Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
Mäklare Angelica Sundberg

Angelica Sundberg

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
Centrum, Ludvika kommun
Imorgon

Norra Järnvägsgatan 9A

Lägenhet
Centrum, Ludvika kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
1 000 000 kr
72,5 m²
3 rum
vån 3/3
3 933 kr/mån
13 793 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
6 rum villa på Gräsbergsvägen 28 Gräsberg, Ludvika kommun - bild 1
6 rum villa på Gräsbergsvägen 28 Gräsberg, Ludvika kommun - bild 2
6 rum villa på Gräsbergsvägen 28 Gräsberg, Ludvika kommun - bild 3
6 rum villa på Gräsbergsvägen 28 Gräsberg, Ludvika kommun - bild 4
6 rum villa på Gräsbergsvägen 28 Gräsberg, Ludvika kommun - bild 5
Imorgon

Gräsbergsvägen 28

Villa
Gräsberg, Ludvika kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
3 500 000 kr
150 + 140 m²
6 rum
2 300 m² tomt

Ett hus med historia. Ett hem med framtid. Välkommen till ett unikt boende i Gräsberg, Ludvika – en före detta Konsumbutik från tidigt 1900-tal som med varsam hand har förvandlats till ett toppmodernt hem med karaktär. I entréplan finns modernt kök med rymlig köksö och med utgång till den trivsamma altanen. Rymligt nybyggt badrum med badkar. Salong/vardagsrum med plats för såväl soffgrupp som…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
2 rum lägenhet på Vindelgatan 17B Högberget, Ludvika kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Vindelgatan 17B Högberget, Ludvika kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Vindelgatan 17B Högberget, Ludvika kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Vindelgatan 17B Högberget, Ludvika kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Vindelgatan 17B Högberget, Ludvika kommun - bild 5

Vindelgatan 17B

Lägenhet
Högberget, Ludvika kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
500 000 kr
51 m²
2 rum
vån 3/3
5 105 kr/mån
9 804 kr/m²

2-rumslägenhet med högt fint läge på tredje våningen. Trivsamt renoverat kök. Hörnlägenhet! Rymlig balkong. Källarförråd samt matkällare finns till lägenheten. Från Vindelgatan finns goda kommunikationer alldeles utanför vägen. HSB brf Handelsmannen är en stabil förening och månadsavgiften ligger på: 5.105 ink. värme, vatten, och bostadsrättstillägg. Obligatoriskt tillägg för fiber 450 kr…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
5 rum villa på Storfallsvägen 16 Hagge, Smedjebackens kommun - bild 1
5 rum villa på Storfallsvägen 16 Hagge, Smedjebackens kommun - bild 2
5 rum villa på Storfallsvägen 16 Hagge, Smedjebackens kommun - bild 3
5 rum villa på Storfallsvägen 16 Hagge, Smedjebackens kommun - bild 4
5 rum villa på Storfallsvägen 16 Hagge, Smedjebackens kommun - bild 5
Imorgon

Storfallsvägen 16

Villa
Hagge, Smedjebackens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
3 300 000 kr
142 + 45 m²
5 rum
1 151 m² tomt

Varmt välkomna till Storfallsvägen 16 Hagge! Nu finns möjligheten att förvärva ett helt nybyggt 1-planshus! Huset är färdigställt 2024 och inrymmer 141,5 m² fördelat på 5 rum och kök plus två badrum. Kök och vardagsrum i öppen planlösning, köksdel med köksö och gott om plats för såväl matgrupp som soffgrupp. Mycket rymlig altan med utsikt mot golfbana och sjön Haggen. Vattenburen golvvärme i…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
Nyhammar, Ludvika kommun

Hyttrisvägen 13

Villa
Nyhammar, Ludvika kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
1 195 000 kr
68 + 74 m²
6 rum
1 848 m² tomt
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
2 rum lägenhet på Bergsgatan 18A Högberget, Ludvika kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bergsgatan 18A Högberget, Ludvika kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bergsgatan 18A Högberget, Ludvika kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bergsgatan 18A Högberget, Ludvika kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bergsgatan 18A Högberget, Ludvika kommun - bild 5

Bergsgatan 18A

Lägenhet
Högberget, Ludvika kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
490 000 kr
41,3 m²
2 rum
vån 3/3
4 672 kr/mån
11 864 kr/m²

Välkommen till Bergsgatan 18A och denna trivsamma 2-rumslägenhet belägen på 3:e våningen. Ljust och trivsamt kök. Vardagsrum med utgång till balkong. Balkong med markis och fin utsikt. Ljust sovrum. I källaren finns ett förråd till lägenheten. Månadsavgift 4672 kr. Populärt belägen på Högberget med närhet till skola, Hitachi, elljusspår och med gångavstånd till centrum. Varmt välkomna att boka…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
2 rum lägenhet på Fredsgatan 24A Centrum, Ludvika kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Fredsgatan 24A Centrum, Ludvika kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Fredsgatan 24A Centrum, Ludvika kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Fredsgatan 24A Centrum, Ludvika kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Fredsgatan 24A Centrum, Ludvika kommun - bild 5

Fredsgatan 24A

Lägenhet
Centrum, Ludvika kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
475 000 kr
36 m²
2 rum
vån 1/3
2 958 kr/mån
13 194 kr/m²

Välkommen till Fredsgatan 24A och denna välplanerade tvåa om 36m2 i bra skick. Månadsavgift 2.958 kr och kabel-tv ingår! Här ges nu chansen att förvärva en fräsch och yteffektiv lägenhet i Brf Hadi no7 belägen mitt i de centrala delarna av Ludvika. Här bor du med närhet till allt!Perfekt lägenhet för dig som söker övernattningslägenhet eller en mindre bostad! Lägenheten är mycket yteffektiv…

Premium
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
3 rum villa på Gärdets väg 11 Björsjö, Smedjebackens kommun - bild 1
3 rum villa på Gärdets väg 11 Björsjö, Smedjebackens kommun - bild 2
3 rum villa på Gärdets väg 11 Björsjö, Smedjebackens kommun - bild 3
3 rum villa på Gärdets väg 11 Björsjö, Smedjebackens kommun - bild 4
3 rum villa på Gärdets väg 11 Björsjö, Smedjebackens kommun - bild 5

Gärdets väg 11

Villa
Björsjö, Smedjebackens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
500 000 kr
84 + 54 m²
3 rum
1 110 m² tomt

Välkommen till Gärdets väg 11 och denna lilla 1 1/2plansvilla med källare. Huset inrymmer 3 rum och kök plus källarutrymmen. Tak renovverat 2020. Trivsamt belägen i Björsjö mellan Ludvika och Smedjebacken. Vattenburen värme via vedpanna. Här bor man med närhet till bad och fin natur inpå knuten. Välkomna att boka visning!

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
3 rum lägenhet på Köpmansgatan 25A Centrum, Ludvika kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Köpmansgatan 25A Centrum, Ludvika kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Köpmansgatan 25A Centrum, Ludvika kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Köpmansgatan 25A Centrum, Ludvika kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Köpmansgatan 25A Centrum, Ludvika kommun - bild 5
Budgivning pågår

Köpmansgatan 25A

Lägenhet
Centrum, Ludvika kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
1 250 000 kr
72 m²
3 rum
vån 2/3
4 295 kr/mån
17 361 kr/m²

Välkomna till Köpmansgatan 25A och denna fina trea på andra våningen. Här har ni en ljus och mycket fin 3-rumslägenhet om 72 m2 Fräscha ytskikt i hela lägenheten, två sovrum med skjutdörrsgarderober. Vardagsrum och kök med öppning mellan matdel och vardagsrum, fönster som vetter mot den fina innergården. Duschrum med kakel och klinkers, tvättmaskin finns. Från ena sovrummet kommer man ut på den…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
Ludvika, Smedjebackens kommun
Imorgon

Hagenvägen 112

Fritidshus
Ludvika, Smedjebackens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
295 000 kr
30 m²
1 rum
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
5 rum villa på Södra Larssveden 14 och Södra Larssveden 12 Söderbärke, Smedjebackens kommun - bild 1
5 rum villa på Södra Larssveden 14 och Södra Larssveden 12 Söderbärke, Smedjebackens kommun - bild 2
5 rum villa på Södra Larssveden 14 och Södra Larssveden 12 Söderbärke, Smedjebackens kommun - bild 3
5 rum villa på Södra Larssveden 14 och Södra Larssveden 12 Söderbärke, Smedjebackens kommun - bild 4
5 rum villa på Södra Larssveden 14 och Södra Larssveden 12 Söderbärke, Smedjebackens kommun - bild 5

Södra Larssveden 14 och Södra Larssveden 12

Villa
Söderbärke, Smedjebackens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
6 750 000 kr
167 + 49 m²
5 rum
6 083 m² tomt

Välkommen till Södra Larssveden 12 och 14. Här har ni en enplansvilla om 167 m2 byggd 2020. Huset inrymmer 5 rum och kök varav 3 sovrum men kan delas av till ytterligare sovrum om man så önskar. Rymliga sällskapsytor med kök, vardagsrum och matsalsdel i ett med utgång till inglasat och isolerat uterum som kan öppnas mot altandäck. Dubbla duschutrymmen varav ett med bastu. Vattenburen golvvärme i…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
2 rum fritidshus på Gamla Banvägen 7 Smedjebacken, Smedjebackens kommun - bild 1
2 rum fritidshus på Gamla Banvägen 7 Smedjebacken, Smedjebackens kommun - bild 2
2 rum fritidshus på Gamla Banvägen 7 Smedjebacken, Smedjebackens kommun - bild 3
2 rum fritidshus på Gamla Banvägen 7 Smedjebacken, Smedjebackens kommun - bild 4
2 rum fritidshus på Gamla Banvägen 7 Smedjebacken, Smedjebackens kommun - bild 5

Gamla Banvägen 7

Fritidshus
Smedjebacken, Smedjebackens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
325 000 kr
40 m²
2 rum

Varmt välkomna till Gamla banvägen 7 och denna trevliga fritidsstuga om 40 kvadratmeter. Här erbjuds ett sommarboende med arrenderätt och massor med charm. En härlig stuga med kök och allrum, perfekta sommarstället för avkoppling! Till stugan finns även gäststuga med med förbränningstoalett, två sovrum samt ett fristående bastuhus. Arrendetomt om ca 1200 kvadratmeter. Cykelavstånd till Ludvika…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
6 rum kedjehus på Hagelvägen 28 Smedjebacken, Smedjebackens kommun - bild 1
6 rum kedjehus på Hagelvägen 28 Smedjebacken, Smedjebackens kommun - bild 2
6 rum kedjehus på Hagelvägen 28 Smedjebacken, Smedjebackens kommun - bild 3
6 rum kedjehus på Hagelvägen 28 Smedjebacken, Smedjebackens kommun - bild 4
6 rum kedjehus på Hagelvägen 28 Smedjebacken, Smedjebackens kommun - bild 5

Hagelvägen 28

Radhus
Smedjebacken, Smedjebackens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
1 100 000 kr
124 + 30 m²
6 rum
576 m² tomt

Välkommen till Hagelvägen 28 och detta ljusa och trivsamma kedjehus om 6 rum och kök med vidbyggt garage. Ljust trivsamt kök. Rymligt vardagsrum med plats för både matbord som soffgrupp. 2 sovrum i entréplan samt 2 sovrum i soutterrängplan. Takad balkong med härlig utsikt och trapp ned till altandäck och gräsmatta. Lekstuga. Vidbyggt garage. Lugnt barnvänligt område på återvändsgata med närhet…

Premium
Balkong
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
2 rum lägenhet på Storgatan 34B Centrum, Ludvika kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Storgatan 34B Centrum, Ludvika kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Storgatan 34B Centrum, Ludvika kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Storgatan 34B Centrum, Ludvika kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Storgatan 34B Centrum, Ludvika kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Angelica Sundberg

Svensk Fastighetsförmedling Ludvika

Objektsbild

Storgatan 34B

Lägenhet
Centrum, Ludvika kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
695 000 kr
58 m²
2 rum
vån 4/4
4 885 kr/mån
11 983 kr/m²

Påkostad och renoverad rymlig tvåa mitt i centrum på Storgatan 34B. Allt i toppskick! Lägenheten genomgående ljusa varma toner och fräscha ytskikt i hela lägenheten. Helrenoverat kök med gott om bänkyta samt bla vinkyl. Badrum med kakel/klinkers, golvvärme och handdukstork. Påkostad el med plejd och spottar, sist men inte minst den rymliga balkongen med fantastisk utsikt över sjön Väsman.…

Max
Balkong
Angelica Sundberg
Angelica SundbergSvensk Fastighetsförmedling Ludvika
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
4 rum villa på Lärkvägen 28 Ludvika - Ludvika Gård, Ludvika kommun - bild 1
4 rum villa på Lärkvägen 28 Ludvika - Ludvika Gård, Ludvika kommun - bild 2
4 rum villa på Lärkvägen 28 Ludvika - Ludvika Gård, Ludvika kommun - bild 3
4 rum villa på Lärkvägen 28 Ludvika - Ludvika Gård, Ludvika kommun - bild 4
4 rum villa på Lärkvägen 28 Ludvika - Ludvika Gård, Ludvika kommun - bild 5

Lärkvägen 28

Villa
Ludvika - Ludvika Gård, Ludvika kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika
2 300 000 kr
91 + 64 m²
4 rum
1 305 m² tomt

Helt nyrenoverat och ombyggt hus i 1 1/2 plan med källare. Möjligt att hyra ut källardelen med separat ingång och eget nybyggt kök samt eget badrum. Huset har genomgått omfattande renovering med nytt yttertak, nya fönster ny luft/vattenvärmepump, dränering, nybyggt kök i entréplan samt extra kök i källaren och 2 st helt nybyggda badrum. Badrum på varje våningslan. Beläget i barnvänligt område…

Premium
Balkong
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Ludvika