Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
Mäklare Joakim Qvänsel

Joakim Qvänsel

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
8 rum villa på Tingbergsgatan 2 Marieberg, Karlstads kommun - bild 1
8 rum villa på Tingbergsgatan 2 Marieberg, Karlstads kommun - bild 2
8 rum villa på Tingbergsgatan 2 Marieberg, Karlstads kommun - bild 3
8 rum villa på Tingbergsgatan 2 Marieberg, Karlstads kommun - bild 4
8 rum villa på Tingbergsgatan 2 Marieberg, Karlstads kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 17:00

Tingbergsgatan 2

Villa
Marieberg, Karlstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
8 895 000 kr
189 + 100 m²
8 rum
536 m² tomt

Välkommen till ett unikt och sällsynt tillfälle att förvärva ett hus där klassisk charm möter modern komfort – allt i ett oslagbart läge vid vattnet på attraktiva Marieberg. Här bor du med en magisk utsikt som ständigt förändras med årstiderna, samtidigt som du har ett hem i genomgående toppskick. Fastigheten är uppförd 1935 och har varit i familjens ägo sedan 1958. Bostaden bjuder på tidstypisk…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
2 rum lägenhet på Cordvägen 5c Vålberg, Karlstads kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Cordvägen 5c Vålberg, Karlstads kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Cordvägen 5c Vålberg, Karlstads kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Cordvägen 5c Vålberg, Karlstads kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Cordvägen 5c Vålberg, Karlstads kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 16:45

Cordvägen 5c

Lägenhet
Vålberg, Karlstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
165 000 kr
54 m²
2 rum
vån 1
5 121 kr/mån
3 056 kr/m²

Nu ges möjligheten att köpa en väldigt fin tvårummare på första våningen som ligger en halv trappa upp! Här är samtliga ytskikt fräscha och lägenheten är väldigt ljus. Ta chansen att bli ägare av 54 välplanerade kvadratmeter. Nya ytskikt med kaklat badrum, rymligt sov- och vardagsrum. I Vardagsrummet har du en fransk balkong för vädringsmöjligheter och ljusinsläpp. Kort bilfärd om ca 15 minuter…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
6 rum villa på Sjöhagsvägen 39 Borgvik, Grums kommun - bild 1
6 rum villa på Sjöhagsvägen 39 Borgvik, Grums kommun - bild 2
6 rum villa på Sjöhagsvägen 39 Borgvik, Grums kommun - bild 3
6 rum villa på Sjöhagsvägen 39 Borgvik, Grums kommun - bild 4
6 rum villa på Sjöhagsvägen 39 Borgvik, Grums kommun - bild 5

Sjöhagsvägen 39

Villa
Borgvik, Grums kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
3 895 000 kr
210 m²
6 rum
1 036 m² tomt

Välkommen till populära Borgvik och till denna mycket trevliga villa med underbart läge, endast ett stenkast ifrån Vänern! Detta mycket rymliga hus bjuder på stora sociala ytor, ett mycket fint renoverat kök med plats för den stora familjen. På tomten finns fantastiska odlingsmöjligheter i stort växthus, huset ligger naturskönt till på en lugn återvändsgata. Här kan man njuta av utsikt, skogen…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
5 rum lägenhet på Tallmarksgatan 11B Stockfallet, Karlstads kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Tallmarksgatan 11B Stockfallet, Karlstads kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Tallmarksgatan 11B Stockfallet, Karlstads kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Tallmarksgatan 11B Stockfallet, Karlstads kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Tallmarksgatan 11B Stockfallet, Karlstads kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 16:45

Tallmarksgatan 11B

Lägenhet
Stockfallet, Karlstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
2 895 000 kr
117 m²
5 rum
vån 1/2
6 214 kr/mån
24 744 kr/m²

Välkomna in i detta moderna radhus på lugna och trevliga Tallmarksgatan i Karlstad. Här njuter ni av hög standard om 117 väldisponerade kvadratmeter som erbjuder fantastiska förutsättningar för exempelvis barnfamiljen eller paret som söker ett hem att trivas i under många år framöver. Underbart kök med ekparkett och plats för matbord. Vardagsrummet har gott om plats för soffgrupp och matbord.…

Premium
Energieffektiv
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
villa på Rosenlund 17 Hammarö, Hammarö kommun - bild 1
villa på Rosenlund 17 Hammarö, Hammarö kommun - bild 2
villa på Rosenlund 17 Hammarö, Hammarö kommun - bild 3
villa på Rosenlund 17 Hammarö, Hammarö kommun - bild 4
villa på Rosenlund 17 Hammarö, Hammarö kommun - bild 5

Rosenlund 17

Villa
Hammarö, Hammarö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
8 990 000 kr
245 m²
928 m² tomt

Denna magnifika villa om 245 + 35 kvm är en plats där varje detalj är noggrant genomtänk, belägen på populära, trygga och trivsamma Rosenlund! Detta hem erbjuder en standard utöver det vanliga och den exklusiva känslan genomsyrar samtliga rum. Till exempel finns här vattenburen golvvärme på bägge plan, ångbastu, spabad , värmande eldstad och andra bekvämligheter att njuta av. Hela övre plan…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad

Visar alla 5