Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Trygg Mäklarhus
Mäklare Fredrik Sevelin

Fredrik Sevelin

Om mig

Med över 20 års erfarenhet inom fastighetsbranschen erbjuder jag en personlig och engagerad mäklartjänst. Jag brinner för att skapa trygga affärer för både köpare och säljare. Genom att lyssna, förstå och guida dig genom varje steg av processen, säkerställer jag att din fastighetsaffär blir en trygg och minnesvärd upplevelse.
Mäklarens försäljningar
5 rum villa på Hacklyckevägen 21 Latorp, Örebro kommun - bild 1
5 rum villa på Hacklyckevägen 21 Latorp, Örebro kommun - bild 2
5 rum villa på Hacklyckevägen 21 Latorp, Örebro kommun - bild 3
5 rum villa på Hacklyckevägen 21 Latorp, Örebro kommun - bild 4
5 rum villa på Hacklyckevägen 21 Latorp, Örebro kommun - bild 5
Budgivning pågår

Hacklyckevägen 21

Villa
Latorp, Örebro kommun
2 995 000 kr
155 m²
5 rum
1 028 m² tomt

- TVÅ DUSCHRUM RENOVERADE PÅ SENARE ÅR - REJÄL TÄLJSTENSKAMIN OCH LUFTLUFTVÄRMEPUMP GER LÅG DRIFT! - ENPLANSHUS - STORT TVÅBILSGARAGE - HÄRLIGT INGLASAT UTERUM - TVÅ ALTANER MED MORGON OCH KVÄLLSSOL - VÄLETABLERAD OCH LÄTTSKÖTT TOMT - PERENNER, BÄRBUSKAR OCH FRUKTTRÄD - INSYNSSKYDDAD BAKSIDA - BASTU - BARNVÄNLIGT OMRÅDE MED NÄRHET TILL SKOLA OCH FÖRSKOLA - NÄRA NATUR, SKOG OCH…

Premium
6 rum villa på Ånstalundsvägen 76 Adolfsberg, Örebro kommun - bild 1
6 rum villa på Ånstalundsvägen 76 Adolfsberg, Örebro kommun - bild 2
6 rum villa på Ånstalundsvägen 76 Adolfsberg, Örebro kommun - bild 3
6 rum villa på Ånstalundsvägen 76 Adolfsberg, Örebro kommun - bild 4
6 rum villa på Ånstalundsvägen 76 Adolfsberg, Örebro kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 11:00

Ånstalundsvägen 76

Villa
Adolfsberg, Örebro kommun
6 895 000 kr
213 m²
6 rum
671 m² tomt

- STILREN OCH MODERN VILLA - ÖPPEN PLANLÖSNING MED GENERÖSA SÄLLSKAPSYTOR - FANTASTISKT LJUSINSLÄPP FRÅN STORA FÖNSTERPARTIER - EXKLUSIVT KÖK MED KÖKSÖ OCH GOTT OM ARBETSYTA - IMPONERANDE TAKHÖJD OCH LUFTIG KÄNSLA - LOFTVÅNING SOM SKAPAR EXTRA RYMD OCH KARAKTÄR - FLERA SOCIALA YTOR PERFEKT FÖR UMGÄNGE - STOR OCH INSYNSSKYDDAD TOMT - SOLIG UTEPLATS PERFEKT FÖR SOMMARENS ALLA DAGAR -…

Premium
Energieffektiv
3 rum lägenhet på Nygatan 82 Öster, Örebro kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Nygatan 82 Öster, Örebro kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Nygatan 82 Öster, Örebro kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Nygatan 82 Öster, Örebro kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Nygatan 82 Öster, Örebro kommun - bild 5

Nygatan 82

Lägenhet
Öster, Örebro kommun
2 250 000 kr
66 m²
3 rum
vån 5/10
2 391 kr/mån
34 091 kr/m²

Välkommen till en smakfullt renoverad 3:a på Nygatan 82 – en bostad som kombinerar stil, komfort och ett fantastiskt läge. Balkongen ligger i direkt söderläge och bjuder på härliga soltimmar och blir en perfekt plats för avkoppling. Köket är renoverat med stilrena detaljer och duschrummet är helkaklat och fräscht, utrustat med dusch. Läget är optimalt – bara en kort promenad från city med närhet…

Premium
Balkong
Hiss
4 rum villa på Eker 178B Eker, Örebro kommun - bild 1
4 rum villa på Eker 178B Eker, Örebro kommun - bild 2
4 rum villa på Eker 178B Eker, Örebro kommun - bild 3
4 rum villa på Eker 178B Eker, Örebro kommun - bild 4
4 rum villa på Eker 178B Eker, Örebro kommun - bild 5
Fre 22 maj kl 13:00

Eker 178B

Villa
Eker, Örebro kommun
2 295 000 kr
90 + 5 m²
4 rum
2 108 m² tomt

- RING FÖR BOKAD VISNING 0735 264992 FREDRIK - UNDERBART LÄGE - KÖK 2023 - RENINGSVERK 2023 - SOLPANELER OCH BATTERI 2022 Eker, strax utanför Örebro, är en idyllisk plats där lantlig charm möter bekväm närhet till staden. Här bor du i ett område som präglas av vacker natur, öppna landskap och en genuin känsla av lugn – samtidigt som du enkelt tar dig in till Örebros puls på bara några…

Premium
2 rum lägenhet på Kamomillgatan 6 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Kamomillgatan 6 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Kamomillgatan 6 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Kamomillgatan 6 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Kamomillgatan 6 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 5

Kamomillgatan 6

Lägenhet
Sörbyängen, Örebro kommun
1 350 000 kr
58,6 m²
2 rum
vån 3/4
5 346 kr/mån
23 038 kr/m²

- LEDIGA PARKERINGSPLATSER - WALK-IN CLOSET - ÖPPET KÖK OCH VARDAGSRUM - HELKAKLAT BADRUM MED TVÄTT OCH TORKTUMLARE - BALKONG FRÅN SOVRUM OCH VARDAGSRUM - STORA FÖNSTER GER LJUSINSLÄPP - LUGNT OCH TRIVSAMT OMRÅDE - NÄRA SERVICE OCH KOMMUNIKATION Välkommen till Kamomillgatan 6 – en stilren och välplanerad tvåa om 58,6 kvm som erbjuder ett modernt och bekvämt boende med genomgående fina…

Premium
Balkong
Hiss
5 rum lägenhet på Pionjärgatan 12 Rynningeåsen, Örebro kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Pionjärgatan 12 Rynningeåsen, Örebro kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Pionjärgatan 12 Rynningeåsen, Örebro kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Pionjärgatan 12 Rynningeåsen, Örebro kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Pionjärgatan 12 Rynningeåsen, Örebro kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 15:00

Pionjärgatan 12

Lägenhet
Rynningeåsen, Örebro kommun
3 295 000 kr
109,5 m²
5 rum
vån 1/5
8 590 kr/mån
30 091 kr/m²

- STOR SOLIG UTEPLATS I SÖDERLÄGE! - LEDIGA GARAGEPLATSER - GOLVVÄRME I HELA LÄGENHETEN - MODERNT STILRENT KÖK - WALK IN CLOSET - ÖPPEN SOCIAL PLANLÖSNING - LJUST RYMLIGT VARDAGSRUM - GENERÖST SOVRUM MED FÖRVARING - TVÅ BADRUM - DUSCHRUM MED TVÄTT - GENOMGÅENDE FINA YTSKIKT - STORT FÖRRÅD I KÄLLAREN - SOLCELLER Välkommen till Pionjärgatan 12 – en modern och stilfull 5 rok om hela…

Premium
Uteplats
Hiss
Energieffektiv
1 rum lägenhet på Schantzgatan 3 Centralt Norr, Örebro kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Schantzgatan 3 Centralt Norr, Örebro kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Schantzgatan 3 Centralt Norr, Örebro kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Schantzgatan 3 Centralt Norr, Örebro kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Schantzgatan 3 Centralt Norr, Örebro kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 16:00

Schantzgatan 3

Lägenhet
Centralt Norr, Örebro kommun
995 000 kr
40,1 m²
1 rum
vån 1/3
3 184 kr/mån
24 813 kr/m²

- FRÄSCHT KÖK - BRA AVDELAD SOVDEL - BALKONG MOT INNERGÅRDEN - GOLV I FISKBENSPARKETT - NÄRHET TILL CENTRUM, USÖ, RESECENTRUM - NÄRHET TILL UNDERBARA NATURESERVATET RYNNINGEVIKEN Varmt välkommen till en genomtänkt och trivsam enrummare där stilrena materialval möter hemtrevlig känsla. Bostaden erbjuder en ljus och öppen planlösning med en smart placerad sovalkov som avgränsas på ett…

Premium
Balkong
Hiss
1,5 rum lägenhet på Bromsgatan 2B Centralt Norr, Örebro kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Bromsgatan 2B Centralt Norr, Örebro kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Bromsgatan 2B Centralt Norr, Örebro kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Bromsgatan 2B Centralt Norr, Örebro kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Bromsgatan 2B Centralt Norr, Örebro kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:45

Bromsgatan 2B

Lägenhet
Centralt Norr, Örebro kommun
1 150 000 kr
32 m²
1,5 rum
vån 2/3
2 235 kr/mån
35 938 kr/m²

- MÅNADSAVGIFT ENDAST 2235 KR! - ENDAST 1 761KR LÅN/KVM! - STARK EKONOMISK FÖRENING! - FRÄSCHT BADRUM - LUFTIGT VARDAGSRUM - FINT LJUSINSLÄPP - BALKONG I SOLLÄGE - GOD FÖRVARING Välkommen till denna trivsamma och välplanerade bostad på attraktiva Bromsgatan 2B – ett boende som kombinerar trygg ekonomi med en hemtrevlig känsla. Här bor du i en stark och välskött förening med endast 1 761…

Premium
Balkong
2 rum lägenhet på Sidvallsgatan 5 Sörby, Örebro kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Sidvallsgatan 5 Sörby, Örebro kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Sidvallsgatan 5 Sörby, Örebro kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Sidvallsgatan 5 Sörby, Örebro kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Sidvallsgatan 5 Sörby, Örebro kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Fredrik Sevelin

Trygg Mäklarhus

Objektsbild
Sön 24 maj kl 14:00

Sidvallsgatan 5

Lägenhet
Sörby, Örebro kommun
1 495 000 kr
53 m²
2 rum
vån 2/4
3 886 kr/mån
28 208 kr/m²

- KÖK RENOVERAT 2021 - ÖPPEN PLANLÖSNING! - ENDAST 928 KR LÅN/KVM! - STARK EKONOMISK FÖRENING - RYMLIGT VARDAGSRUM - BALKONG MED EFTERMIDDAG/KVÄLLSSOL - TVÄTTMASKIN I BOSTADEN - GÅNGAVSTÅND TILL CENTRUM - GÅNGAVSTÅND TILL UNIVERSITETET Välkommen till denna trivsamma och välplanerade tvåa om 53 kvm på attraktiva Sidvallsgatan 5 i populära Sörby. Här erbjuds ett hem med öppen…

Max
Balkong
Fredrik Sevelin
Fredrik SevelinTrygg Mäklarhus
3 rum lägenhet på Stämpelgatan 11B Björkhaga, Örebro kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Stämpelgatan 11B Björkhaga, Örebro kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Stämpelgatan 11B Björkhaga, Örebro kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Stämpelgatan 11B Björkhaga, Örebro kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Stämpelgatan 11B Björkhaga, Örebro kommun - bild 5
Lör 23 maj kl 15:00

Stämpelgatan 11B

Lägenhet
Björkhaga, Örebro kommun
1 395 000 kr
84 m²
3 rum
vån 2/2
5 956 kr/mån
16 607 kr/m²

- STÖRRE DELAN AV LÄGENHETEN OMMÅLAD 2026 - ENDAST 3 916KR LÅN/KVM! - STARK EKONOMISK FÖRENING - 2 BALKONGER, MORGONSOL OCH KVÄLLSSOL - 1 INGLASAD BALKONG - HELKAKLAT BADRUM - GOTT OM FÖRVARING - RYMLIGT VARDAGSRUM - BILFRIA INNERGÅRDAR - NÄRA SKOG OCH HÄRLIGA VANDRINGSSTRÅK - LUGNT OCH BARNVÄNLIGT OMRÅDE - NÄRA SERVICE OCH BUSS Här erbjuds en trivsam och välskött bostad där större…

Premium
Balkong
4 rum lägenhet på Norra Belltorpsvägen 23 Södra Lindhult, Örebro kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Norra Belltorpsvägen 23 Södra Lindhult, Örebro kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Norra Belltorpsvägen 23 Södra Lindhult, Örebro kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Norra Belltorpsvägen 23 Södra Lindhult, Örebro kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Norra Belltorpsvägen 23 Södra Lindhult, Örebro kommun - bild 5

Norra Belltorpsvägen 23

Lägenhet
Södra Lindhult, Örebro kommun
2 095 000 kr
98 m²
4 rum
vån 1/5
7 907 kr/mån
21 378 kr/m²

- GENERÖS BOTTENVÅNINGSLÄGENHET OM 98 KVM - TREVLIG UTEPLATS MED EFTERMIDDAGSSOL OCH PLATS FÖR MÖBLER OCH ODLING - STORT OCH LJUST VARDAGSRUM MED PLATS FÖR UMGÄNGE - RYMLIGA SOVRUM MED GODA FÖRVARINGSMÖJLIGHETER - TVÅ BADRUM VARAV ETT MED TVÄTTDEL - NÄRHET TILL SKOLOR, FÖRSKOLOR, BUTIKER OCH SERVICE - GODA KOMMUNIKATIONER TILL CITY Välkommen till en generös bottenvåningslägenhet om 98…

Premium
Uteplats
Hiss
1,5 rum lägenhet på Schantzgatan 8 Centralt Norr, Örebro kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Schantzgatan 8 Centralt Norr, Örebro kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Schantzgatan 8 Centralt Norr, Örebro kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Schantzgatan 8 Centralt Norr, Örebro kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Schantzgatan 8 Centralt Norr, Örebro kommun - bild 5

Schantzgatan 8

Lägenhet
Centralt Norr, Örebro kommun
850 000 kr
45,5 m²
1,5 rum
vån 1/3
3 830 kr/mån
18 681 kr/m²

- FRÄSCHT BADRUM - TYDLIG SOVALKOV - KYL/FRYS DEC 2024 - ENDAST 2 850KR LÅN/KVM! - STARK EKONOMISK FÖRENING - BALKONG - NÄRHET TILL CENTRUM, USÖ, RESECENTRUM - NÄRHET TILL UNDERBARA NATURESERVATET RYNNINGEVIKEN Välkommen till denna trivsamma och smart planerade 1 rok om 45,5 kvm belägen på första våningen på populära Schantzgatan 8. Här erbjuds ett bekvämt boende med generösa ytor, fint…

Premium
Balkong
2 rum lägenhet på Mejramvägen 114 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Mejramvägen 114 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Mejramvägen 114 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Mejramvägen 114 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Mejramvägen 114 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 5
Sön 31 maj kl 10:00

Mejramvägen 114

Lägenhet
Sörbyängen, Örebro kommun
1 325 000 kr
64,9 m²
2 rum
vån 2/4
4 823 kr/mån
20 416 kr/m²

- STOR BALKONG I SOLIGT LÄGE - STABIL EKONOMISK FÖRENING - STOR 2:A - FIBER - HISS - STILRENA MATERIALVAL OCH LJUSA YTOR - TVÅ SEPARATA FÖRRÅD - NÄRA GRÖNOMRÅDEN, BUTIKER, GYM OCH RESTAURANGER - PROMENADAVSTÅND TILL UNIVERSITETET OCH GUSTAVSVIKS GOLFBANA - GODA KOMMUNIKATIONER OCH CYKELAVSTÅND TILL CITY - BILFRIA INNERGÅRDAR, TRYGGT FÖR BARNEN - NÄRHET TILL SKOLOR OCH FÖRSKOLOR …

Premium
Balkong
Hiss
2 rum lägenhet på Svanåallén 8 Centralt väster, Örebro kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Svanåallén 8 Centralt väster, Örebro kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Svanåallén 8 Centralt väster, Örebro kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Svanåallén 8 Centralt väster, Örebro kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Svanåallén 8 Centralt väster, Örebro kommun - bild 5
Lör 30 maj kl 15:30

Svanåallén 8

Lägenhet
Centralt väster, Örebro kommun
1 495 000 kr
54,6 m²
2 rum
vån 3/3
3 111 kr/mån
27 381 kr/m²

- LÅG MÅNADSAVGIFT! - ENDAST 1 438KR LÅN/KVM! - MYCKET STARK EKONOMI - HÄRLIG LUFTIG PLANLÖSNING - STORT VARDAGSRUM - HÄRLIGT KÖK RENOVERAT 2021 - HÄRLIGT DUSCHRUM - NÄRHET TILL SVARTÅNS PROMENADSTRÅK OCH GRÖNOMRÅDEN - PÅ BEKVÄMT AVSTÅND TILL CENTRUM, BUTIKER, SKOLOR OCH SERVICE - UTMÄRTA KOMMUNIKATIONER MED TÅG, BUSS OCH CYKELAVSTÅND TILL UNIVERSITETET Här möts du av ett boende med…

Premium
Balkong
2 rum lägenhet på Täppan 3 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Täppan 3 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Täppan 3 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Täppan 3 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Täppan 3 Sörbyängen, Örebro kommun - bild 5
Lör 30 maj kl 15:00

Täppan 3

Lägenhet
Sörbyängen, Örebro kommun
1 400 000 kr
61,2 m²
2 rum
vån 3/4
4 955 kr/mån
22 876 kr/m²

VARMT VÄLKOMNA ATT BOKA TID FÖR VISNING - 0735-264992 - ÖPPEN PLANLÖSNING - BALKONG MED SÖDERLÄGE - CYKELAVSTÅND TILL CENTRUM OCH UNIVERSTIETET - HÄRLIGA GRÖNOMRÅDEN OCH VANDRINGSSTRÅK - NÄRHET TILL AFFÄR OCH APOTEK Välkommen till en ljus och trevlig bostad med öppen planlösning som bjuder in till umgänge och sociala ytor. Från vardagsrummet nås en härlig balkong med söderläge – perfekt…

Premium
Balkong
Hiss
1 rum lägenhet på Schantzgatan 2A Centralt Norr, Örebro kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Schantzgatan 2A Centralt Norr, Örebro kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Schantzgatan 2A Centralt Norr, Örebro kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Schantzgatan 2A Centralt Norr, Örebro kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Schantzgatan 2A Centralt Norr, Örebro kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 18:00

Schantzgatan 2A

Lägenhet
Centralt Norr, Örebro kommun
995 000 kr
37,5 m²
1 rum
vån 2/3
3 144 kr/mån
26 533 kr/m²

- ENDAST 2 233KR LÅN/KVM! - STARK EKONOMISK FÖRENING - LJUS OCH LUFTIG PLANLÖSNING - STORT VARDAGSRUM MED SOVDEL - MODERNT OCH FUNKTIONELLT KÖK - SOLIG BALKONG MED UTSIKT Välkommen till denna ljusa och välplanerade 1 rok om 37,5 kvm på Schantzgatan 2A! Här erbjuds ett rymligt allrum med plats för både säng och soffgrupp, stora fönster som ger fint ljusinsläpp samt ett modernt och…

Premium
Balkong
5 rum villa på Seltorp 704 Dyltabruk, Örebro kommun - bild 1
5 rum villa på Seltorp 704 Dyltabruk, Örebro kommun - bild 2
5 rum villa på Seltorp 704 Dyltabruk, Örebro kommun - bild 3
5 rum villa på Seltorp 704 Dyltabruk, Örebro kommun - bild 4
5 rum villa på Seltorp 704 Dyltabruk, Örebro kommun - bild 5
Budgivning pågår

Seltorp 704

Villa
Dyltabruk, Örebro kommun
3 395 000 kr
140 m²
5 rum
1,7 ha tomt

- HÄSTGÅRD - JORDVÄRME 2019 - FANTASTISKT LÄGE - VÄL UNDERHÅLLEN RIDBANA 22x68 M MED SAND OCH STENMJÖL - NY BELYSNING MED SEX LED-LAMPOR - RYMLIG HINDERBOD MED PLATS FÖR HINDERMATERIAL OCH DRESSYRSTAKET - TRE AV FYRA HAGAR LIGGER PRAKTISKT RUNT PADDOCKEN - STORT STALL MED SJU BOXAR OCH GJUTNA VÄGGAR, VARAV EN FÖLBOX 3,5x6 M - NY LED-BELYSNING OCH STOR HÖSKULLE - NYGJUTEN GÖDSELPLATTA…

Premium
1 rum lägenhet på Irisgatan 90 Mellringe, Örebro kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Irisgatan 90 Mellringe, Örebro kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Irisgatan 90 Mellringe, Örebro kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Irisgatan 90 Mellringe, Örebro kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Irisgatan 90 Mellringe, Örebro kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 16:00

Irisgatan 90

Lägenhet
Mellringe, Örebro kommun
575 000 kr
35 m²
1 rum
vån 2/3
2 845 kr/mån
16 429 kr/m²

- RENOVERAT KÖK - TYDLIG SOVDEL - ENDAST 2 150KR LÅN/KVM! - LÅG MÅNADSAVGIFT - STARK EKONOMISK FÖRENING - PARKETTGOLV - FRANSK BALKONG Välkommen till Irisgatan 90 – en smart planerad och stilren 1 rok om 35 kvm som erbjuder ett perfekt boende för dig som söker både komfort och ekonomi i ett! Här möts du av en ljus och trivsam bostad med genomgående parkettgolv som skapar en varm och…

Premium
4 rum villa på Konvaljgatan 8 Nya Hjärsta, Örebro kommun - bild 1
4 rum villa på Konvaljgatan 8 Nya Hjärsta, Örebro kommun - bild 2
4 rum villa på Konvaljgatan 8 Nya Hjärsta, Örebro kommun - bild 3
4 rum villa på Konvaljgatan 8 Nya Hjärsta, Örebro kommun - bild 4
4 rum villa på Konvaljgatan 8 Nya Hjärsta, Örebro kommun - bild 5
Borttagen före visning

Konvaljgatan 8

Villa
Nya Hjärsta, Örebro kommun
3 895 000 kr
134 + 149 m²
4 rum
777 m² tomt

Kontakta mäklaren för mer information.

Premium
2 rum lägenhet på Termikgatan 49E Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Termikgatan 49E Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Termikgatan 49E Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Termikgatan 49E Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Termikgatan 49E Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 5
Budgivning pågår

Termikgatan 49E

Lägenhet
Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun
1 420 000 kr
48 m²
2 rum
vån 5/5
3 753 kr/mån
29 583 kr/m²

RING FÖR BOKAD VISNING - Fredrik Sevelin 0735-264992 - HÖGST UPP I HUSET MED EGEN BALKONG - GRANNE MED GUSTAVSVIKS GOLFBANA - STILFULLA YTSKIKT OCH SMART PLANLÖSNING - GENERÖST LJUSINSLÄPP OCH TREVLIG UTSIKT - TILLGÅNG TILL HÄRLIG BASTU - NÄRHET TILL ÖREBRO UNIVERSITET OCH RESTAURANGER - NÄRA TILL NATURESERVATET OCH SÖRBYSKOGEN Högst upp i huset väntar denna stilfulla bostad med egen…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
1 rum lägenhet på Termikgatan 49E Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Termikgatan 49E Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Termikgatan 49E Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Termikgatan 49E Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Termikgatan 49E Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun - bild 5

Termikgatan 49E

Lägenhet
Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun
1 395 000 kr
41 m²
1 rum
vån 4/5
3 206 kr/mån
34 024 kr/m²

- VÄLPLANERAD 1:A OM 41 KVM - LJUSA OCH TREVLIGA YTSKIKT - FINT LJUSINSLÄPP - BALKONG SOM FÖRLÄNGER BOSTADEN - TILLGÅNG TILL BASTU I FÖRENINGEN - NÄRHET TILL ÖREBRO UNIVERSITET OCH RESTAURANGER - NÄRA TILL NATURESERVATET OCH SÖRBYSKOGEN Hör av dig till mäklaren fredrik Sevelin för privatvisning 0735-264992 Välkommen till denna trivsamma och välplanerade etta om 41 kvm på Termikgatan…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv

Visar 26 - 46 av 46