Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Mäklare Johannes Udd

Johannes Udd

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Apotekargatan 8 Västerås, Västerås kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Apotekargatan 8 Västerås, Västerås kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Apotekargatan 8 Västerås, Västerås kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Apotekargatan 8 Västerås, Västerås kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Apotekargatan 8 Västerås, Västerås kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 17:00

Apotekargatan 8

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun
3 095 000 kr
81,8 m²
3 rum
7 232 kr/mån
37 836 kr/m²

- Totalrenoverad - Påkostade materialval - Öppen planlösning - Stort ljusinsläpp från alla väderstreck - Stor insynsskyddad balkong - Parkering utanför dörren Välkommen till en generös och smakfull trea med ett fantastiskt läge mitt bland villorna i centrala Kristiansborg. Här erbjuds hela 81,8 kvadratmeter där varje detalj präglas av lyx, komfort och noggrant utvalda materialval. Bostaden…

Premium
Balkong
1 rum lägenhet på Timmermansgatan 6 Centralt, Västerås kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Timmermansgatan 6 Centralt, Västerås kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Timmermansgatan 6 Centralt, Västerås kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Timmermansgatan 6 Centralt, Västerås kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Timmermansgatan 6 Centralt, Västerås kommun - bild 5

Timmermansgatan 6

Lägenhet
Centralt, Västerås kommun
750 000 kr
26 m²
1 rum
vån 1
2 729 kr/mån
28 846 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade och charmiga etta mitt i hjärtat av Västerås! Här bor du bara ett stenkast från citys rika utbud av caféer, restauranger, shopping och kommunikationer – samtidigt som du kan njuta av lugnet på en grönskande, sluten innergård som ger känslan av en egen oas mitt i stan. Bostaden präglas av ljusa, fräscha ytskikt och en mysig atmosfär som skapar en trivsam och…

Premium
1 rum lägenhet på Bomansgatan 26a Västerås, Västerås kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Bomansgatan 26a Västerås, Västerås kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Bomansgatan 26a Västerås, Västerås kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Bomansgatan 26a Västerås, Västerås kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Bomansgatan 26a Västerås, Västerås kommun - bild 5

Bomansgatan 26a

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun
895 000 kr
25 m²
1 rum
vån 3
2 177 kr/mån
35 800 kr/m²

- Stabil och populär förening - Låg avgift, sänks ytterligare 5% 2026 - Lugnt område mitt bland villorna på Kristiansborg - Optimerad planlösning - Gott om smart förvaring Välkommen till denna välplanerade etta på Bomansgatan mitt i det centrala villakvarteret Kristiansborg! Bostaden har bland annat en genomtänkt planlösning som skapar lättmöblerade ytor samt generösa och smarta…

Premium
2 rum lägenhet på Timmermansgatan 8 Centrala Västerås, Västerås kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Timmermansgatan 8 Centrala Västerås, Västerås kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Timmermansgatan 8 Centrala Västerås, Västerås kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Timmermansgatan 8 Centrala Västerås, Västerås kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Timmermansgatan 8 Centrala Västerås, Västerås kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 18:00

Timmermansgatan 8

Lägenhet
Centrala Västerås, Västerås kommun
1 425 000 kr
51,7 m²
2 rum
vån 2/2
4 773 kr/mån
27 563 kr/m²

Välkommen till denna ljusa renoverade tvåa med öppna ytor i centrala Västerås! Här bor du bara ett stenkast från citys rika utbud av caféer, restauranger, shopping och kommunikationer – samtidigt som du kan njuta av lugnet på en grönskande, sluten innergård som ger känslan av en egen oas mitt i stan. Bostaden präglas av ljusa renoverade ytskikt i matchande kulörer, rikligt ljusinsläpp samt en…

Premium
1 rum lägenhet på Odensvigatan 3 Västerås, Västerås kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Odensvigatan 3 Västerås, Västerås kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Odensvigatan 3 Västerås, Västerås kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Odensvigatan 3 Västerås, Västerås kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Odensvigatan 3 Västerås, Västerås kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 18:00

Odensvigatan 3

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun
695 000 kr
31 m²
1 rum
vån 2
2 144 kr/mån
22 419 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade och inbjudande etta med låg avgift, smart sovalkov samt stor inglasad balkong, ett hem som kombinerar funktionalitet med stilrena moderna och fräscha ytskikt. Bostaden erbjuder ett ljust helkaklat badrum samt ett modernt stilrent kök med öppen planlösning mot allrum som har plats för både en bekväm soffgrupp och en trevlig matplats. Intill detta finner du en…

Premium
Balkong
Hiss
3 rum lägenhet på Skjutbanegatan 11E Haga, Västerås kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Skjutbanegatan 11E Haga, Västerås kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Skjutbanegatan 11E Haga, Västerås kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Skjutbanegatan 11E Haga, Västerås kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Skjutbanegatan 11E Haga, Västerås kommun - bild 5

Skjutbanegatan 11E

Lägenhet
Haga, Västerås kommun
1 495 000 kr
68,1 m²
3 rum
vån 2
3 693 kr/mån
21 953 kr/m²

- Välplanerad - Totalrenoverad - Smakfulla moderna ytskikt - Stor inglasad balkong Välkommen till denna välplanerade och smakfullt renoverade trea där varje detalj harmonierar i en genomgående stilren och modern helhet i kombination med funktionalitet! Redan innanför dörren öppnar sig en generös hall med gott om plats för avhängning och smart förvaring vilket skapar ett välkomnande första…

Premium
Balkong
2 rum lägenhet på Gotlandsgatan 29 Västerås, Västerås kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Gotlandsgatan 29 Västerås, Västerås kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Gotlandsgatan 29 Västerås, Västerås kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Gotlandsgatan 29 Västerås, Västerås kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Gotlandsgatan 29 Västerås, Västerås kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 17:00

Gotlandsgatan 29

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun
1 275 000 kr
48,3 m²
2 rum
vån 0
4 373 kr/mån
26 398 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade gaveltvåa i markplan med egen ingång, uteplats, ljusflöde och härliga utomhusmöjligheter! Här erbjuds dessutom eget förråd i länga samt garanterad parkering vilket gör vardagen extra smidig. Bostaden bjuder bland annat på en generös uteplats i ett insynsskyddat soligt läge mot allmänning och grönområde. Här finns fantastiska möjligheter att skapa din egen oas…

Premium
Uteplats
3 rum lägenhet på Backsippsgatan 13D Västerås, Västerås kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Backsippsgatan 13D Västerås, Västerås kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Backsippsgatan 13D Västerås, Västerås kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Backsippsgatan 13D Västerås, Västerås kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Backsippsgatan 13D Västerås, Västerås kommun - bild 5

Backsippsgatan 13D

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun
1 095 000 kr
68 m²
3 rum
vån 2
4 341 kr/mån
16 103 kr/m²

Välkommen till denna stilrena och ljusa lägenhet på tre rum och kök, belägen på populära Gideonsberg. Här erbjuds ett hem med en harmonisk ljus atmosfär med luftiga och sociala ytor. Lägenheten präglas av bland annat öppen planlösning mellan kök och vardagsrum samt stora fönsterpartier som släpper in ett härligt ljusflöde som tillsammans skapar en trivsam och luftig känsla från första stund. …

Premium
Balkong
2 rum lägenhet på Skjutbanegatan 15a Västerås, Västerås kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Skjutbanegatan 15a Västerås, Västerås kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Skjutbanegatan 15a Västerås, Västerås kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Skjutbanegatan 15a Västerås, Västerås kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Skjutbanegatan 15a Västerås, Västerås kommun - bild 5

Skjutbanegatan 15a

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun
1 095 000 kr
56,6 m²
2 rum
vån 0
3 022 kr/mån
19 346 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade tvåa i markplan – perfekt för dig som söker ett bekvämt och trivsamt boende i ett lugnt område med närhet till allt du behöver. Bostaden erbjuder bland annat fräscha ytskikt och en genomtänkt planlösning med gott om förvaringsmöjligheter samt sociala ytor. Från vardagsrummet når du den stora inglasade balkongen som har ett rofyllt läge mot grönskande…

Premium
Balkong
Centralt / Blåsbo, Västerås kommun

Skultunavägen 16b

Lägenhet
Centralt / Blåsbo, Västerås kommun
745 000 kr
26,3 m²
1 rum
vån 1
2 328 kr/mån
28 327 kr/m²

Visar alla 10