Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarprofil

Guldhemmet 2025

Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Villamäklare

Guldhemmet 2019

Mäklare Edyta Hammar

Edyta Hammar

Om mig

Att vara fastighetsmäklare är för mig inte bara ett jobb utan framförallt min passion.Bakom ett lyckat slutresultat ligger alltid hårt arbete. Mitt starka driv, kompetens & lyhördhet gjorde att jag år 2016,2017,2018,2019 och 2022 fick 1:a priset för den mäklare som sålde flest VILLOR/FRITIDSHUS inom kedjan. 2020 tog jag emot första pris vid Guldhemmets Guldgala som ÅRETS BÄSTA SÄLJARE i SVERIGE. Vill du hitta din drömbostad eller få ett lyckat försäljningsresultat.Välkommen att kontakta mig.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Sabelstigen 12, Hultsfred, Hultsfreds kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Sabelstigen 12

Villa
Hultsfred, Hultsfreds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

104 m²

4 rum

812 m²

Slutpris 1 250 000 kr-16 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Lyckebyvägen 5, Virserum, Hultsfreds kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Lyckebyvägen 5

Villa
Virserum, Hultsfreds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

132+63 m²

6 rum

877 m²

Slutpris 725 000 kr+4 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Hökgatan 8, Vimmerby, Vimmerby kommun
  • Såld 5 nov. 2025

Hökgatan 8

Radhus
Vimmerby, Vimmerby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby

118+30 m²

5 rum

614 m²

Slutpris 1 090 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 okt. 2025

Blockstigen 15

Villa
Hultsfred, Hultsfreds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

128+123 m²

6 rum

768 m²

Slutpris 900 000 kr-22 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Åsgatan 16, Silverdalen, Hultsfreds kommun
  • Såld 24 okt. 2025

Åsgatan 16

Villa
Silverdalen, Hultsfreds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

125+120 m²

6 rum

2 217 m²

Slutpris 1 400 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Borgaregatan 11, Vimmerby, Vimmerby kommun
  • Såld 24 okt. 2025

Borgaregatan 11

Villa
Vimmerby, Vimmerby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby

90+90 m²

5 rum

815 m²

Slutpris 2 500 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Österlånggatan 3, Virserum, Hultsfreds kommun
  • Såld 20 okt. 2025

Österlånggatan 3

Villa
Virserum, Hultsfreds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

132+78 m²

8 rum

1 076 m²

Slutpris 1 275 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Kvarngatan 1, Gullringen, Vimmerby kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Kvarngatan 1

Villa
Gullringen, Vimmerby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby

180+360 m²

6 rum

1 149 m²

Slutpris 1 250 000 kr-32 %
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Sjöstigen 11, Virserum, Hultsfreds kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Sjöstigen 11

Villa
Virserum, Hultsfreds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

71 m²

3 rum

867 m²

Slutpris 1 595 000 kr-18 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Pukstigen 4, Hultsfred, Hultsfreds kommun
  • Såld 2 okt. 2025

Pukstigen 4

Villa
Hultsfred, Hultsfreds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

172+20 m²

7 rum

1 073 m²

Slutpris 1 175 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Idrottsvägen 9, Hultsfred, Hultsfreds kommun
  • Såld 2 okt. 2025

Idrottsvägen 9

Villa
Hultsfred, Hultsfreds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

116+41 m²

4 rum

1 199 m²

Slutpris 380 000 kr+29 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Hemsebo Skogslyckan 1, Vimmerby, Oskarshamns kommun
  • Såld 1 okt. 2025

Hemsebo Skogslyckan 1

Villa
Vimmerby, Oskarshamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby

130+50 m²

6 rum

3 575 m²

Slutpris 1 300 000 kr-28 %
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Skyttegatan 1A, Vimmerby, Vimmerby kommun
  • Såld 30 sep. 2025

Skyttegatan 1A

Lägenhet
Vimmerby, Vimmerby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby

77 m²

4 rum

3 400 kr/mån

Slutpris 2 150 000 kr±0 %

27 922 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Furuvägen 20

Villa
Hultsfred, Hultsfreds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

84+80 m²

5 rum

838 m²

Slutpris 555 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 sep. 2025

Västra Långgatan 41

Villa
Hultsfred, Hultsfreds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

112+55 m²

4 rum

1 090 m²

Slutpris 725 000 kr-24 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Mariannelundsvägen 10, Vimmerby, Vimmerby kommun
  • Såld 19 sep. 2025

Mariannelundsvägen 10

Villa
Vimmerby, Vimmerby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby

142+163 m²

8 rum

3 235 m²

Slutpris 1 400 000 kr-17 %
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Kullgatan 7, Södra Vi, Vimmerby kommun
  • Såld 18 sep. 2025

Kullgatan 7

Villa
Södra Vi, Vimmerby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby

80+100 m²

6 rum

1 084 m²

Slutpris 630 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Storgatan 26, Gullringen, Vimmerby kommun
  • Såld 17 sep. 2025

Storgatan 26

Villa
Gullringen, Vimmerby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby

115+70 m²

6 rum

1 307 m²

Slutpris 275 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Trollstigen 3, Hultsfred, Hultsfreds kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Trollstigen 3

Lägenhet
Hultsfred, Hultsfreds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

127 m²

5 rum

5 687 kr/mån

Slutpris 650 000 kr-6 %

5 118 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Ulvarp 3, Virserum, Vetlanda kommun
  • Såld 26 aug. 2025

Ulvarp 3

Villa
Virserum, Vetlanda kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

62 m²

3 rum

1 138 m²

Slutpris 585 000 kr+48 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Vallnäs Furuliden 1, Mariannelund, Eksjö kommun
  • Såld 21 aug. 2025

Vallnäs Furuliden 1

Villa
Mariannelund, Eksjö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

91+72 m²

4 rum

1 273 m²

Slutpris 550 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Näset 9, Vena, Hultsfreds kommun
  • Såld 20 aug. 2025

Näset 9

Villa
Vena, Hultsfreds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

86 m²

5 rum

1 965 m²

Slutpris 4 100 000 kr+37 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Karlavägen 16, Silverdalen, Hultsfreds kommun
  • Såld 19 aug. 2025

Karlavägen 16

Villa
Silverdalen, Hultsfreds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

92+108 m²

3 rum

1 271 m²
  • Balkong

Slutpris 600 000 kr-25 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Hällerum 141, Vimmerby, Vimmerby kommun
  • Såld 11 aug. 2025

Hällerum 141

Villa
Vimmerby, Vimmerby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby

79 m²

4 rum

2 368 m²

Slutpris 1 050 000 kr-30 %
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Klippstigen 9, Hultsfred, Hultsfreds kommun