Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Habo
Mäklare Johan Agnesund

Johan Agnesund

Om mig

Att anlita mig och Svensk Fastighetsförmedling med uppdrag att förmedla er bostad är en trygg och säker investering. Jag har arbetet med försäljning i över 20 år och som mäklare kännetecknas jag som engagerad, nytänkande, omtänksam och affärsmässig.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 sep. 2025

Stommen 2

Tomt
Bankeryd, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Habo

2 778 m²

Slutpris 2 100 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Habo
Svensk Fastighetsförmedling Habo
Maskrosstigen 31, Solhöjden, Habo kommun
  • Såld 13 aug. 2025

Maskrosstigen 31

Lägenhet
Solhöjden, Habo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Habo

85 m²

4 rum

6 038 kr/mån

Slutpris 2 120 000 kr+12 %

24 941 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Habo
Svensk Fastighetsförmedling Habo
Parkgatan 20, Centralt, Habo kommun
  • Såld 7 aug. 2025

Parkgatan 20

Villa
Centralt, Habo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Habo

90+70 m²

6 rum

1 185 m²

Slutpris 3 250 000 kr+10 %
Svensk Fastighetsförmedling Habo
Svensk Fastighetsförmedling Habo
Killinggränd 6 , Bränninge, Habo kommun
  • Såld 19 jul. 2025

Killinggränd 6

Lägenhet
Bränninge, Habo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Habo

107 m²

4 rum

5 975 kr/mån

Slutpris 2 225 000 kr+5 %

20 794 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Habo
Svensk Fastighetsförmedling Habo
Tunnbindargatan 7, Kyrkeryd, Habo kommun
  • Såld 2 jul. 2025

Tunnbindargatan 7

Radhus
Kyrkeryd, Habo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Habo

118 m²

4 rum

366 m²

Slutpris 2 750 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Habo
Svensk Fastighetsförmedling Habo
Skyttevägen 10A, Bränninge, Habo kommun
  • Såld 13 jun. 2025

Skyttevägen 10A

Lägenhet
Bränninge, Habo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Habo

108 m²

5 rum

5 950 kr/mån

Slutpris 1 950 000 kr-9 %

18 056 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Habo
Svensk Fastighetsförmedling Habo
Killinggränd 3, Bränninge, Habo kommun
  • Såld 29 maj. 2025

Killinggränd 3

Radhus
Bränninge, Habo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Habo

107 m²

4 rum

5 975 kr/mån

Slutpris 2 070 000 kr-8 %

19 346 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Habo
Svensk Fastighetsförmedling Habo
Killinggränd 8, Bränninge, Habo kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Killinggränd 8

Lägenhet
Bränninge, Habo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Habo

107 m²

4 rum

5 975 kr/mån

Slutpris 2 050 000 kr-3 %

19 159 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Habo
Svensk Fastighetsförmedling Habo
Blåmesgatan 18, Kråkeryd, Habo kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Blåmesgatan 18

Villa
Kråkeryd, Habo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Habo

133 m²

6 rum

783 m²

Slutpris 2 850 000 kr-14 %
Svensk Fastighetsförmedling Habo
Svensk Fastighetsförmedling Habo
Fiskebäckstomt 1, Fiskebäck, Habo kommun
  • Såld 17 maj. 2025

Fiskebäckstomt 1

Villa
Fiskebäck, Habo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

200 m²

9 rum

1 926 m²

Slutpris 5 300 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Mellangatan 1, Sjöryd, Mullsjö kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Mellangatan 1

Villa
Sjöryd, Mullsjö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Habo

100+65 m²

4 rum

962 m²

Slutpris 2 000 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Habo
Svensk Fastighetsförmedling Habo

Visar 26 - 36 av 36