Slutpris

Tullingebergsvägen 4B

Lägenhet

Lägenhet - G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun - Såld 26 oktober 2025

Logotyp av Widerlöv Tullinge
Logotyp av Widerlöv Tullinge
Slutpris1 425 000 kr

Pris per kvadratmeter

38 514 kr/m²

Utgångspris

1 425 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

37 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 3, hiss finns ej

Byggår

1956

Avgift

2 931 kr/mån

Driftskostnad

10 800 kr/år

Antal besök

886

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (26 oktober 2025)

Kontakta mäklaren

Michael HultqvistWiderlöv Tullinge
Michael Hultqvist

Karta

Slutpriser för liknande bostäder