Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarprofil

Guldhemmet 2025

Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Villamäklare

Guldhemmet 2019

Mäklare Edyta Hammar

Edyta Hammar

Om mig

Att vara fastighetsmäklare är för mig inte bara ett jobb utan framförallt min passion.Bakom ett lyckat slutresultat ligger alltid hårt arbete. Mitt starka driv, kompetens & lyhördhet gjorde att jag år 2016,2017,2018,2019 och 2022 fick 1:a priset för den mäklare som sålde flest VILLOR/FRITIDSHUS inom kedjan. 2020 tog jag emot första pris vid Guldhemmets Guldgala som ÅRETS BÄSTA SÄLJARE i SVERIGE. Vill du hitta din drömbostad eller få ett lyckat försäljningsresultat.Välkommen att kontakta mig.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Skärstad 510, Södra Vi, Vimmerby kommun
  • Såld 13 maj. 2026

Skärstad 510

Villa
Södra Vi, Vimmerby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby

69+69 m²

4 rum

1 422 m²

Slutpris 550 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Hagadalsgatan 20, Hultsfred, Hultsfreds kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Hagadalsgatan 20

Villa
Hultsfred, Hultsfreds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

93+13 m²

6 rum

1 032 m²

Slutpris 950 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Näfstad 130, Södra Vi, Vimmerby kommun
  • Såld 4 maj. 2026

Näfstad 130

Villa
Södra Vi, Vimmerby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby

222+94 m²

7 rum

4 727 m²

Slutpris 1 100 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Stationsvägen 60, Mörlunda, Hultsfreds kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Stationsvägen 60

Villa
Mörlunda, Hultsfreds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

80+27 m²

4 rum

1 818 m²

Slutpris 350 000 kr+79 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Tuna-Falla 182, Vimmerby, Vimmerby kommun
  • Såld 17 apr. 2026

Tuna-Falla 182

Villa
Vimmerby, Vimmerby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby

205+80 m²

7 rum

1,7 ha

Slutpris 1 500 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Basvägen 4, Mariannelund, Eksjö kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Basvägen 4

Villa
Mariannelund, Eksjö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

115+80 m²

5 rum

1 426 m²

Slutpris 830 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Öknavägen 11, Kvillsfors, Vetlanda kommun
  • Såld 2 apr. 2026

Öknavägen 11

Villa
Kvillsfors, Vetlanda kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

126+170 m²

7 rum

1 200 m²

Slutpris 1 250 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Junibacksgatan 10, Vimmerby, Vimmerby kommun
  • Såld 30 mar. 2026

Junibacksgatan 10

Villa
Vimmerby, Vimmerby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby

138+24 m²

5 rum

507 m²

Slutpris 1 850 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Gröndalsgatan 10, Järnforsen, Hultsfreds kommun
  • Såld 27 mar. 2026

Gröndalsgatan 10

Villa
Järnforsen, Hultsfreds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

127+126 m²

8 rum

1 285 m²

Slutpris 850 000 kr-11 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Storgatan 58 och Storgatan 58A, Vimmerby, Vimmerby kommun
  • Såld 19 mar. 2026

Storgatan 58 och Storgatan 58A

Villa
Vimmerby, Vimmerby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby

130+40 m²

6 rum

513 m²

Slutpris 1 100 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Gunnarsgränd 10, Virserum, Hultsfreds kommun
  • Såld 4 mar. 2026

Gunnarsgränd 10

Radhus
Virserum, Hultsfreds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

72 m²

3 rum

2 322 kr/mån

Slutpris 520 000 kr±0 %

7 222 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Lantmannagatan 15, Vimmerby, Vimmerby kommun
  • Såld 2 mar. 2026

Lantmannagatan 15

Villa
Vimmerby, Vimmerby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby

124+53 m²

7 rum

1 021 m²

Slutpris 800 000 kr-36 %
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Stenhultsgatan 19, Vimmerby, Vimmerby kommun
  • Såld 24 feb. 2026

Stenhultsgatan 19

Lägenhet
Vimmerby, Vimmerby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby

123,1 m²

4 rum

5 310 kr/mån

Slutpris 1 350 000 kr+4 %

10 967 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Storgatan 7, Vimmerby, Vimmerby kommun
  • Såld 5 feb. 2026

Storgatan 7

Lägenhet
Vimmerby, Vimmerby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby

76 m²

3 rum

4 523 kr/mån

Slutpris 970 000 kr-19 %

12 763 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Kyrkvägen 15, Lönneberga, Hultsfreds kommun
  • Såld 8 jan. 2026

Kyrkvägen 15

Villa
Lönneberga, Hultsfreds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

63 m²

4 rum

1 495 m²

Slutpris 750 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Västerviksgatan 7, Hultsfred, Hultsfreds kommun
  • Såld 8 jan. 2026

Västerviksgatan 7

Villa
Hultsfred, Hultsfreds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

141+44 m²

6 rum

1 189 m²

Slutpris 1 300 000 kr-23 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Vapengränd 6, Hultsfred, Hultsfreds kommun
  • Såld 7 jan. 2026

Vapengränd 6

Villa
Hultsfred, Hultsfreds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

196+6 m²

7 rum

896 m²

Slutpris 1 100 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Kaptensgränd 10, Hultsfred, Hultsfreds kommun
  • Såld 5 jan. 2026

Kaptensgränd 10

Villa
Hultsfred, Hultsfreds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred

116 m²

4 rum

900 m²

Slutpris 1 475 000 kr+9 %
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Svensk Fastighetsförmedling Hultsfred
Vändstigen 7, Södra Vi, Vimmerby kommun
  • Såld 2 jan. 2026

Vändstigen 7

Villa
Södra Vi, Vimmerby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby

99+136 m²

5 rum

880 m²

Slutpris 1 695 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Svensk Fastighetsförmedling Vimmerby
Hantverkarvägen 2, Mörlunda, Hultsfreds kommun