Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Mäklare Manne Pettersson Wallström

Manne Pettersson Wallström

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Södra Gävlevägen 35, Hedesunda, Gävle kommun
  • Såld 23 jun. 2025

Södra Gävlevägen 35

Övrigt
Hedesunda, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
771 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 950 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Brudelsvägen 10, Hedesunda, Gävle kommun
  • Såld 31 maj. 2025

Brudelsvägen 10

Fritidshus
Hedesunda, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

57 m²

2 rum

1 421 m²

Slutpris 1 695 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Humlegårdsvägen 7, Hedesunda, Gävle kommun
  • Såld 26 maj. 2025

Humlegårdsvägen 7

Villa
Hedesunda, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

189 m²

6 rum

1 388 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 495 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Övre Åkargatan 56 B, Söder, Gävle kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Övre Åkargatan 56 B

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

77,2 m²

3 rum

5 036 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 025 000 kr-3 %

26 231 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Gaddaborgsvägen 26, Valbo, Gävle kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Gaddaborgsvägen 26

Radhus
Valbo, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

144 m²

5 rum

305 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 995 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Laxgången 22 A, Stigs Gård, Gävle kommun
  • Såld 2 maj. 2025

Laxgången 22 A

Lägenhet
Stigs Gård, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

74 m²

3 rum

5 287 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 260 000 kr+3 %

30 541 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Lövlundsvägen 89A, Furuvik, Gävle kommun
  • Såld 2 maj. 2025

Lövlundsvägen 89A

Radhus
Furuvik, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

101,5 m²

4 rum

6 637 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 025 000 kr+2 %

19 951 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

Visar 26 - 32 av 32