Hoppa till huvudinnehåll
Westhem Fastighetsmäklare AB

Westhem Fastighetsmäklare AB

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Backsippsgatan 21A, Gideonsberg, Västerås kommun
  • Såld 4 maj. 2026

Backsippsgatan 21A

Lägenhet
Gideonsberg, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

82,5 m²

3 rum

6 077 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 165 000 kr-10 %

14 121 kr/m²

Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Barometergatan 27, Talltorp, Västerås kommun
  • Såld 27 apr. 2026

Barometergatan 27

Villa
Talltorp, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

117+5 m²

5 rum

381 m²

Slutpris 4 750 000 kr+1 %
Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Bergslagsvägen 252, Näs, Hallstahammars kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Bergslagsvägen 252

Villa
Näs, Hallstahammars kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

96+54 m²

5 rum

2 080 m²

Slutpris 2 800 000 kr-5 %
Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Timjanvägen 4, Örtagården, Västerås kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Timjanvägen 4

Villa
Örtagården, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

150+23 m²

4 rum

863 m²

Slutpris 5 350 000 kr+13 %
Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Hagalidsvägen 5, Haga, Västerås kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Hagalidsvägen 5

Lägenhet
Haga, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

85 m²

3 rum

6 623 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 795 000 kr±0 %

21 118 kr/m²

Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Tegstigen 8, Harkie, Västerås kommun
  • Såld 8 apr. 2026

Tegstigen 8

Villa
Harkie, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

64 m²

4 rum

2 070 m²

Slutpris 3 050 000 kr-5 %
Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Dragverksgatan 73, Bäckby, Västerås kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Dragverksgatan 73

Lägenhet
Bäckby, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

76,5 m²

3 rum

6 223 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 450 000 kr+21 %

18 954 kr/m²

Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Vegagatan 5B, Vega, Västerås kommun
  • Såld 20 mar. 2026

Vegagatan 5B

Lägenhet
Vega, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

41,5 m²

2 rum

3 653 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 895 000 kr±0 %

21 566 kr/m²

Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Hubbogatan 26, Skiljebo, Västerås kommun
  • Såld 11 mar. 2026

Hubbogatan 26

Radhus
Skiljebo, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

143 m²

5 rum

175 m²

Slutpris 3 295 000 kr±0 %
Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Sankta Ursulas väg 2AB, Blåsbo, Västerås kommun
  • Såld 10 mar. 2026

Sankta Ursulas väg 2AB

Lägenhet
Blåsbo, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

46 m²

2 rum

2 570 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr±0 %

48 913 kr/m²

Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Poseidongatan 17, Öster Mälarstrand, Västerås kommun
  • Såld 9 mar. 2026

Poseidongatan 17

Lägenhet
Öster Mälarstrand, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

55,8 m²

2 rum

4 781 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 375 000 kr±0 %

42 563 kr/m²

Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Timmermansgatan 3, City, Västerås kommun
  • Såld 27 feb. 2026

Timmermansgatan 3

Lägenhet
City, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

96 m²

3 rum

5 641 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 250 000 kr-1 %

33 854 kr/m²

Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Stockrosvägen 2, Önsta Gryta, Västerås kommun
  • Såld 25 feb. 2026

Stockrosvägen 2

Lägenhet
Önsta Gryta, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

90 m²

3 rum

5 583 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 450 000 kr+7 %

16 111 kr/m²

Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Mätarvägen 2, Ramnäs, Surahammars kommun
  • Såld 12 feb. 2026

Mätarvägen 2

Villa
Ramnäs, Surahammars kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

145 m²

6 rum

598 m²

Slutpris 1 950 000 kr+3 %
Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Fogdegatan 1A, Karlsdal, Västerås kommun
  • Såld 3 feb. 2026

Fogdegatan 1A

Lägenhet
Karlsdal, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

140 m²

5 rum

6 412 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 450 000 kr+3 %

24 643 kr/m²

Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Tunbyvägen 38C, Vega, Västerås kommun
  • Såld 28 jan. 2026

Tunbyvägen 38C

Lägenhet
Vega, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

53,5 m²

2 rum

4 079 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 375 000 kr+2 %

25 701 kr/m²

Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Nygatan 12, City, Västerås kommun
  • Såld 28 jan. 2026

Nygatan 12

Lägenhet
City, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

68 m²

2 rum

3 896 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 895 000 kr±0 %

27 868 kr/m²

Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Flisavägen 41, Bjurhovda, Västerås kommun
  • Såld 31 dec. 2025

Flisavägen 41

Lägenhet
Bjurhovda, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

88,5 m²

4 rum

6 064 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 010 000 kr-1 %

11 412 kr/m²

Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Skälbygatan 224, Skälby, Västerås kommun
  • Såld 30 dec. 2025

Skälbygatan 224

Radhus
Skälby, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

62,6 m²

2 rum

5 049 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 185 000 kr-8 %

18 930 kr/m²

Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Hermelinvägen 22, Södra Gryta, Västerås kommun
  • Såld 22 dec. 2025

Hermelinvägen 22

Villa
Södra Gryta, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

132 m²

5 rum

279 m²

Slutpris 3 550 000 kr+2 %
Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Gulmårastigen 4B, Västerås, Västerås kommun
  • Såld 24 nov. 2025

Gulmårastigen 4B

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

56 m²

2 rum

4 129 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 650 000 kr-18 %

11 607 kr/m²

Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Knotavägen 43, Bjurhovda, Västerås kommun
  • Såld 20 nov. 2025

Knotavägen 43

Lägenhet
Bjurhovda, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

39 m²

1 rum

3 541 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 390 000 kr-13 %

10 000 kr/m²

Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Disas väg 29, Irsta, Västerås kommun
  • Såld 7 nov. 2025

Disas väg 29

Radhus
Irsta, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

115 m²

5 rum

5 738 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 175 000 kr-2 %

27 609 kr/m²

Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Kaserngatan 41, Viksäng, Västerås kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Kaserngatan 41

Lägenhet
Viksäng, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

39 m²

1 rum

2 068 kr/mån

Slutpris 700 000 kr-12 %

17 949 kr/m²

Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Källgatan 11B, City, Västerås kommun
  • Såld 30 okt. 2025

Källgatan 11B

Lägenhet
City, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB

58 m²

2 rum

3 260 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 195 000 kr±0 %

37 845 kr/m²

Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB

Visar 1 - 25 av 50