Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Falun
Mäklare Johan Vikström

Johan Vikström

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Lilla Efrikgården 28, Falun, Falu kommun
  • Såld 20 okt. 2025

Lilla Efrikgården 28

Gård/Skog
Falun, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

140+97 m²

6 rum

27,3 ha

Slutpris 5 000 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Nedre Larssveden 11-13, Bjursås, Falu kommun
  • Såld 17 okt. 2025

Nedre Larssveden 11-13

Radhus
Bjursås, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

158 m²

5 rum

1 886 m²

Slutpris 1 200 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Magasinsgatan 14E, Falun, Falu kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Magasinsgatan 14E

Lägenhet
Falun, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

66 m²

3 rum

3 961 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

24 167 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Hyttgatan 38B, Centrum, Falu kommun
  • Såld 7 okt. 2025

Hyttgatan 38B

Lägenhet
Centrum, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

59 m²

2 rum

3 861 kr/mån

Slutpris 1 175 000 kr-16 %

19 915 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Britsarvsvägen 9b, Falun, Falu kommun
  • Såld 6 okt. 2025

Britsarvsvägen 9b

Lägenhet
Falun, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

54 m²

2 rum

4 259 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 175 000 kr+2 %

21 759 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Back Eriks väg 2, Sågmyra, Falu kommun
  • Såld 30 sep. 2025

Back Eriks väg 2

Villa
Sågmyra, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

75+45 m²

3 rum

1 332 m²

Slutpris 1 295 000 kr-13 %
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Lingvägen 108, Linghed, Falu kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Lingvägen 108

Villa
Linghed, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

114+52 m²

4 rum

Slutpris 2 750 000 kr+10 %
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Selma Ströms väg 17, Falun, Falu kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Selma Ströms väg 17

Villa
Falun, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

160+20 m²

6 rum

1 052 m²

Slutpris 5 700 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Myrvägen 22, Järlinden, Falu kommun
  • Såld 12 sep. 2025

Myrvägen 22

Villa
Järlinden, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

151+22 m²

6 rum

1 044 m²

Slutpris 5 000 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Stjärnvägen 27, Falun, Falu kommun
  • Såld 11 sep. 2025

Stjärnvägen 27

Villa
Falun, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

77+77 m²

6 rum

1 026 m²

Slutpris 3 110 000 kr+7 %
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Daniels väg 159, Falun, Falu kommun
  • Såld 5 sep. 2025

Daniels väg 159

Lägenhet
Falun, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

70,5 m²

2 rum

5 049 kr/mån

Slutpris 1 650 000 kr-6 %

23 404 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Rickards väg 34, Falun, Falu kommun
  • Såld 2 sep. 2025

Rickards väg 34

Villa
Falun, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

149+32 m²

5 rum

1 076 m²

Slutpris 3 800 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Övertänger 160, Övertänger, Falu kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Övertänger 160

Övrigt
Övertänger, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

300 m²

11 rum

5 421 m²

Slutpris 2 900 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Lillänget 3, Sågmyra, Leksands kommun
  • Såld 14 aug. 2025

Lillänget 3

Villa
Sågmyra, Leksands kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

112+60 m²

4 rum

10 100 m²

Slutpris 2 000 000 kr+34 %
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Hagagatan 11A, Haga, Falu kommun
  • Såld 13 aug. 2025

Hagagatan 11A

Lägenhet
Haga, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

60,5 m²

3 rum

4 163 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr±0 %

26 446 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Britsarvsvägen 28A, Falun, Falu kommun
  • Såld 8 aug. 2025

Britsarvsvägen 28A

Villa
Falun, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

190+180 m²

10 rum

1 603 m²

Slutpris 6 750 000 kr+4 %
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Flädervägen 1D, Falun, Falu kommun
  • Såld 1 aug. 2025

Flädervägen 1D

Lägenhet
Falun, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

81 m²

4 rum

5 887 kr/mån

Slutpris 1 790 000 kr±0 %

22 099 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Rexbo 57, Bjursås, Falu kommun
  • Såld 7 jul. 2025

Rexbo 57

Villa
Bjursås, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

149+75 m²

6 rum

7 118 m²

Slutpris 2 725 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Sturegatan 97C, Falun, Falu kommun
  • Såld 3 jul. 2025

Sturegatan 97C

Lägenhet
Falun, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

91 m²

3 rum

6 738 kr/mån

Slutpris 2 100 000 kr-8 %

23 077 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Tiskgränd 2D, Falun, Falu kommun
  • Såld 27 jun. 2025

Tiskgränd 2D

Radhus
Falun, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

153 m²

6 rum

259 m²

Slutpris 5 150 000 kr+3 %
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Hillersboda 94, Svärdsjö, Falu kommun
  • Såld 23 jun. 2025

Hillersboda 94

Villa
Svärdsjö, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

192+11 m²

6 rum

3 860 m²

Slutpris 1 650 000 kr-13 %
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Eriksbergsvägen 7, Linghed, Falu kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Eriksbergsvägen 7

Villa
Linghed, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

70+43 m²

4 rum

1 194 m²

Slutpris 1 400 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Linnévägen 26B, Lustigknopp, Falu kommun
  • Såld 18 jun. 2025

Linnévägen 26B

Lägenhet
Lustigknopp, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

56,5 m²

2 rum

3 668 kr/mån

Slutpris 1 470 000 kr-2 %

26 018 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Lamborn 26, Enviken, Falu kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Lamborn 26

Fritidshus
Enviken, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

95+72 m²

6 rum

2 380 m²

Slutpris 2 025 000 kr+126 %
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Dikarbacksvägen 11, Falun, Falu kommun
  • Såld 4 jun. 2025

Dikarbacksvägen 11

Villa
Falun, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

143+56 m²

7 rum

1 209 m²

Slutpris 4 400 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

Visar 26 - 50 av 54