Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Widerlöv Nacka
Mäklare Elias Oujlouq

Elias Oujlouq

Om mig

Jag tar med mig en målinriktad inställning till allt jag gör. Med flera års erfarenhet som fastighetsmäklare förstår jag hur viktigt det är att skapa en trygg och positiv upplevelse för både säljare och köpare. Mitt absolut främsta mål är att ni ska känna er som vinnare när affären är avslutad. Jag brinner verkligen för att uppnå hög kundnöjdhet, och mina kunders önskemål är alltid i fokus. Behöver ni en värdering av er bostad, ring eller mejla mig så hjälper jag mer än gärna till!
Mäklarens försäljningar
1 rum lägenhet på Tollareslingan 52 Tollare, Nacka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Tollareslingan 52 Tollare, Nacka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Tollareslingan 52 Tollare, Nacka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Tollareslingan 52 Tollare, Nacka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Tollareslingan 52 Tollare, Nacka kommun - bild 5
Kommande

Tollareslingan 52

Lägenhet
Tollare, Nacka kommun
Widerlöv Nacka
2 195 000 kr
39 m²
1 rum
vån 2/5
3 105 kr/mån
56 282 kr/m²

Välkommen hem till denna fina välplanerade 1,5 rok belägen i trivsamma och naturnära Tollare. Bostaden har fina materialval, helkaklat badrum och vackert enstavigt parkettgolv. Trevliga hallen med praktiskt klinkergolv och bra förvaring i garderober med överskåp. Genomtänkt öppen planlösning mellan kök och vardagsrum med härligt ljusinsläpp via stort fönster. Köket är smakfullt med luckor i vitt,…

Premium
Balkong
Hiss
Widerlöv Nacka
Widerlöv Nacka
1 rum lägenhet på Solnavägen 13A Karolinska / Hagastaden, Solna kommun, Solna kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Solnavägen 13A Karolinska / Hagastaden, Solna kommun, Solna kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Solnavägen 13A Karolinska / Hagastaden, Solna kommun, Solna kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Solnavägen 13A Karolinska / Hagastaden, Solna kommun, Solna kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Solnavägen 13A Karolinska / Hagastaden, Solna kommun, Solna kommun - bild 5
Kommande

Solnavägen 13A

Lägenhet
Karolinska / Hagastaden, Solna kommun, Solna kommun
Widerlöv Nacka
Pris på förfrågan
34 m²
1 rum
vån 1/8
2 424 kr/mån

- Ingen insyn - Privat uteplats med gräsmatta och växter - Optimalt planerad 1 rok i lyxigt utförande - Räntegaranti på föreningens lån - Garage i huset - Gemensam takterrass i föreningen - Nära till Vasastan och Torsplan med affärer - Tunnelbana kommer 2027/2028 Varmt välkomna till denna stilrena och moderna lägenhet med rymlig uteplats om 11 kvm i söderläge. Lägenheten är optimalt…

Premium
Uteplats
Hiss
Widerlöv Nacka
Widerlöv Nacka
2 rum lägenhet på Nya Gatan 9 Forum Nacka, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Nya Gatan 9 Forum Nacka, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Nya Gatan 9 Forum Nacka, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Nya Gatan 9 Forum Nacka, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Nya Gatan 9 Forum Nacka, Nacka kommun - bild 5
Kommande

Nya Gatan 9

Lägenhet
Forum Nacka, Nacka kommun
Widerlöv Nacka
Pris på förfrågan
50 m²
2 rum
vån 1
4 627 kr/mån

- Exklusiva materialval - Öppen planlösning mellan kök & vardagsrum - Attraktivt avstånd till (kommande) tunnelbana - Garage direkt i huset - Digitalt lås - Gott om förvaring - Vattenburen golvvärme - Högt i tak - Fjärrstyrd belysning Välkommen till ett hem där kvalitet och bekvämlighet möts i en stilren och harmonisk miljö. Varje detalj är omsorgsfullt utformad för att skapa både…

Premium
Uteplats
Hiss
Energieffektiv
Widerlöv Nacka
Widerlöv Nacka
2 rum lägenhet på Nackabacken 12, 6tr Forum Nacka, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Nackabacken 12, 6tr Forum Nacka, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Nackabacken 12, 6tr Forum Nacka, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Nackabacken 12, 6tr Forum Nacka, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Nackabacken 12, 6tr Forum Nacka, Nacka kommun - bild 5
Kommande

Nackabacken 12, 6tr

Lägenhet
Forum Nacka, Nacka kommun
Widerlöv Nacka
Pris på förfrågan
56 m²
2 rum
vån 6/7
4 335 kr/mån

Välkomna till denna stilfulla och välplanerade tvåa i det populära projektet Stadsporten, beläget nära Nacka Forum. Lägenheten håller en genomgående hög standard med exklusiva materialval och ett generöst ljusinsläpp tack vare flera stora fönster. Den öppna planlösningen mellan kök och vardagsrum gör det enkelt att möblera med både en bekväm soffgrupp och ett större matbord. Tack vare att…

Premium
Balkong
Hiss
Widerlöv Nacka
Widerlöv Nacka
Hammarby Sjöstad, Stockholms kommun
Kommande

Lumagatan 11

Lägenhet
Hammarby Sjöstad, Stockholms kommun
Widerlöv Nacka
8 295 000 kr
95 m²
3,5 rum
vån 4/7
5 704 kr/mån
87 316 kr/m²
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Widerlöv Nacka
Widerlöv Nacka
2 rum lägenhet på Fidravägen 33 Saltsjöbaden, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Fidravägen 33 Saltsjöbaden, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Fidravägen 33 Saltsjöbaden, Nacka kommun - bild 3
Kommande

Fidravägen 33

Lägenhet
Saltsjöbaden, Nacka kommun
Widerlöv Nacka
1 700 000 kr
55 m²
2 rum
vån 1
4 167 kr/mån
30 909 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
Widerlöv Nacka
Widerlöv Nacka

Visar alla 6