Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Mäklare Manne Pettersson Wallström

Manne Pettersson Wallström

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Timmermansgatan 16 A Söder, Gävle kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Timmermansgatan 16 A Söder, Gävle kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Timmermansgatan 16 A Söder, Gävle kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Timmermansgatan 16 A Söder, Gävle kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Timmermansgatan 16 A Söder, Gävle kommun - bild 5
Kommande

Timmermansgatan 16 A

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
1 595 000 kr
59 m²
3 rum
vån 3/3
3 881 kr/mån
27 034 kr/m²

Varmt välkomna till denna väldisponerade 3:a om 59 kvm belägen på tredje våningen i välskötta HSB:s Brf Skottland. Ljust och rymligt vardagsrum med charmig originalparkett och gott om plats för önskad möblering. Utgång till balkong i lugnt läge mot innergården. Modernt kök,, stort och trivsamt sovrum, mindre sovrum /kontor samt ett fräscht helkaklat badrum med tvättmaskin. Genomgående fina…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
övrig på Södra Gävlevägen 91 Hedesunda, Gävle kommun - bild 1
övrig på Södra Gävlevägen 91 Hedesunda, Gävle kommun - bild 2
övrig på Södra Gävlevägen 91 Hedesunda, Gävle kommun - bild 3
övrig på Södra Gävlevägen 91 Hedesunda, Gävle kommun - bild 4
övrig på Södra Gävlevägen 91 Hedesunda, Gävle kommun - bild 5
Kommande

Södra Gävlevägen 91

Övrigt
Hedesunda, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
495 000 kr
3 031 m² tomt

Varmt välkomna till Södra Gävlevägen 91, en kommersiell fastighet med ypperligt läge i Hedesunda. På fastigheten står idag en lokal (154 kvadratmeter) utrustad med stort kök, flertalet matplatser, förråd och wc. Lokalens storlek möjliggör ett brett val av olika verksamhetsområden så som butik, restaurang, kiosk eller kontor. Lokalen hyrs idag ut till en lokal förening och avtalet kan förlängas om…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
tomt på Väsarvägen 56 Gästrike-Hammarby, Sandvikens kommun - bild 1
tomt på Väsarvägen 56 Gästrike-Hammarby, Sandvikens kommun - bild 2
tomt på Väsarvägen 56 Gästrike-Hammarby, Sandvikens kommun - bild 3
tomt på Väsarvägen 56 Gästrike-Hammarby, Sandvikens kommun - bild 4
tomt på Väsarvägen 56 Gästrike-Hammarby, Sandvikens kommun - bild 5
Kommande

Väsarvägen 56

Tomt
Gästrike-Hammarby, Sandvikens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sandviken
495 000 kr
1 290 m²

Unik möjlighet att bygga ditt drömboende vid vackra Ottnaren. Ett stenkast från fastigheten finns en mindre badstrand med egen båtplats (servitut). El och vatten (egen brunn) är framdraget till tomtgräns. Här kan man bo i en rofylld miljö med närhet till mysiga vandringsleder, fina fiskevatten samt svamp- och bärfyllda skogar. En idyll på såväl sommar- som vintertid med fantastiska möjligheter…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Sandviken
Svensk Fastighetsförmedling Sandviken
2 rum lägenhet på Barrsätragatan 52 B Barrsätra, Sandvikens kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Barrsätragatan 52 B Barrsätra, Sandvikens kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Barrsätragatan 52 B Barrsätra, Sandvikens kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Barrsätragatan 52 B Barrsätra, Sandvikens kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Barrsätragatan 52 B Barrsätra, Sandvikens kommun - bild 5
Kommande

Barrsätragatan 52 B

Lägenhet
Barrsätra, Sandvikens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sandviken
495 000 kr
48 m²
2 rum
vån 2/2
4 427 kr/mån
10 313 kr/m²

Varmt välkomna till denna fina tvåa om 48 kvadratmeter med centralt läge i Sandviken. Ljust vardagsrum med utgång till stor balkong i härligt västerläge. Trevligt kök med tillhörande matplats, trivsamt sovrum samt badrum utrustat med tvättmaskin. Välplanerad lägenhet där man nyttjar samtliga kvadratmeter på ett bra vis. Välskött förening där värme, vatten, kabel-TV och bredband ingår i…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Sandviken
Svensk Fastighetsförmedling Sandviken
2 rum lägenhet på Stuvaregatan 32 Gävle Strand, Gävle kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Stuvaregatan 32 Gävle Strand, Gävle kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Stuvaregatan 32 Gävle Strand, Gävle kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Stuvaregatan 32 Gävle Strand, Gävle kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Stuvaregatan 32 Gävle Strand, Gävle kommun - bild 5
Kommande

Stuvaregatan 32

Lägenhet
Gävle Strand, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
1 950 000 kr
65 m²
2 rum
vån 1
5 002 kr/mån
30 000 kr/m²

Nu finns möjlighet att förvärva denna smakfulla och trevliga tvåa om 64 kvm med inglasad uteplats i söderläge och utsikt mot Gavleån. Lägenheten som är byggd under 2012 präglas av genomgående god standard med moderna och stilrena materialval, enhetligt parkettgolv och stora fönsterpartier som ger ett fint ljusinsläpp. Vardagsrum med gott om plats för önskad möblering, stilrent kök med utgång till…

Premium
Uteplats
Hiss
Energieffektiv
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
7 rum villa på Skiftesvägen 17 Norr, Gävle kommun - bild 1
7 rum villa på Skiftesvägen 17 Norr, Gävle kommun - bild 2
7 rum villa på Skiftesvägen 17 Norr, Gävle kommun - bild 3
7 rum villa på Skiftesvägen 17 Norr, Gävle kommun - bild 4
7 rum villa på Skiftesvägen 17 Norr, Gävle kommun - bild 5
Kommande

Skiftesvägen 17

Villa
Norr, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
4 995 000 kr
250 + 150 m²
7 rum
1 208 m² tomt

Varmt välkomna till denna mycket fina 2-plansvilla om hela 250+150 kvadratmeter (inredd vind och källare) med centralt läge. Villan har genomgått flertalet större renoveringar och är idag i gott skick (se renoveringar under byggnad). Här erbjuds en villa utöver det vanliga med många möjligheter. Villans storlek lämpar sig optimalt för dig som exempelvis vill bedriva din egen verksamhet i hemmet, …

Premium
Balkong
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

Visar alla 6