Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
Mäklare Hugo Edin

Hugo Edin

Om mig

Att köpa eller sälja en bostad är en av de största affärerna i livet, och jag ser det som mitt ansvar att göra processen så trygg och säker som möjligt för dig. Med mig som din mäklare kan du känna dig trygg i att du får professionell och pålitlig service. Värdesätter du kvalitet, engagemang och trygghet i ditt val av mäklare? Då tycker jag att du ska kontakta mig, så jag får möjlighet att berätta vad vi på Svensk Fastighetsförmedling kan göra för att din nästa affär ska bli så bra som möjligt!
Mäklarens försäljningar
1,5 rum lägenhet på Sankt Olofsgatan 9B Sankt Ilian, Enköpings kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Sankt Olofsgatan 9B Sankt Ilian, Enköpings kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Sankt Olofsgatan 9B Sankt Ilian, Enköpings kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Sankt Olofsgatan 9B Sankt Ilian, Enköpings kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Sankt Olofsgatan 9B Sankt Ilian, Enköpings kommun - bild 5

Sankt Olofsgatan 9B

Lägenhet
Sankt Ilian, Enköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
795 000 kr
38 m²
1,5 rum
vån 3/3
4 299 kr/mån
20 921 kr/m²

Välkommen till Sankt Olofsgatan 9B och denna trevliga minitvåa! Här möts du av en rymlig och välkomnande hall med gott om förvaringsmöjligheter. Direkt intill ligger det stilrena, helkaklade badrummet. Bostaden är smart planerad och erbjuder möjlighet att skapa ett separat sovrum med plats för en rymlig säng. Köket är både elegant och välutrustat, med generösa arbetsytor och gott om förvaring –…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
3 rum villa på Stora Ålbo 208 Vänge, Uppsala kommun - bild 1
3 rum villa på Stora Ålbo 208 Vänge, Uppsala kommun - bild 2
3 rum villa på Stora Ålbo 208 Vänge, Uppsala kommun - bild 3
3 rum villa på Stora Ålbo 208 Vänge, Uppsala kommun - bild 4
3 rum villa på Stora Ålbo 208 Vänge, Uppsala kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Stora Ålbo 208

Villa
Vänge, Uppsala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
1 995 000 kr
67 m²
3 rum

Välkommen till Stora Ålbo 208 i Vänge – ett trivsamt och smakfullt totalrenoverat invändigt boende om 67 kvm som erbjuder ett bekvämt liv i naturnära miljö. Bostaden har genomgått en omfattande invändig renovering där i princip allt har setts över och förnyats. Här erbjuds ett modernt och enhetligt hem med nya golv i samtliga rum, nymålade väggar och tak samt uppdaterade ytskikt genomgående.…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
1 rum lägenhet på Kungsgatan 18A Centrum, Enköpings kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Kungsgatan 18A Centrum, Enköpings kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Kungsgatan 18A Centrum, Enköpings kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Kungsgatan 18A Centrum, Enköpings kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Kungsgatan 18A Centrum, Enköpings kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 15:00

Kungsgatan 18A

Lägenhet
Centrum, Enköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
795 000 kr
23,5 m²
1 rum
vån 2/3
1 504 kr/mån
33 830 kr/m²

Välkommen till Kungsgatan 18A – en smart planerad etta om 23,5 kvm i centrala Enköping. Här bor du bekvämt med ett attraktivt läge och låg månadsavgift, perfekt för dig som är student, köper din första bostad eller söker en smidig övernattningslägenhet. Bostaden erbjuder en ljus och luftig känsla tack vare sin öppna planlösning. Ytorna är väl utnyttjade med ett funktionellt kök, ett fräscht…

Premium
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
1 rum lägenhet på Leopoldsgatan 34 Nyby, Uppsala kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Leopoldsgatan 34 Nyby, Uppsala kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Leopoldsgatan 34 Nyby, Uppsala kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Leopoldsgatan 34 Nyby, Uppsala kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Leopoldsgatan 34 Nyby, Uppsala kommun - bild 5

Leopoldsgatan 34

Lägenhet
Nyby, Uppsala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
1 295 000 kr
41 m²
1 rum
vån 3/6
3 335 kr/mån
31 585 kr/m²

Varmt välkommen till Leopoldsgatan 34 – en rymlig etta med balkong mot den härliga gröna innergården. När du kliver in i denna ljusa och trevliga lägenhet möts du av en praktisk planlösning. I den rymliga hallen finns gott om plats för förvaring i smarta garderober, perfekt för dina ytterkläder och skor. Vidare in kommer du till ett stort vardagsrum med plats för både matbord och soffa, vilket…

Premium
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
2 rum lägenhet på Gränby Bilgata 26 Gränby, Uppsala kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Gränby Bilgata 26 Gränby, Uppsala kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Gränby Bilgata 26 Gränby, Uppsala kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Gränby Bilgata 26 Gränby, Uppsala kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Gränby Bilgata 26 Gränby, Uppsala kommun - bild 5

Gränby Bilgata 26

Lägenhet
Gränby, Uppsala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
1 550 000 kr
44 m²
2 rum
vån 1/5
3 273 kr/mån
35 227 kr/m²

Välkommen till denna smart planerade och moderna 2 rok om 44 kvm på Gränby Bilgata 26. Lägenheten erbjuder en genomtänkt planlösning med goda förvaringsmöjligheter. Redan i hallen möts du av praktiska garderober som ger bra förvaring. I direkt anslutning ligger det rymliga och helkaklade badrummet, fullt utrustat med kombinerad tvätt- och torkmaskin. Vidare öppnar bostaden upp sig i en öppen…

Premium
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
3 rum lägenhet på Orrspelsgatan 71 Alsike, Knivsta kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Orrspelsgatan 71 Alsike, Knivsta kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Orrspelsgatan 71 Alsike, Knivsta kommun - bild 3

Orrspelsgatan 71

Lägenhet
Alsike, Knivsta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
1 595 000 kr
58 m²
3 rum
vån 0/5
6 212 kr/mån
27 500 kr/m²
Plus
Uteplats
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
6 rum villa på Harens väg 11 Burvik Golfresort, Uppsala kommun - bild 1
6 rum villa på Harens väg 11 Burvik Golfresort, Uppsala kommun - bild 2
6 rum villa på Harens väg 11 Burvik Golfresort, Uppsala kommun - bild 3
6 rum villa på Harens väg 11 Burvik Golfresort, Uppsala kommun - bild 4
6 rum villa på Harens väg 11 Burvik Golfresort, Uppsala kommun - bild 5
Budgivning pågår

Harens väg 11

Villa
Burvik Golfresort, Uppsala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
2 495 000 kr
112 m²
6 rum
2 134 m² tomt

Välkommen till Harens väg 11 – ett trivsamt och välplanerat 1,5-planshus om 112 kvm med flexibel planlösning. Här bor du på en lugn och enskild tomt med direkt närhet till Burviks golfbana – perfekt för dig som söker både avkoppling och aktivitet i naturskön miljö. Huset erbjuder idag tre rymliga sovrum samt ytterligare två rum som med fördel kan användas som kontor, gästrum eller efter behov.…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
4 rum villa på Granens väg 3 Knutby, Uppsala kommun - bild 1
4 rum villa på Granens väg 3 Knutby, Uppsala kommun - bild 2
4 rum villa på Granens väg 3 Knutby, Uppsala kommun - bild 3
4 rum villa på Granens väg 3 Knutby, Uppsala kommun - bild 4
4 rum villa på Granens väg 3 Knutby, Uppsala kommun - bild 5

Granens väg 3

Villa
Knutby, Uppsala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
3 495 000 kr
130 m²
4 rum
2 746 m² tomt

Välkommen till detta charmiga enplanshus i Burvik – ett hem för dig som uppskattar golf, natur och ett bekvämt boende med det lilla extra. Här bor du högt och fritt med en underbar utsikt över Burviks golfbana, i ett hus som kombinerar trivsel, funktion och livskvalitet. På fastigheten finns även ett tillhörande garage på ca 40kvm med gott om plats för både bil, golfutrustning och förvaring. …

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
Salabacke, Uppsala kommun

Murargatan 18B

Lägenhet
Salabacke, Uppsala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
1 650 000 kr
56,1 m²
2 rum
vån 1/4
5 481 kr/mån
29 412 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta

Visar alla 9