Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Janne Viinikka

Janne Viinikka

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
1-5 rum lägenhet på Stationshuset Solna, Solna kommun - bild 1
1-5 rum lägenhet på Stationshuset Solna, Solna kommun - bild 2
1-5 rum lägenhet på Stationshuset Solna, Solna kommun - bild 3
1-5 rum lägenhet på Stationshuset Solna, Solna kommun - bild 4
1-5 rum lägenhet på Stationshuset Solna, Solna kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Janne Viinikka

BESQAB

Objektsbild
33 lediga bostäder

Stationshuset

Lägenhet
Solna, Solna kommun
BESQAB
fr. 2 245 000 kr
28-109 m²
1-5 rum
fr. 2 966 kr/mån
fr. 59 348 kr/m²

I Stationshuset bor du omgiven av en värld i ständig rörelse med fotbollsmatcher, konserter, shopping och fem minuter till Odenplan precis utanför dörren. För dig som vill att det ska kännas att du bor i stan. Du som vill ha ljud, rörelse och folkliv. Varva ner gör du med dina favoritgrannar på innergården eller tar en promenad i det gröna.

Nybyggnadsprojekt
Janne Viinikka
Janne ViinikkaBESQAB
BESQAB
2 rum lägenhet på Skogsslingan 7 Danderyd, Danderyds kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Skogsslingan 7 Danderyd, Danderyds kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Skogsslingan 7 Danderyd, Danderyds kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Skogsslingan 7 Danderyd, Danderyds kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Skogsslingan 7 Danderyd, Danderyds kommun - bild 5

Skogsslingan 7

Lägenhet
Danderyd, Danderyds kommun
BESQAB
3 095 000 kr
34 m²
2 rum
vån 6
2 799 kr/mån
91 029 kr/m²

Kontakta ansvarig mäklare för privat visning. Ljus 2:a högt upp i huset med balkong i nordvästligt läge! Här kan du flytta in 2 juni. Bostaden erbjuder öppen planlösning mellan kök och vardagsrum med utgång till balkong, stilrent badrum utrustat med kombimaskin och gott om förvaring i två skjutdörrsgarderober. Perfekt för dig som söker ett modernt och praktiskt boende! Bostaden är utformad…

Premium
Nyproduktion
Inflyttningsklar
Balkong
Hiss
BESQAB
BESQAB
1-2 rum lägenhet på Hertha Danderyd, Danderyds kommun - bild 1
1-2 rum lägenhet på Hertha Danderyd, Danderyds kommun - bild 2
1-2 rum lägenhet på Hertha Danderyd, Danderyds kommun - bild 3
1-2 rum lägenhet på Hertha Danderyd, Danderyds kommun - bild 4
1-2 rum lägenhet på Hertha Danderyd, Danderyds kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Janne Viinikka

BESQAB

Objektsbild
3 lediga bostäder

Hertha

Lägenhet
Danderyd, Danderyds kommun
BESQAB
fr. 2 395 000 kr
26-34 m²
1-2 rum
fr. 2 338 kr/mån
fr. 86 618 kr/m²

Kontakta ansvarig mäklare för att boka privat visning! På Skogsslingan i Danderyd, med grönområden, strandpromenad och tunnelbanan runt hörnet; här ligger Hertha. Välkommen till ett hus för dig som vill ha både friheten i egen lägenhet, värmen i en social gemenskap och dessutom möjlighet att hyra ut din lägenhet när livet rör på sig. Här kan du flytta in i början av juni. Hertha är ett hus…

Nybyggnadsprojekt
Janne Viinikka
Janne ViinikkaBESQAB
BESQAB
2 rum lägenhet på Kastellgränd Väsjön, Sollentuna kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Kastellgränd Väsjön, Sollentuna kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Kastellgränd Väsjön, Sollentuna kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Kastellgränd Väsjön, Sollentuna kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Kastellgränd Väsjön, Sollentuna kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 14:45

Kastellgränd

Lägenhet
Väsjön, Sollentuna kommun
Klövern
2 390 000 kr
50 m²
2 rum
vån 2
3 858 kr/mån
47 800 kr/m²

Välkommen till denna optimalt planerade 2:a om 50 kvm, ett hem där varje detalj är genomtänkt för att skapa maximal trivsel och funktion. Här möts du av en modern och social planlösning där kök och vardagsrum flyter samman och bildar en naturlig samlingsplats för både vardag och umgänge. De stora ytorna och det fina ljusinsläppet gör rummet både luftigt och inbjudande. Från vardagsrummet når du…

Skogsslingan 7

Lägenhet
Danderyd, Danderyds kommun
BESQAB
2 945 000 kr
34 m²
2 rum
vån 5
2 799 kr/mån
86 618 kr/m²

Kontakta ansvarig mäklare för privat visning. 2:a högt upp i huset med balkong i nordväst! Här kan du flytta in 27 maj. Här bor du praktiskt och modernt med en öppen planlösning mellan kök och vardagsrum, stilrent badrum och gott om förvaring i två skjutdörrsgarderober. Perfekt för dig som söker ett modernt och praktiskt boende! Det finns även möjlighet att hyra ut din lägenhet när livet rör på…

Premium
Nyproduktion
Inflyttningsklar
Balkong
Hiss
BESQAB
BESQAB
4 rum lägenhet på Kastellgränd Väsjön, Sollentuna kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Kastellgränd Väsjön, Sollentuna kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Kastellgränd Väsjön, Sollentuna kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Kastellgränd Väsjön, Sollentuna kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Kastellgränd Väsjön, Sollentuna kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 14:45

Kastellgränd

Lägenhet
Väsjön, Sollentuna kommun
Klövern
3 790 000 kr
80 m²
4 rum
vån 2
5 691 kr/mån
47 375 kr/m²

Välkommen till denna rymliga och perfekt planerade 4:a om 80 kvm. Ett hem skapat för den moderna familjen som värdesätter både komfort och funktion. Här kombineras praktiska lösningar med sociala ytor, och resultatet är en bostad där hela familjen kan trivas varje dag. Den öppna och inbjudande planlösningen binder samman kök och vardagsrum på ett naturligt sätt och ger gott om plats för såväl…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Klövern
Klövern
1-5 rum lägenhet på Solspegeln Väsjön, Sollentuna kommun - bild 1
1-5 rum lägenhet på Solspegeln Väsjön, Sollentuna kommun - bild 2
1-5 rum lägenhet på Solspegeln Väsjön, Sollentuna kommun - bild 3
1-5 rum lägenhet på Solspegeln Väsjön, Sollentuna kommun - bild 4
1-5 rum lägenhet på Solspegeln Väsjön, Sollentuna kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Janne Viinikka

Klövern

Objektsbild
10 lediga bostäder

Solspegeln

Lägenhet
Väsjön, Sollentuna kommun
Klövern
fr. 1 390 000 kr
31-101 m²
1-5 rum
fr. 2 698 kr/mån
fr. 40 882 kr/m²

Med bryggan precis utanför dörren och skidbacken på andra sidan den glittrande sjön bjuder detta boende på en livsstil utöver det vanliga. Här skapas ett hem där du kan varva total avkoppling med ett aktivt friluftsliv, året runt. Här planerar klövern för två moderna flerbostadshus, utformade för att maximera närheten till naturen. De flesta bostäder får en direkt sjöutsikt vilket gör varje…

Nybyggnadsprojekt
Janne Viinikka
Janne ViinikkaKlövern
Klövern
3 rum lägenhet på Kastellgränd Väsjön, Sollentuna kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Kastellgränd Väsjön, Sollentuna kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Kastellgränd Väsjön, Sollentuna kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Kastellgränd Väsjön, Sollentuna kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Kastellgränd Väsjön, Sollentuna kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 14:45

Kastellgränd

Lägenhet
Väsjön, Sollentuna kommun
Klövern
2 990 000 kr
71 m²
3 rum
vån 0
5 141 kr/mån
42 113 kr/m²

Välkommen till en modern och trivsam 3 rok där funktion och stil möts i en öppen och social planlösning mellan kök och vardagsrum. Här skapas generösa ytor för både vardagsliv och umgänge, med ett härligt ljusflöde som ger bostaden en luftig känsla. Lägenheten erbjuder två rofyllda sovrum med goda möbleringsmöjligheter, perfekt för paret, den lilla familjen eller för dig som vill kombinera…

Premium
Nyproduktion
Hiss
Klövern
Klövern
1 rum lägenhet på Skogsslingan 7 Danderyd, Danderyds kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Skogsslingan 7 Danderyd, Danderyds kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Skogsslingan 7 Danderyd, Danderyds kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Skogsslingan 7 Danderyd, Danderyds kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Skogsslingan 7 Danderyd, Danderyds kommun - bild 5

Skogsslingan 7

Lägenhet
Danderyd, Danderyds kommun
BESQAB
2 395 000 kr
26 m²
1 rum
vån 6
2 338 kr/mån
92 115 kr/m²

Kontakta ansvarig mäklare för att boka privat visning! Högt upp i huset i fritt läge med balkong i nordväst - här kan du flytta in 2 juni. Inredningen är inspirerad av skandinavisk design med fokus på tidlöshet och kvalitet. Här hittar du hållbara material och färger som förblir vackra över tid, inklusive ett härdat golv i ljus ek i enstav och ett välplanerat kök med en bänkskiva i…

Premium
Nyproduktion
Inflyttningsklar
Balkong
Hiss
BESQAB
BESQAB
1 rum lägenhet på Kastellgränd Väsjön, Sollentuna kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Kastellgränd Väsjön, Sollentuna kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Kastellgränd Väsjön, Sollentuna kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Kastellgränd Väsjön, Sollentuna kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Kastellgränd Väsjön, Sollentuna kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 14:45

Kastellgränd

Lägenhet
Väsjön, Sollentuna kommun
Klövern
1 390 000 kr
31 m²
1 rum
vån 1
2 698 kr/mån
44 839 kr/m²

Välkommen hem till denna välplanerade och stilfulla 1,5:a där varje kvadratmeter används på bästa möjliga sätt. Här möts du av en smart öppen planlösning som skapar en luftig och inbjudande känsla, perfekt för både vardag och umgänge. Sovalkoven ger en naturlig och avskild plats för vila, en lyxig detalj som gör att bostaden känns större än sina kvadrat. Det fullt utrustade köket erbjuder allt…

Sön 24 maj kl 14:45

Kastellgränd

Lägenhet
Väsjön, Sollentuna kommun
Klövern
4 090 000 kr
88 m²
4 rum
vån 2
6 180 kr/mån
46 477 kr/m²

Välkommen till denna rymliga och perfekt planerade 4:a om 88 kvm. Ett hem skapat för den moderna familjen som värdesätter både komfort och funktion. Här kombineras praktiska lösningar med sociala ytor, och resultatet är en bostad där hela familjen kan trivas varje dag. Den öppna och inbjudande planlösningen binder samman kök och vardagsrum på ett naturligt sätt och ger gott om plats för såväl…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Klövern
Klövern

Visar alla 11