Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Widerlöv Tullinge
Mäklare Michael Hultqvist

Michael Hultqvist

Om mig

Jag heter Michael och har arbetat som fastighetsmäklare sedan 1994. Med ca 2000 bostäder framgångsrika bostadsförsäljningar bakom mig är jag en av Tullinges mest anlitade mäklare, med en gedigen erfarenhet som sträcker sig över Tullinge, Huddinge, Rönninge och Salem. Söker du en mäklare med stor lokalkännedom, ett brett nätverk och genuin passion för området? Då är du varmt välkommen att kontakta mig.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Elgentorpsvägen 23

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

75,5 m²

3 rum

6 551 kr/mån

Slutpris 3 500 000 kr±0 %

46 358 kr/m²

Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Fagerlidsvägen 1, Tullinge Centralt, Botkyrka kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Fagerlidsvägen 1

Lägenhet
Tullinge Centralt, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

93 m²

4 rum

7 818 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 395 000 kr±0 %

36 505 kr/m²

Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Kälkbacken 9C, Riksten, Botkyrka kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Kälkbacken 9C

Lägenhet
Riksten, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

82 m²

4 rum

5 961 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 775 000 kr-1 %

33 841 kr/m²

Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Adler Salvius väg 30, Tullinge Parkhem, Botkyrka kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Adler Salvius väg 30

Radhus
Tullinge Parkhem, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

110+22 m²

4 rum

356 m²

Slutpris 4 000 000 kr-4 %
Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Vandrarvägen 29C, Riksten, Botkyrka kommun
  • Såld 31 mar. 2026

Vandrarvägen 29C

Lägenhet
Riksten, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

82 m²

4 rum

5 961 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 950 000 kr+9 %

35 976 kr/m²

Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Tullingebergsvägen 12C, G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
  • Såld 30 mar. 2026

Tullingebergsvägen 12C

Lägenhet
G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

40 m²

1 rum

3 367 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 400 000 kr-2 %

35 000 kr/m²

Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Månstorpsvägen 22, G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
  • Såld 27 mar. 2026

Månstorpsvägen 22

Lägenhet
G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

41 m²

1 rum

2 787 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 425 000 kr±0 %

34 756 kr/m²

Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Rådsvägen 3B, Centrala Huddinge, Huddinge kommun
  • Såld 5 mar. 2026

Rådsvägen 3B

Lägenhet
Centrala Huddinge, Huddinge kommun
Widerlöv Tullinge

27,5 m²

1 rum

2 052 kr/mån

Slutpris 1 550 000 kr±0 %

56 364 kr/m²

Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Elgentorpsvägen 17, Tullinge Centralt, Botkyrka kommun
  • Såld 13 feb. 2026

Elgentorpsvägen 17

Lägenhet
Tullinge Centralt, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

98 m²

3 rum

8 180 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 900 000 kr-3 %

29 592 kr/m²

Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Tullingebergsvägen 11, G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
  • Såld 12 feb. 2026

Tullingebergsvägen 11

Lägenhet
G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

75,5 m²

3 rum

4 564 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 350 000 kr±0 %

31 126 kr/m²

Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Tullingebergsvägen 2B, G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
  • Såld 25 jan. 2026

Tullingebergsvägen 2B

Lägenhet
G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

63 m²

3 rum

4 501 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 000 000 kr-5 %

31 746 kr/m²

Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Solskensvägen 17, Östra Tullingeberg, Botkyrka kommun
  • Såld 22 dec. 2025

Solskensvägen 17

Lägenhet
Östra Tullingeberg, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

94 m²

4 rum

7 151 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 150 000 kr-2 %

22 872 kr/m²

Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Rundan 12, G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
  • Såld 17 nov. 2025

Rundan 12

Radhus
G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

120 m²

5 rum

184 m²

Slutpris 3 250 000 kr-7 %
Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Tullingebergsvägen 4B, G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
  • Såld 26 okt. 2025

Tullingebergsvägen 4B

Lägenhet
G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

37 m²

1 rum

2 931 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 425 000 kr±0 %

38 514 kr/m²

Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Tullingebergsvägen 12C, G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Tullingebergsvägen 12C

Lägenhet
G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

56,5 m²

2 rum

4 538 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 850 000 kr±0 %

32 743 kr/m²

Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Tullingebergsvägen 19, G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
  • Såld 18 sep. 2025

Tullingebergsvägen 19

Lägenhet
G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

61,5 m²

2 rum

4 308 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 630 000 kr+2 %

26 504 kr/m²

Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Solskensvägen 13, Östra Tullingeberg, Botkyrka kommun
  • Såld 9 sep. 2025

Solskensvägen 13

Lägenhet
Östra Tullingeberg, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

94 m²

4 rum

7 372 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 100 000 kr-12 %

22 340 kr/m²

Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Tullingebergsvägen 4B, G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
  • Såld 8 sep. 2025

Tullingebergsvägen 4B

Lägenhet
G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

63 m²

3 rum

4 521 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 950 000 kr±0 %

30 952 kr/m²

Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Tullingebergsvägen 8A, G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
  • Såld 26 aug. 2025

Tullingebergsvägen 8A

Lägenhet
G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

59,5 m²

2 rum

4 894 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 835 000 kr-1 %

30 840 kr/m²

Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Rundan 20, G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
  • Såld 22 aug. 2025

Rundan 20

Radhus
G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

118 m²

5 rum

221 m²

Slutpris 3 795 000 kr±0 %
Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Nyängsvägen 35, Tullinge Centralt, Botkyrka kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Nyängsvägen 35

Lägenhet
Tullinge Centralt, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

40 m²

1,5 rum

3 755 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

37 375 kr/m²

Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Tullingebergsvägen 11, G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
  • Såld 18 jun. 2025

Tullingebergsvägen 11

Lägenhet
G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

39,5 m²

1 rum

2 604 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 385 000 kr-3 %

35 063 kr/m²

Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Sandstuguvägen 55, Uttran, Botkyrka kommun
  • Såld 18 jun. 2025

Sandstuguvägen 55

Lägenhet
Uttran, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

30,1 m²

1,5 rum

2 616 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 150 000 kr-18 %

38 206 kr/m²

Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Önnemovägen 28, Tullinge Gård, Botkyrka kommun
  • Såld 17 jun. 2025

Önnemovägen 28

Villa
Tullinge Gård, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge

152+7 m²

7 rum

376 m²

Slutpris 4 350 000 kr-3 %
Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge

Visar alla 24