Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

Frimurarevägen 18

Hersby, Lidingö kommun

Visa på karta

5 300 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    89,2 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    6 583 kr/mån
    Driftkostnad
    6 000 kr/år

Byggår
1966
Förening
BRF Diakonen 3
Energiklass
C
Pris/m²
59 417 kr/m²
Balkong
Med oslagbart centralt läge på ön, inbäddad i lummig grönska ligger denna ytterst välplanerade 3:a (möjlig 4:a) om 89 m². Generöst vardagsrum med utgång till balkong i skyddat läge mot den intilliggande naturen. Stilrent och rymligt kök med stor matplats, två renoverade våtutrymmen och två till tre mycket bra sovrum. Parkeringsplats med motorvärmaruttag ingår i månads)avgiften. Stambytt och välskött fastighet samt uppvärmt med bergvärme. Närhet till skolor, förskolor och goda kommunikationer. Lidingö Centrum på gångavstånd och Stockholms innerstad nås på 15 minuter med bil. Varmt välkommen till ett boende utöver det vanliga!
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Diakonen 3

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling