trelleborg AB
Boning & Mark i Trelleborg AB

Sålt i januari 2023

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jan. 2023

Hedgatan 7A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

30 m²

1 rum

1 962 kr/mån

Slutpris 565 000 kr+4 %

18 833 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg

Sålt i december 2022

Hedgatan 16C, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 25 dec. 2022

Hedgatan 16C

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

94 m²

3 rum

3 773 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 050 000 kr-4 %

11 170 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Sålt i september 2022

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 sep. 2022

Hedgatan 9a

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Mäklarhuset Trelleborg

90 m²

4 rum

5 368 kr/mån

Slutpris 1 200 000 kr-7 %

13 333 kr/m²

Mäklarhuset Trelleborg
Mäklarhuset Trelleborg

Sålt i juli 2022

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jul. 2022

Plåtgatan 4B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun

100 m²

5 rum

4 890 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 175 000 kr-1 %

21 750 kr/m²

Svenska Mäklarhuset Malmö City

Sålt i juni 2022

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 jun. 2022

Smedjegatan 57

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

79 m²

3 rum

4 998 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 725 000 kr-4 %

21 835 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

Sålt i mars 2022

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2022

Skolgatan 5B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun

86 m²

3 rum

4 505 kr/mån

Slutpris 1 100 000 kr-8 %

12 791 kr/m²

Croisette Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 mar. 2022

Hedgatan 9A

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

54 m²

2 rum

2 938 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 050 000 kr+11 %

19 444 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

Visar 1 - 50 av 120

Artiklar från Hemnet