Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Mäklare Henrik Hallquist

Henrik Hallquist

Om mig

Som född och uppvuxen i Nacka har jag mycket god lokalkännedom och ett stort kontaktnät i kommunen. Med engagemang, kunskap och ödmjukhet som grundpelare jobbar jag för ständigt nöjda kunder och höga slutpriser! Går ni i tankar om bostadsmarknaden, värdering, försäljning eller köp av bostad hjälper jag er gärna. Jag strävar hela tiden efter att du ska känna dig trygg och delaktig i hela processen mot nästa mål i livet. Önskar du sälja din bostad i Nacka är du varmt välkommen att kontakta mig!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025

Björnbergsvägen 10

Villa
Kummelnäs, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

42 m²

3 rum

2 403 m²

Slutpris 6 310 000 kr+26 %
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2025

Augustendalsvägen 24

Lägenhet
Nacka Strand, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

58 m²

2 rum

3 200 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr-6 %

53 448 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2025

Romansvägen 44

Lägenhet
Nacka Forum, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

80,5 m²

3 rum

4 655 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 450 000 kr+11 %

55 280 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

Visar 26 - 28 av 28