Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Mäklare Robert Karlsson

Robert Karlsson

Om mig

Jag är van att förmedla bostadsrätter, radhus och villor med goda resultat och min målsättning är att göra allt för att ni som säljer och köper ska bli så nöjda med mitt arbete att ni rekommenderar mig vidare till era vänner och bekanta när de skall förändra sin boendesituation. Jag har under åren förmedlat fler än 800 bostäder. Kontakta mig gärna för att boka ett första möte, förutsättningslöst. Så ska jag berätta för dig hur vi tillsammans kan hjälpas åt att göra ditt livs största affär.
Mäklarens försäljningar
Gångsätra, Lidingö kommun
Sön 17 maj

Lillåkersvägen 45

Lägenhet
Gångsätra, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
2 650 000 kr
61,1 m²
2 rum
vån 1/2
4 787 kr/mån
43 372 kr/m²
Balkong
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Bodal, Lidingö kommun
Budgivning pågår

Farkostvägen 1

Lägenhet
Bodal, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
4 350 000 kr
75,5 m²
3 rum
vån 3/5
5 540 kr/mån
57 616 kr/m²
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Sticklinge, Lidingö kommun

Kyttingevägen 103A

Villa
Sticklinge, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
14 900 000 kr
143 + 32 m²
6 rum
810 m² tomt
Balkong
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Hersby, Lidingö kommun
Mån 18 maj

Frimurarevägen 18

Lägenhet
Hersby, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
5 300 000 kr
89,2 m²
3 rum
vån 2/2
6 583 kr/mån
59 417 kr/m²
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Skärsätra, Lidingö kommun

Pyrolavägen 43

Lägenhet
Skärsätra, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
2 295 000 kr
39,5 m²
1 rum
vån 1/3
2 257 kr/mån
58 101 kr/m²
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

Visar alla 5