Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Mäklare Valentina Cangeri

Valentina Cangeri

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
1 rum lägenhet på Bergkullevägen 281 Trollhättan, Trollhättans kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Bergkullevägen 281 Trollhättan, Trollhättans kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Bergkullevägen 281 Trollhättan, Trollhättans kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Bergkullevägen 281 Trollhättan, Trollhättans kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Bergkullevägen 281 Trollhättan, Trollhättans kommun - bild 5
Tis 26 maj kl 17:15

Bergkullevägen 281

Lägenhet
Trollhättan, Trollhättans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
210 000 kr
37,5 m²
1 rum
vån 2/3
3 216 kr/mån
5 600 kr/m²

Välkommen till en välplanerad etta på 37,5 kvm, belägen på andra våningen på Bergkullevägen 281. Här finns goda möjligheter att trivas och sätta din personliga prägel. Köket är utrustat med all nödvändig utrustning för vardagens behov och erbjuder god förvaring. Lägenheten har ett rymligt vardagsrum med balkong som vetter mot grönskande omgivningar – en fin plats för både avkoppling och umgänge.…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
1 rum lägenhet på Lantmannavägen 64 Kronogården, Trollhättans kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Lantmannavägen 64 Kronogården, Trollhättans kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Lantmannavägen 64 Kronogården, Trollhättans kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Lantmannavägen 64 Kronogården, Trollhättans kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Lantmannavägen 64 Kronogården, Trollhättans kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 17:15

Lantmannavägen 64

Lägenhet
Kronogården, Trollhättans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
225 000 kr
44 m²
1 rum
vån 1/3
3 650 kr/mån
5 114 kr/m²

Välkommen till Lantmannavägen 64 och denna rymliga 1:a om 44 kvm på första våningen. Lägenheten erbjuder en välkomnande hall med fyra inbyggda garderober samt plats för avhängning, ett generöst vardagsrum med en stor sovalkov som enkelt kan avgränsas, samt ett rymligt kök med gott om förvaring och plats för matbord. Från köket nås den inglasade balkongen, som kan nyttjas året om och har gott om…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
1 rum lägenhet på Repslagaregatan 1C Centralt, Trollhättans kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Repslagaregatan 1C Centralt, Trollhättans kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Repslagaregatan 1C Centralt, Trollhättans kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Repslagaregatan 1C Centralt, Trollhättans kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Repslagaregatan 1C Centralt, Trollhättans kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Repslagaregatan 1C

Lägenhet
Centralt, Trollhättans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
695 000 kr
38 m²
1 rum
vån 3/3
3 789 kr/mån
18 289 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och trivsamma 1-rumslägenhet om 38 kvm på tredje våningen, centralt belägen i populära Tingvalla på Repslagaregatan 1C! Lägenheten har en luftig hall med plats för avhängning och förvaring i garderob. Det moderna köket, renoverat 2023, är fullt utrustat med spis, fläkt och kyl/frys, och här finns även gott om plats för matbord. I vardagsrummet finns gott om utrymme för…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
2 rum lägenhet på Lantmannavägen 72 Kronogården, Trollhättans kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Lantmannavägen 72 Kronogården, Trollhättans kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Lantmannavägen 72 Kronogården, Trollhättans kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Lantmannavägen 72 Kronogården, Trollhättans kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Lantmannavägen 72 Kronogården, Trollhättans kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 16:30

Lantmannavägen 72

Lägenhet
Kronogården, Trollhättans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
350 000 kr
59,5 m²
2 rum
vån 2/3
4 822 kr/mån
5 882 kr/m²

Välkommen till Lantmannavägen 72 och denna trivsamma 2:a på andra våningen. Lägenheten erbjuder ett rymligt kök med plats för matbord och gott om förvaring, ett praktiskt badrum med tvättmaskin samt ett sovrum med generösa inbyggda garderober. Vardagsrummet har ett vackert parkettgolv och är ljust och luftigt med fina ytor för soffgrupp och umgänge. Härifrån nås den inglasade balkongen – ett…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
1 rum lägenhet på Hovslagaregatan 20 Kronogården, Trollhättans kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Hovslagaregatan 20 Kronogården, Trollhättans kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Hovslagaregatan 20 Kronogården, Trollhättans kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Hovslagaregatan 20 Kronogården, Trollhättans kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Hovslagaregatan 20 Kronogården, Trollhättans kommun - bild 5
Budgivning pågår
Ons 20 maj kl 16:30

Hovslagaregatan 20

Lägenhet
Kronogården, Trollhättans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
210 000 kr
36 m²
1 rum
vån 2/3
3 394 kr/mån
5 833 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och välplanerade 1:a om 36 kvm på andra våningen, perfekt för dig som söker ett bekvämt boende med både stil och funktion. Lägenheten renoverades 2019, då hall, kök och allrum uppdaterades, och ett enhetligt vinylgolv lades in i samtliga rum vilket skapar ett enhetligt och stilrent intryck. När du kliver in i lägenheten välkomnas du av en smart och funktionell hall med…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
2 rum lägenhet på Hovslagaregatan 46 Kronogården, Trollhättans kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Hovslagaregatan 46 Kronogården, Trollhättans kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Hovslagaregatan 46 Kronogården, Trollhättans kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Hovslagaregatan 46 Kronogården, Trollhättans kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Hovslagaregatan 46 Kronogården, Trollhättans kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 17:30

Hovslagaregatan 46

Lägenhet
Kronogården, Trollhättans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
295 000 kr
67 m²
2 rum
vån 3/3
5 130 kr/mån
4 403 kr/m²

Välkommen till en ljus och rymlig tvåa om 67 kvm på Hovslagaregatan. Här möts du av en välplanerad bostad med gott om förvaring, separat kök med utgång till balkong, stort vardagsrum och rofyllt sovrum med garderober. Badrummet är utrustat med badkar och tvättmaskin/torktumlare från 2023 – en smidig lösning i vardagen. Föreningen är välskött och har nyligen genomfört större renoveringar såsom…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
1 rum lägenhet på Stridsbergsgatan 4C Tingvalla, Trollhättans kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Stridsbergsgatan 4C Tingvalla, Trollhättans kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Stridsbergsgatan 4C Tingvalla, Trollhättans kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Stridsbergsgatan 4C Tingvalla, Trollhättans kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Stridsbergsgatan 4C Tingvalla, Trollhättans kommun - bild 5

Stridsbergsgatan 4C

Lägenhet
Tingvalla, Trollhättans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
795 000 kr
35 m²
1 rum
vån 3/3
3 503 kr/mån
22 714 kr/m²

Med ett högt läge i den välskötta föreningen HSB Djupebäck finns nu denna moderna och fräscha lägenhet till salu. Bostaden är registrerad som 1 rum och kök men förra ägaren har gjort om den till en kvadratsmart 2 rumslägenhet. Här samsas ett välplanerat kök med plats för matbord, badrum med kakel och klinker, vardagsrum samt sovrum med plats för säng och hemmakontor. Mellan 2018-2019 genomgick…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Sylte, Trollhättans kommun
Tis 26 maj kl 16:30

Bergkullevägen 309

Lägenhet
Sylte, Trollhättans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
700 000 kr
78,5 m²
3 rum
vån 2/3
5 472 kr/mån
8 917 kr/m²
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan

Visar alla 8