Hoppa till huvudinnehåll
Westhem Fastighetsmäklare AB

Westhem Fastighetsmäklare AB

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
Köping, Köpings kommun

Dåvö 128

Fritidshus
Köping, Köpings kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB
1 250 000 kr
50 m²
3 rum
1 100 m² tomt
Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Bäckby, Västerås kommun
Budgivning pågår

Adolf Zethelius gata 7

Lägenhet
Bäckby, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB
495 000 kr
64 m²
2 rum
vån 6/6
4 779 kr/mån
7 734 kr/m²
Balkong
Hiss
Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
2 rum lägenhet på Domkyrkoesplanaden 6B City, Västerås kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Domkyrkoesplanaden 6B City, Västerås kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Domkyrkoesplanaden 6B City, Västerås kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Domkyrkoesplanaden 6B City, Västerås kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Domkyrkoesplanaden 6B City, Västerås kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Domkyrkoesplanaden 6B

Lägenhet
City, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB
2 595 000 kr
65,7 m²
2 rum
vån 3/5
4 332 kr/mån
39 498 kr/m²

Puls, kulturliv och mysiga kvarter! En ljus och luftig tvåa där planlösningen optimerats med avseende på funktion och trivsel. Lägenheten ligger på tredje våningen. En halvtrappa upp från gatan finns hiss. När du kommer hem möts du av en ljus och fräsch känsla. Takhöjden är upp till 2,7 meter. Den stora balkongen är soldränkt från förmiddag till kväll och ger vardagsrummet en extra…

Premium
Balkong
Hiss
Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
Öster Mälarstrand, Västerås kommun

Sjöjungfrugatan 13D

Lägenhet
Öster Mälarstrand, Västerås kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB
2 795 000 kr
65 m²
2 rum
4 354 kr/mån
43 000 kr/m²
Balkong
Uteplats
Energieffektiv
Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
4 rum fritidshus på Hammarvallsvägen m 11 Helägt andelshus Lofsdalen, Härjedalens kommun - bild 1
4 rum fritidshus på Hammarvallsvägen m 11 Helägt andelshus Lofsdalen, Härjedalens kommun - bild 2
4 rum fritidshus på Hammarvallsvägen m 11 Helägt andelshus Lofsdalen, Härjedalens kommun - bild 3
4 rum fritidshus på Hammarvallsvägen m 11 Helägt andelshus Lofsdalen, Härjedalens kommun - bild 4
4 rum fritidshus på Hammarvallsvägen m 11 Helägt andelshus Lofsdalen, Härjedalens kommun - bild 5
Budgivning pågår

Hammarvallsvägen m 11 Helägt andelshus

Fritidshus
Lofsdalen, Härjedalens kommun
Westhem Fastighetsmäklare AB
1 795 000 kr
71 m²
4 rum
700 m² tomt

Nu har du chansen att bli ensam ägare till 100 % av hus M 11, det stora huset om 71 kvm med tre sovrum. Läget är så bra att det går att staka sig från huset till liften, det tar ca 5 minuter och ta sig från liften till stugan tar ca 2 minuter. Ett av de bättre lägen i nedre delen. Som ensam ägare kan du själv välja att ta intäkten genom att hyra ut huset när du inte själv har tid att vara i…

Premium
Westhem Fastighetsmäklare AB
Westhem Fastighetsmäklare AB
4 rum fritidshus på Hammarvallsvägen m 10, andel Gul, 2 A B, 1/6-del Lofsdalen, Härjedalens kommun - bild 1
4 rum fritidshus på Hammarvallsvägen m 10, andel Gul, 2 A B, 1/6-del Lofsdalen, Härjedalens kommun - bild 2
4 rum fritidshus på Hammarvallsvägen m 10, andel Gul, 2 A B, 1/6-del Lofsdalen, Härjedalens kommun - bild 3