Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Mäklare Henrik Hallquist

Henrik Hallquist

Om mig

Som född och uppvuxen i Nacka har jag mycket god lokalkännedom och ett stort kontaktnät i kommunen. Med engagemang, kunskap och ödmjukhet som grundpelare jobbar jag för ständigt nöjda kunder och höga slutpriser! Går ni i tankar om bostadsmarknaden, värdering, försäljning eller köp av bostad hjälper jag er gärna. Jag strävar hela tiden efter att du ska känna dig trygg och delaktig i hela processen mot nästa mål i livet. Önskar du sälja din bostad i Nacka är du varmt välkommen att kontakta mig!
Mäklarens försäljningar
5 rum villa på Ringleksvägen 29A Eriksvik, Nacka kommun - bild 1
5 rum villa på Ringleksvägen 29A Eriksvik, Nacka kommun - bild 2
5 rum villa på Ringleksvägen 29A Eriksvik, Nacka kommun - bild 3
5 rum villa på Ringleksvägen 29A Eriksvik, Nacka kommun - bild 4
5 rum villa på Ringleksvägen 29A Eriksvik, Nacka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:30

Ringleksvägen 29A

Villa
Eriksvik, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
8 500 000 kr
148 + 15 m²
5 rum
1 367 m² tomt

- Högt och privat läge - Enplanshus - Omgivet av natur och grönska - Välskött - Gästhus och garage Välkommen till denna trevliga enplansvilla med ett högt och privat läge. Här har nuvarande ägare bott sedan huset uppfördes och nu är det dags för nästa ägare att trivas. Denna fastighet har ett unikt och privat läge på en höjd inbäddat bland skog och grönska. Huset är mycket välplanerat och…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
1 rum lägenhet på Serenadvägen 34 Nacka Forum, Nacka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Serenadvägen 34 Nacka Forum, Nacka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Serenadvägen 34 Nacka Forum, Nacka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Serenadvägen 34 Nacka Forum, Nacka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Serenadvägen 34 Nacka Forum, Nacka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Serenadvägen 34

Lägenhet
Nacka Forum, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
1 995 000 kr
42,5 m²
1 rum
vån 0
3 448 kr/mån
46 941 kr/m²

Välkommen till en stilfull och välrenoverad lägenhet med ett attraktivt läge på Serenadvägen, mitt i hjärtat av Nacka. Här bor du med närhet till allt du kan önska, samtidigt som du har natur och grönska precis runt knuten, vilket skapar en perfekt balans mellan stadspuls och lugn. Bostaden erbjuder en generös uteplats i härligt söderläge, där du kan njuta av solen under hela dagen! Invändigt…

Premium
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Ektorp, Nacka kommun
Sön 17 maj kl 14:00

Ektorpsvägen 1

Lägenhet
Ektorp, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
1 495 000 kr
28 m²
1 rum
vån 1
2 858 kr/mån
53 393 kr/m²
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Skuru, Nacka kommun

Kungsviksvägen 7

Tomt
Skuru, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
8 995 000 kr
1 100 m²
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

Visar alla 4