Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Mäklare Valentina Cangeri

Valentina Cangeri

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Hovslagaregatan 13, Kronogården, Trollhättans kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Hovslagaregatan 13

Lägenhet
Kronogården, Trollhättans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan

75 m²

2,5 rum

5 590 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 325 000 kr±0 %

4 333 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Karlstorpsvägen 93, Karlstorp, Trollhättans kommun
  • Såld 3 apr. 2026

Karlstorpsvägen 93

Lägenhet
Karlstorp, Trollhättans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan

69,5 m²

3 rum

4 283 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 775 000 kr-6 %

11 151 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Utsiktsgatan 101

Radhus
Trollhättan, Trollhättans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan

104 m²

4 rum

Slutpris 1 725 000 kr

16 587 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Bergkullevägen 309, Sylte, Trollhättans kommun
  • Såld 23 jan. 2026

Bergkullevägen 309

Lägenhet
Sylte, Trollhättans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan

78,5 m²

3 rum

5 472 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 370 000 kr-1 %

4 713 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Tingvallavägen 6C, Trollhättan, Trollhättans kommun
  • Såld 29 nov. 2025

Tingvallavägen 6C

Lägenhet
Trollhättan, Trollhättans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan

51 m²

2 rum

2 346 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 045 000 kr-5 %

20 490 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Drottninggatan 61A, Trollhättan, Trollhättans kommun
  • Såld 12 sep. 2025

Drottninggatan 61A

Lägenhet
Trollhättan, Trollhättans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan

52 m²

2 rum

4 680 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 025 000 kr-6 %

19 712 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan

Visar alla 6